(Pešková)
  • 57 56:32
    5:8

FAT PIPE Tigers Start98 - Bulldogs Brno 5:8
branky: 11. Kristýna Vejvodová, 13. Barbora Špačková, 15. Kristina Zlatníková, 24. Barbora Špačková, 50. Kristýna Vejvodová - 13. Michaela Žáková, 21. Markéta Vlčková, 32. Anna Brucháčková, 34. Liliana Bolfová, 43. Anna Brucháčková, 48. Liliana Bolfová, 57. Veronika Stuchlíková, 57. Anna Brucháčková; rozhodčí: Jakub Cigl - Petr Herman; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 72; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 23 - Jana Prátová 21; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:4
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty základní hrací doby.
56:32 GÓL Bulldogs Brno! 5:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (5:8)
56:32 Brucháčková se dostala přes celé hřiště a snadno zakončila do prázdné brány.
56:14 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
56:14 GÓL Bulldogs Brno! 5:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #88 Tereza Pešková (5:7)
56:14 Po chybě Janglové Stuchlíková dává gól do prázdné brány.
54:15 Timeout Bulldogs Brno
53:13 Škorpová ztrácí na půlce míček a Bulldogs vyráží do okamžitého protiútoku.
49:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #32 Monika Škorpová (5:6)
49:07 Vyloučen hráč #32 Karolína Garguláková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
49:07 Za špatné střídání hostů si dvě minuty odsedí Karolína Gargulánková. Této šance se chopila Kristýna Vejvodová a o několik desítek vteřin později střílí gól.
49:01 Odložené vyloučení a domácí hrají v šesti bez brankářky.
47:35 GÓL Bulldogs Brno! 4:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #9 Markéta Vlčková (4:6)
47:35 Po nahrávce z rohu se trefuje Bolfová do rohu brány.
46:31 Domácí hrají v plném počtu.
44:31 Vyloučen hráč #42 Kateřina Kovaříková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za hrubost
44:31 Hosté si po faulu Kovaříkové mohou zahrát přesilovku a pokusit se uskočit ještě o gól.
42:29 GÓL Bulldogs Brno! 4:5
42:29 Bullgods jdou dnes poprvé do vedení.
41:11 ​Šnajberková rozehrává ze své poloviny.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:37 Žáková střílí mimo.
33:24 GÓL Bulldogs Brno! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #36 Anna Brucháčková (4:4)
33:24 Netrvalo dlouho a hosté vyrovnávají.
31:14 GÓL Bulldogs Brno! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (4:3)
31:14 Hosté se opět přibližují k dorovnání.
31:01 Nahrávka Polákové vzduchem končí v rohu.
30:46 Rozehrávka domácích z půlky.
26:46 Žáková střílí mimo.
25:36 Vejvodová v obrovské šanci nezvládá trefit míček do prázdné brány.
24:59 Míček si teď ani jedna strana nedokáže udržet na moc dlouho.
23:08 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (4:2)
23:08 Akce 3na1 končí dalším gólem pro domácí.
23:01 Tigers se teď obstojně ubránil nátlaku hostů.
20:53 GÓL Bulldogs Brno! 3:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (3:2)
20:53 Zpoza brány Brucháčková nahrává na Vlčkovou, která střílí krásnou šibenici.
20:31 Prátová vyráží nadějnou střelu Špačkové.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:21 Kovaříková zachytla rozehrávku hostů a zkoušela běžět sama na bránu, ale Prátová její střelu chytá.
16:12 Žáková od mantinelu do prázdné brány, ale Janglová vychytává a vyráží míček do brankové tyče.
15:43 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za zvedání florbalky
15:43 I hosté si mohou zahrát přesilovku a zkusit se přiblížit Tigers.
14:43 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #35 Hana Chaloupková (3:1)
14:43 Zlatníková dostává na středu míček od Chaloupkové a od mantinelu plachtivou střelou přostřeluje golmanku hostů.
14:29 Kovaříková ve veliké šanci trefuje pouze břevno.
12:53 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #32 Monika Škorpová (2:1)
12:53 Tigers se vyrovnaný stav nelíbí a opět uskakují.
12:38 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #96 Anna Sigmundová (1:1)
12:38 Michaela Žáková dalekou střelou ze zášvihu a následným gólem dorovnává.
10:34 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (1:0)
10:34 O první gól utkání se postrala Kristýna Veojvodová, která otevírá dnešní gólovou tabulku.
08:02 První polovina zatím probíhá bez žádných větších šancí z obou stran.
06:37 Škorpová nahodila z půlky přímo před bránu, ale ani jedna šance Kovaříkové a Vejvodové nepřekonala Prátovou.
04:47 Bulldogs přečkaly oslabení bez gólu.
02:57 Vyloučen hráč #97 Kristýna Pospíšilová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za držení
02:57 O první vyloučení se postarala Kristýna Pospíšilová, která se svém rohu faulovala protihráčku.
00:26 Brucháčková se snaží střílet, ale obrana Startu blokuje.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu 16. kola Extraligy žen. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start98 proti hostům Bulldogs Brno. Přejeme příjemnou zábavu.