58
  • 58 57:50
    Svitavy

FbK TJ Svitavy - FbK Orlicko-Třebovsko A 3:4
branky: 15. Ondřej Pakosta, 38. Ondřej Mach, 52. Ondřej Mach - 17. Patrik Jurco, 27. Aleš Rozlívka, 37. Vojtěch Šmíd, 51. Petr Minář; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 19 - Jonáš Marek 25; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:1
60:00 Komentář hostů Typl Jiří (Trenér): Zápas jsme měli pod kontrolou a jen naše chyby vraceli soupeře na dostřel. Opět naše naivita a nezkušenost zbytečně dramatizovala zápas. Nakonec naše bojovnost a hra s míčkem slaví vítězství. Díky za zápas.
60:00 Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí): První zápas v domácím prostředí nám nabídl ne moc gólové utkání. Z mého pohledu jsme měli větší držení balónku, ale trápily nás ztráty ve středním pásmu a následné brejky soupeře. Díky skvělému výkonu našeho brankáře jsme nedostali víc než 4 branky. Bohužel nás ještě trápil pohyb, stejně jako v Letohradu, o koncovce nemluvě. Poslední třetina byla opět o něčem jiném, ale dnes to nestačilo. Soupeři gratuluji k bodovému zisku a rozhodčím a divákům děkuji.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:00 Začala vyhrocená poslední minuta, kdy zkouší domácí hru bez brankáře.
57:50 Timeout FbK TJ Svitavy
57:00 Začaly poslední tři minuty třetí třetiny.
55:46 Hosté hrají v plném počtu.
54:12 Domácí hrají v plném počtu a přesilovou hru.
53:45 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #21 Štěpán Kapoun.
53:43 Vyloučen hráč #93 Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování
53:43 Proběhne hra 4 na 4.
52:11 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
52:11 Hosté si zahrají přesilovou hru i v třetí třetině.
51:32 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:4)
51:32 Mach přistihl nenachystaného Marka a snižuje náskok hostů.
50:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #7 Petr Minář, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (2:4)
50:02 Hosté byli důraznější v předbrankovém prostoru domácích a zvyšují svůj náskok ve vedení.
49:10 Oba týmy hrají pomaleji a s rozvahou. Uvidíme zda se hra zrychlí v druhé polovině třetí třetiny.
46:37 Vznikají zmatky před brankama obou týmů. Ale jinak nic zajímavého.
44:30 Oba týmy v posledních minutách podrželi jejich gólmani.
41:55 Co minuta, to střela domácích na branku hostů.
40:01 Hosté získali úvodní buly třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
38:13 Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
38:13 Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
37:14 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach bez asistence (2:3)
37:14 Mach snižuje náskok hostů.
36:42 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (1:3)
36:33 Mach po souboji přistál na pořadatelském stole. Je v pořádku.
35:22 Motl střelou z poloviny hřiště a ke všemu ještě z otočky ohrozil branku hostů. Marek v posledním momentu zasáhl a míček vypinkl.
33:09 Zkušený Brýdl právě vyškolil dva mládence z hostujícího týmu a uklidnil situaci v obranném pásmu domácích.
32:04 Hosté hrají v plném počtu.
30:04 Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
30:04 Domácí si zahrají druhou přesilovou hru.
30:00 Dnešní utkání sleduje 94 diváků. Děkujeme!
29:25 Nic zajímavého se neděje.
26:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #11 Aleš Rozlívka bez asistence (1:2)
26:39 Hosté se ujímají vedení.
25:00 Střelecký stav ve druhé třetině je vyrovnaný 1:1.
24:03 Souboje čím dál drsnější, už se lámou hokejky.
23:08 První ostřejší souboj u pořadatelského stolku končí písknutím rozhodčích.
21:45 Hosté drží domácí pod tlakem.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získali domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
18:54 Oba týmy začaly zmatkovat a obírají se o míček.
16:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (1:1)
16:40 Hosté se prosazují po vrácené výhodě. Kdy si kombinacemi před brankou zneškodnili Skácelíka.
14:20 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #15 Vít Sauer (1:0)
14:20 Pakosta neváhal a zametl míček za Marka po menších problémech v rozehrávce. Domácí jdou do vedení.
13:33 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:33 Domácí si také zahrají přesilovou hru.
12:13 Prudilova smrtelná střela ohrozila branku hostů. Utkání stále bez gólu.
10:26 Husák přesnou střelou na přední tyčku branky prověřil Marka, který se nenechal zaskočit.
09:56 Domácí ubránili oslabení a hrají v plném počtu.
08:57 Domácí způsobují problémy v rozehrávce hostů.
07:56 Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
07:56 Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
06:53 Prudil zachránil situaci rozmáchnutím hokejky před brankou Skácelíka.
04:48 Marek chytil protiútok domácích, ktreý vznikl po chybě hostů v útočném pásmu.
02:39 První střela zápasu pišla z hokejek domácích.
01:31 Oba týmy se pomalu a jistě otrkávají.
00:01 Domácí se ujímají prvního buly.