• 60 59:41
    12:8
    ()

FTC Vysoké Mýto - Sklo Bohemia Světlá n/S 12:8
branky: 4. Jiří Unzeitig, 11. Vojtěch Novák, 18. Adam Kobr, 22. Petr Lesák, 31. Petr Lesák, 32. Vojtěch Novák, 41. Adam Kobr, 43. Petr Lesák, 44. Jiří Unzeitig, 48. Petr Lesák, 55. Jiří Unzeitig, 57. Jiří Unzeitig - 11. Petr Trtík, 18. Jaroslav Krátký, 21. Luboš Brzoň, 25. Martin Pavelka, 40. Jaroslav Krátký, 47. Petr Trtík, 58. Petr Trtík, 60. Josef Smejkal; rozhodčí: Jitka Romančáková - Václav Křepelák; vyloučení: 3:4; využití: 3:2; diváků: 120; zásahy brankářů: Tomáš Votroubek 26 - Tomáš Černohlávek 34; po třetinách: 3:2, 3:3, 6:3
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Trenér): Po nervózních prvních dvou třetinách, ve kterých jsme často pouštěli soupeře do zápasu, jsme ve třetí třetině končně začali hrát naši hru. Máme na čem pracovat, ale o to sladší výhra to je. Děkujeme soupeři a divákům
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Po vyrovnaných dvou třetinách jsme nechali domácí trhnout do dvoubrankového rozdílu a dostali se do herní nepohody, což se dál projevovalo ve výsledku a rozdílu skóre. Zbraně každopádně neskládáme a těšíme se na odvetu v našem domácím prostředí. Soupeři gratuluji.
60:00 Střely ve 3. části: 22:13
59:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 12:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal z trestného střílení (12:8)
59:41 Uvidíme nájezd
59:00 Poslední minuta zápasu
57:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 12:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #40 Matyas Fišer (12:7)
56:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 12:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (12:6)
56:48 Unzeitig využil přesilovku
56:31 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
56:15 Hosté dostali míček za Votroubka, ale gól pro faul neplatil
55:48 Vaňásek prověřil Černohlávka, ten jeho střelu vyrazil
54:55 Dnes je to festival netrefených prázdných bran
54:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:6
54:07 Domácí odskakují na rozdíl 5 gólů
47:06 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (10:6)
47:06 Knypl svojí čtvrtou asistencí nabil Lesákovi na na desátý mýtský gól
46:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 9:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (9:6)
46:02 Trtík snižuje na 9:6
45:56 Hráč Světlé selhal před prázdnou brankou
43:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #3 Petr Lesák (9:5)
43:43 Domácí využívají bleskurychle přesilovku záslouhou Unzeitiga
43:22 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:34 Domácí hrají přesilovku
42:24 Hosté reagují na špatný vstup do třetí třetiny timeoutem
42:23 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
42:23 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #6 Adam Kobr (8:5)
41:51 Hezká akce domácích zakončená Tošovským končí skvělým zákrokem hostujícího brankáře
40:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (7:5)
40:31 Kobr po nahrávce Knypla z první zvyšuje na 7:5
40:00 Střely ve 2. části: 13:12
39:44 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #9 Ondřej Holoubek (6:5)
39:44 Krátký běžel sám na Votroubka a zametl pod ním míček až do branky, gól do šatny není příjemný pro domácí tým
38:02 Lesák dokázal zahodit akci do absolutně prázdné brány po skvělé práci Knypla, sám asi ještě teď kroutí hlavou nad tím, co teď dokázal nedat
34:05 Hraje se 4 na 4
34:04 Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
33:37 Vyloučen hráč #81 Josef Smejkal družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
33:09 Kobr střílí vedle
31:32 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #2 Jiří Novotný (6:4)
31:32 Novák davá střelou ze středu domácím poprvé dvougólový náskok
30:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:4
30:40 Knypl svým pasem vyzval ke skorovaní Lesáka, který baseballově ze vzduchu posílá domácí do vedení
28:09 Domácí ztrácí lehce míče a nedaří se jim kombinovat
27:53 Světlá teď převzala iniciativu utkání
25:17 Votroubek dvakrát podržel svůj tým
24:14 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #19 Luboš Brzoň (4:4)
24:14 Hosté využívají záslouhou Pavelky i druhou přesilovku
23:38 Vyloučen hráč #33 Matěj Tošovský družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
23:38 Tošovský nabídl svým sekáním hostům přesilovou hru
22:42 Za Votroubkem zvoní tyč
21:58 Unzheitig nedá hostujícímu brankáři pokoj a zase na něj vysílá střelu, kterou ale Černohlávek zneškodnil
21:15 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:3
21:15 Kobr uvolnil Lesáka a ten doslova procedil míček za Černohlávka
20:25 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #7 Martin Pavelka (3:3)
20:25 Druhá třetina začíná využito přesilovkou hostí, Brzoň vyrovnává na 3:3
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:29 Hostující hráč zahodil šanci, kdy bylo snad těžší minout než dát gól, domácí tak stále drží vedení
18:47 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
18:47 Pavlák si jde na dvě minutky ofrknout na trestnou po faulu sekáním
17:53 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
17:53 Kobr překlápí skóra na stranu domácích po pěkné přihrávce Knypla
17:08 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #6 Martin Kučírek (2:2)
17:08 Krátkého vyzval ke skórovaní povedeným crossem Kučírek, ten šancí nepohrdl a srovnává
16:08 Unzeitig prověřil Černohlávka střelou z výběhu, golman Světlé v klidu kryje
14:43 Teď se hra přesouvá ze strany na stranu bez větších šancí
12:15 Mikulecký střílí vysoko nad
10:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (2:1)
10:48 Vyrovnaný stav trval půl minuty, Novák po asitsenci Unzeitiga dává na 2:1
10:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #41 Jan Hofman (1:1)
10:17 Trtík dostal míček za Votroubka po asistenci Hofmana
08:57 Pavlák chytil možná golovou střelu jednoho ze svých spoluhráčů, škoda pro domácí
08:32 Novák vytvořil šanci pro Pavláka, ten však neproměnil
07:12 Cifra vystavil stopku střele hráče Světlé
05:53 Votroubek si připisuje první zákrok proti přízemní střele
04:37 Hosté běželi sami na Votroubka, nicméně hráč Světlé dnes nechal střelecký prach doma a míček vůbec netrefil
04:08 Poláček pouze do bloku
03:34 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
03:34 Unzeitig poslal míček za záda Černohlávka, skore je 1:0 pro Mýto
02:33 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
02:33 První přesilovka pro domácí, Krátký jde pykat za sekání
02:11 Na hřišti se zatím střídá nepřesnost za nepřesností, bez výrazné šance
00:37 První střela z rukou Knypla
00:01 První buly zápasu získala Světlá