• 56 55:15
    5:9
    (Čížek)

FbK Orlicko-Třebovsko A - FLORBAL LITOMYŠL 5:9
branky: 9. Tomáš Langer, 14. Štěpán Kapoun, 28. Petr Minář, 45. Petr Minář, 56. Tadeáš Vaněk - 5. Marek Macek, 15. Tomáš Dryml, 16. Tomáš Boštík, 19. Štěpán Švec, 20. Ondřej Ryšavý, 33. Patrik Petr, 38. Tomáš Boštík, 44. Štěpán Švec, 53. Patrik Petr; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 6:4; využití: 2:3; diváků: 93; zásahy brankářů: David Richter 25 - Tomáš Hájek 19; po třetinách: 2:5, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích John Petr (Vedoucí): Utkání bylo vášnivé plné dobrých akcí. Hra se přelévala nahoru dolů. Některá rozhodnutí rozhodčích byly velmi sporné až jednostranné.
60:00 Komentář hostů Klejch Martin (Asistent trenéra): Až na krátký výpadek na začátku druhé třetiny a pár drobných chyb, drželi naši hráči po celý zápas výborné tempo. Jsme rádi, že se nám hned na začátku podařilo odčarovat kouzlo domácího brankáře. Díky rozhodčím, divákům a soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:53 Poslední šance ze strany Orlicka.
59:09 Renza a Mackem na míčku, Litomyšlské před brankou nenachází.
57:21 Diváci chtějí vidět gól, na tribuně je 93 diváků!
56:57 Litomyšl téměř minutu na polovině Orlicka.
56:07 Obránci OTéčka servírují dopředu krásné nahrávky, většina z nich zůstává neproměněna.
55:15 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:9
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #14 David Čížek (5:9)
55:00 Zbývá pět minut do konce zápasu.
53:42 Machatý prochází přes dva hráče.
52:17 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #51 Michal Háp (4:9)
52:17 Kulhavý nachází neobsazeného Petra a Litomyšl odskakuje o 5 gólů.
51:58 Oba týmy do zápasu dávají maximum.
48:25 Vyloučen hráč #14 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
48:25 Jurco-Machatý-Langer standardku z předbrankového prostoru neproměňují.
47:58 Zlesák zatlačil Nonna do kouta a překazil tak možné přečíslení.
46:49 V bráně Orlicka dnes sedí bůh.
44:56 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #28 Patrik Jurco (4:8)
44:50 Orlicko nyní více drží míček
43:36 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (3:8)
43:02 Lamplot prověřil Richtera střelou přes půl hřiště.
42:20 Z chumlu v předbrankovém prostoru míček vyváží Martinásek.
41:15 Vyloučen hráč #14 David Čížek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za špatné střídání
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
39:42 Odkrytá brána Orlicka, Patrik Petr má o čem přemýšlet.
39:14 Míček lítá kolem branek, dokonce se proletěl až ke stropu. Rozehra Litomyšle.
37:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #96 Tomáš Novák (3:7)
35:57 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
35:56 Na druhé straně slyšíme pořádnou sekeru a domácí jsou do oslabení.
34:45 Stolín samotatný únik, pokládá golmana, výsledkem je zvonící tyčka.
32:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (3:6)
32:17 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hra rukou
31:04 Vyloučen hráč #29 Tadeáš Vaněk družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za bránění ve hře
29:36 Takto rychlý florbal SH Skalka dlouho neviděla.
27:21 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #21 Štěpán Kapoun (3:5)
27:21 Kapoun opět zkouší, Minář tečuje a OT využívá přesilové hry.
27:05 Přesilová hra Orlicka. Kapoun posílá na Hájka jedovatou střelu.
26:07 Vyloučen hráč #12 Tomáš Nykl družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
25:15 Patrik Petr probíhá brankovšitěm, domácí mají rozehru.
23:54 Martinásek v šanci, Hájek vašak hájí své pole působnosti.
22:57 Crossové nahrávky dnes vládnou na obou stranách a diváci tak mohou vidět hezké kombinace.
21:22 Tomáš Nykl jde sám do úniku, bránu však míjí.
20:35 Druhou třetinu otevírá šancí Jurco.
20:00 Střely v 1. části: 6:15
19:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #21 Marek Macek (2:5)
19:05 Chybu v obraně Orlicka využívá Litomyšl.
18:29 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:4
18:10 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hra na zemi
18:10 Boštík M. prochází téměř přes celé hřiště, kde naráží na Richtera. Ten nedá nic zadarmo.
15:50 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
15:50 Nepokrytý Boštík T. nekompromisně zakončuje.
14:02 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Vlastní branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml (2:2)
13:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #77 Tomáš Dryml (2:1)
13:21 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
13:10 Litomyšl přijde o dalšího hráče, Orlicko zkouší jít 6 na 4
13:04 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
11:49 Vaněk čistě vybojoval míček, nahrává na Holuba, ten přestřeluje ...
10:59 Richter nyní neskutečným zákrokem podržel svůj tým.
10:21 Hráči z Orlicka se zkouší dostat v oslabení ke střele.
09:24 Vyloučen hráč #23 Petr Stolín družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování
08:23 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #28 Patrik Jurco (1:1)
08:23 Minář nachází na ose Jurca, ten přenáší na Langere, který neminul a je vyrovnáno.
07:16 Kapoun a Dryml zastavili tuto šanci.
07:15 Litomyšl jde do přečíslení 3:2
05:51 Dryml vyslal míček z obrany na Mináře, tomu se nepodařilo zakončit.
04:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (0:1)
04:18 Macek vymetl pavučinku v levém horním rohu a posílá Litomyšl do vedení. Richter bez šance.
01:25 První střela z čepele Litomyšle.