• 60 59:50
    2
    Jiří ŽÁK

Sklo Bohemia Světlá n/S - Hornets Brno ZŠ Horní  5:8
branky: 30. Luboš Brzoň, 32. Martin Pavelka, 32. Josef Smejkal, 41. Martin Pavelka, 60. Martin Kučírek - 8. Pavel Brückner, 10. Daniel Havel, 22. Pavel Brückner, 25. Jan Almásy, 43. Jan David Šamánek, 50. Lukáš Chudíček, 54. Filip Barus, 56. Marek Šauer; rozhodčí: Jiří Kučera - Michal Roudenský; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 46 - Tomáš Limberg 27; po třetinách: 0:2, 3:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Ospalý nástup prvních 10 minut, zařezaní na patách. Naštěstí jsme převzali v polovině třetiny iniciativu a předvedli solidních 10 minut hry. Slabá druhá třetina umožnila soupeři vrátit se do utkání. Třetí třetina o bojovnosti. Šaman děkuji Peťovi Plodíkovi! My děkujeme soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Pavelka Martin (Trenér): V první třetině jsme nedokázali proměnit naše šance. Druhá třetina přinesla zasloužené snížení skóre. Třetí třetina přinesla snový začátek, po dvou obdržených gólech jsme byli nuceni otevřít hru, což vedlo k navýšení vedení hostů. Celkově dobrý výkon proti silnému soupeři. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 6:19
59:59 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek, asistoval #7 Martin Pavelka (5:8)
59:50 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
59:48 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
59:48 Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za zdržování hry
57:05 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
55:35 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #11 Marek Šauer, asistoval #27 Matyáš Weinstein (4:8)
53:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #21 Pavel Brückner (4:7)
49:58 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
49:58 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #99 Lukáš Chudíček bez asistence (4:6)
42:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #7 Jan David Šamánek, asistoval #21 Pavel Brückner (4:5)
40:06 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #3 Patrik Mendl (4:4)
40:00 Střely ve 2. části: 11:20
31:54 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal, asistoval #33 Jaroslav Krátký (3:4)
31:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #19 Luboš Brzoň (2:4)
29:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #33 Jaroslav Krátký (1:4)
28:23 Vyloučen hráč #27 Matyáš Weinstein družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Jan Almásy, asistoval #67 Dominik Hude (0:4)
21:14 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Pavel Brückner, asistoval #45 Tomáš Havlíček (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 15:15
09:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #20 Daniel Havel, asistoval #22 Tomáš Rak (0:2)
07:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #21 Pavel Brückner, asistoval #7 Jan David Šamánek (0:1)