• 60 59:55
    2
    Ondřej MACH

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FbK TJ Svitavy 2:4
branky: 2. Adam Kovařík, 26. Jan Skalický - 43. Josef Prudil, 47. Ondřej Pakosta, 55. Ondřej Pakosta, 55. Ladislav Vašák; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 16 - Jiří Skácelík 19; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:4
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Dnešní utkání začalo dobře. Měli jsme hru pevně  pod kontrolou a je naše hloupá chyba, že po dvou třetinách nebylo po zápase. Kolaps ve třetí třetině byl způsobený naší lehkovážnou hrou a zlepšením od týmu Svitav. Dnes jednoznačně ztracené tři body. Pro nás dobrá škola co zlepšit, abychom příště odcházeli ze hřiště jako spokojenější tým. Děkujeme soupeři a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): Super vstup do sezóny za 3 body. První dvě třetiny jsme se v nové lize rozkoukávali, ale postupně jsme získali sebevědomí, přidali trochu pohybu a vznikl z toho parádní obrat. Díky soupeři, rozhodčím a divákům. #nestrečuj
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:55 Vyloučen hráč #12 Ondřej Kroutil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
59:55 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
59:02 Vyloučen hráč #21 Miroslav Otáhal družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
57:10 Letohrad má příležitost vrátit se do utkání
56:24 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
54:23 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #9 Roman Volf (2:4)
54:05 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
54:05 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #15 Vít Sauer (2:3)
52:27 Letohrad v přesilovkové kombinaci
51:34 Vyloučen hráč #23 David Říha družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:06 Derka zblokoval pokus Macha.
50:38 Jiruška opět podržel svůj tým
49:44 Ztečovaný pokus Skalického ze vzduchu těsně přeskočil branku
47:39 Svitavy zvýšily ve 3. třetině svoji aktivitu.
46:18 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #16 Ondřej Mach (2:2)
44:44 Jiruška předvedl 2 kvalitní zákroky
42:54 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #13 Ondřej Husák (2:1)
40:56 Svitavy mají standartku na hranici brankoviště
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:44 Jiruška vytáhl střelu do levého vinglu
36:36 Pokorný ranou z první minul
35:30 Závar v brankovišti Letohradu
33:50 Zblokovaný pokus Pokorného
32:28 Letohradští si teď vytvořili několik dobrých možností, ale žádnou nevyužili
31:36 Standartka Letohradu v útočém rohu.
29:49 Doleček při svém pokusu na dvakrát neúspěšný.
28:37 Nepříjemná teč před Jiruškou, letohradský brankář situaci ustál.
27:15 Standartka Letohradu z dobré vzdálenosti.
26:24 Hra se začíná mírně přiostřovat.
25:25 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #17 Michal Kuklík (2:0)
24:22 Standartka Svitav na hranici brankoviště.
22:32 Standartka Svitav z útočného rohu.
20:37 Letohrad vysouvá svůj pressing.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:33 Svitavy se snaží zvýšit tlak před koncem třetiny
18:22 Chlumecký našel zpoza branky Derku, toho ale vychytal Skácelík.
16:58 Skácelík vychytal Skalického v samostaném úniku.
15:42 Jiruška zkoušel uvolnit dlouhým výhozem Skalického.
14:44 Vyloučen hráč #28 Tomáš Chlumecký družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
14:25 Kroutil ze standartky těsně nad.
10:37 Svitavy  rozjíždí přesilovkovou kombinaci.
09:17 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
07:52 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
07:11 Svitavy rozjíždí útočnou akci.
05:05 Skalický střílí pouze do zdi.
04:27 Chlumecký pálí vysoko nad branku
03:19 Tým Letohradu se snaží vytvořit si tlak.
01:13 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #29 Maxim Kubelka (1:0)