60
  • 60 59:07
    SK Jihlava

FBC Mohelnice - Andone SK Jihlava 6:3
branky: 12. Petr Graclík, 14. Matěj Bizek, 23. Filip Heller, 24. Tomáš Pudil, 37. Radek Weidinger, 56. Jakub Weiss - 5. Tomáš Kasper, 19. Vít Andrýsek, 40. Ondřej Vyskočil; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 5 + Jakub Weiss 4:4; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Jan Hampl 13 - Štěpán Vyskočil 14; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:0
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Nebýt zbytečných vyloučení, řekl bych, že jsme si dnes zápas pohlídali. Jsem spokojený s tím, jak jsme si dokázali vytvářet pěkné golové šance. Ve třetí třetině už to byla spíše blamáž plná vyloučení na obou stranách. Díky soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Na první ligový zápas docela nervózní výkon, který přinesl plno individuálních chyb, a ovlivnilo průběh zápasu. Děkujeme soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 3:7
59:07 Timeout Andone SK Jihlava
58:27 Na hřišti se objevuje legenda Michal Bílek
57:49 Mohelnice ubránila další přesilovou hru Jihlavy
56:48 Hampl nekompromisní a maří střely Jihlavy
55:48 Vyloučen hráč #56 Michal Dohnal družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
55:14 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #56 Michal Dohnal (6:3)
55:14 Po vychytané střele našel Hampl Dohnala za polovinou, ten přihrává na Weisse, který využívá šance a zvyšuje skore na 6:3
53:38 Vyloučen hráč #50 Peter Škurla družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
53:38 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
53:38 Týmy si zahrají hru 4 na 4
47:08 Zápas sleduje 61 skvělých fanoušků! Děkujeme!
45:19 Neskutečný zákrok Hampla drží Mohelnici ve vedení
44:04 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
44:04 Sotva jedna přesilová hra Jihlavy skočí, tak Heller vyfasuje 2 minuty a jde si sednout za námi
44:00 Mohelnice ubránila přesilovou hru Jihlavy
43:29 Vaněk skočil krásnou rybičku za mantinel, ihned se zvedá a pokračuje ve hře
42:30 Mohelnice má za sebou více jak polovinu trestu
42:06 Mohelnice maří šance Jihlavy
40:30 Jihlava vstupuje do poslední třetiny s přesilovou hrou a má šanci vyrovnat skore
40:00 Střely ve 2. části: 9:5
39:58 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2+2 minuty za sekání
39:09 GÓL Andone SK Jihlava! 5:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #88 Jan Beránek (5:3)
39:09 Jihlava využívá druhé přesilové hry a snižuje rozdíl rozdíl na 5:3
38:42 Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za špatné střídání
38:36 Krásný zákrok domácího Hampla
36:10 GÓL FBC Mohelnice! 5:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #26 Radek Weidinger, asistoval #95 Michal Vaněk (5:2)
36:10 Vaněk našel na středu Weidingera, ten svou šanci využívá a zvyšuje skore na 5:2
34:43 Kasper zkouší Hamplovu pozornost
33:36 Mohelnice více na míčku
31:45 Veselík vyslal krásnou střelu, Vyskočil však připraven a s přehledem chytá do rukou
30:50 Dohnal na Hellera ten bránu netrefuje
29:40 Jihlava nevyužívá přesilové hry
29:20 Horský zkouší vystřelit, Hampl připraven a chytá
27:38 Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:38 Jihlava si zahraje svoji první přesilovou hru
23:49 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #86 Jiří Valigura (4:2)
23:49 Pudil prohazuje brankáře a máme tu skore 4:2
22:29 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #27 Josef Veselík (3:2)
22:26 Heller vymetá pavučinku v bráně Jihlavy.
22:11 Graclík předvedl skvělou práci v obraně a nedovolil hostujícím vystřelit
21:18 Druhá třetina začala v pomalejším tempu
20:00 Střely v 1. části: 8:4
18:30 GÓL Andone SK Jihlava! 2:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Vít Andrýsek, asistoval #6 Hynek Jirků (2:2)
18:30 Jirků střílí, bránu netrefuje, míček se odráží od mantinelu a Andrýsek využívá velké šance a vyrovnává skore
17:15 Horský zkouší ze středu vystřelit, bránu však netrefuje
13:43 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #19 Jakub Weiss (2:1)
13:43 Souhra Weisse a Bizka dostává Mohelnici do vedení
11:50 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #27 Josef Veselík (1:1)
11:50 Mohelnice využívá třetí přesilovky a máme skore vyrovnané
11:12 Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
11:12 Jihlava si zahraje ve třech
10:52 Novotný netrefuje prázdnou bránu
09:27 Vyloučen hráč #50 Peter Škurla družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za zdržování hry
09:27 Po nevyužité přesilové hře dostává Mohelnice druhou šanci, za námi na trestnou si přišel posedět hráč Jihlavy.
09:18 Za celou přesilovou hru se nic zajímavého nestalo
07:15 Vyloučen hráč #92 Vít Zápotočný družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
07:15 Zápotočný vyloučen na 2 minuty po faulu na Valiguru. Mohelnice si zahraje přesilovou hru.
05:40 Graclík našel Bizka na mantinelu, ten střílí, Vyskočil však připraven a chytá
04:53 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #19 Jakub Horský (0:1)
01:21 Šula střílí, Vyskočil v pozoru a chytá.
00:20 Nejezchleba zkouší vystřelit, ale trefuje obránce hostů.
00:00 Vítáme Vás u 1.kola divize D mezi domácí Mohelnicí a hostující Jihlavou.Přeji příjemnou zábavu.