5:6
    Jan FRÝDEK
    ()

Andone SK Jihlava - FBK Atlas Blansko 5:6p
branky: 3. Ondřej Vyskočil, 25. Jan Horský, 29. Jan Horský, 36. Jan Horský, 60. Michal Beránek - 4. Adam Kovařík, 27. Vojtěch Fedra, 33. Vojtěch Fedra, 46. Vojtěch Fedra, 47. Lukáš Kučera, 62. Jan Frýdek; rozhodčí: Petr Jindra - Michal Pazderník; vyloučení: 1 + Jan Horský 4:3; využití: 1:3; diváků: 38; zásahy brankářů: David Navrkal 22 - Jan Opletal 31; po třetinách: 1:1, 3:2, 1:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Dobře odehráný zápas, kde se nám dařilo pracovat na věcech které trénujeme. Zápas rozhodlo naše neproměňovaní šanci a oslabení.Děkuje soupeři
65:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra): Těžké a vyrovnané utkání, kdy žádný z týmu nikdy neodskočil na rozdíl vícen než jedné branky. Ve třetí třetině jsme byli aktivnější a více na míčku. Škoda, že jsme neudrželi těsný náskok až do konce. Prodloužení rozhodla nechytatelná střela do víka! Děkujeme rozhodčím, divákům a soupeři.
65:00 Střely v prodloužení: 3:5
61:20 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 Jan Frýdek bez asistence (5:6)
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:43 GÓL Andone SK Jihlava! 5:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (5:5)
56:57 Jihlava hraje v šesti.
56:56 Timeout Andone SK Jihlava
49:23 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
47:27 Jsme svědky velice napínavého utkání:0
46:00 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #6 Jan Frýdek (4:5)
45:14 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:4)
43:45 Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2+2 minuty za hákování
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
35:08 GÓL Andone SK Jihlava! 4:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (4:3)
34:11 Vyloučen hráč #44 Jiří Kroutil družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
31:45 Vojtěch Fedra opět netrefuje prázdnou bránu.
28:05 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #50 Peter Škurla (3:2)
26:11 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:2
24:39 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
24:22 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský bez asistence (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:4
18:39 Právě proběhla malá technická pauzička. Vypadl proud hehe:P
13:24 FBK Atlas Blansko hraje v plném počtu.
11:24 Vyloučen hráč #7 Martin Hatala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
03:15 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Adam Kovařík, asistoval #44 Jiří Kroutil (1:1)
02:18 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (1:0)