15:5
    Karel KUTA
    (Vojta)

FBK Atlas Blansko - FbC Skuteč 15:5
branky: 1. Lukáš Kučera, 1. Milan Ducar, 23. Lukáš Svoboda, 24. Vojtěch Fedra, 26. Vojtěch Fedra, 26. Milan Ducar, 34. Lukáš Kučera, 43. Daniel Žilka, 45. Lukáš Kučera, 49. Lukáš Kučera, 52. Vojtěch Fedra, 52. Milan Ducar, 54. Lukáš Kučera, 56. Dominik Janík, 58. Lukáš Kučera - 8. Martin Fuňk, 24. Jakub Prášek, 40. Jakub Prášek, 48. Karel Kuta, 59. Karel Kuta; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: David Tenora 26 - Jonáš Moravec 22; po třetinách: 2:1, 5:2, 8:2
60:00 Komentář domácích Crla Patrik (Asistent trenéra): Zápas ukázal, že jsme hráli v roli favorita postupem času jsme převzali kontrolu zápasu a proměnovali vytvořené šance. Výborný týmový výkon. Poděkování patří všem divákům, kteří si našli na zápas cestu, děkujeme. Vidíme se ve středu!!!!
60:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Zápas to byl nahoru dolu. Po vyrovnané první třetině nám soupeř ukázal jak se mají proměňovat golové šance. Bohužel jsme si stále nezvykli na posuzovani přestupků a musíme si na to dát větší pozor v přištích zápasech. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 16:12
58:00 GÓL FbC Skuteč! 15:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #3 Martin Vojta (15:5)
57:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 15:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (15:4)
56:31 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:56 GÓL FBK Atlas Blansko! 14:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #53 Ondřej Koumar (14:4)
53:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 13:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (13:4)
51:18 GÓL FBK Atlas Blansko! 12:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #51 Dominik Janík (12:4)
51:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 11:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #6 Jan Frýdek (11:4)
50:45 Vyloučen hráč #74 Kryštof Maňour družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování
48:53 GÓL FBK Atlas Blansko! 10:4
47:44 GÓL FbC Skuteč! 9:4
44:20 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:3
42:01 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #5 Šimon Borek (8:3)
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:32 GÓL FbC Skuteč! 7:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Jakub Prášek bez asistence (7:3)
33:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (7:2)
25:48 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #27 Ondřej Langr (6:2)
25:06 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (5:2)
23:38 GÓL FbC Skuteč! 4:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #72 Jakub Prášek, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (4:2)
23:16 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (4:1)
22:27 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #44 Jiří Kroutil (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 14:10
07:47 GÓL FbC Skuteč! 2:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (2:1)
02:08 Trestné střílení družstva FbC Skuteč neproměnil #74 Kryštof Maňour.
00:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
00:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #22 Jakub Fedra (1:0)