58
  • 58 57:13
    Jičín

Finance Novák FBK Jičín - FAT PIPE Tigers Start98 4:6
branky: 1. Monika Hašková, 8. Michaela Kacelová, 14. Gabriela Žůrková, 55. Šárka Egrtová - 10. Hana Chaloupková, 11. Kateřina Kovaříková, 12. Kateřina Kovaříková, 25. Eliška Poláková, 33. Kristina Zlatníková, 49. Tereza Hanzlíková; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Marcela Velzelová 23 - Kristýna Janglová 41; po třetinách: 3:3, 0:2, 1:1
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:50 Jičín ve vekých šancích, ale nic nevychází tak, jak by si domácí hráčky přály
58:40 Jičín kombinuje na polovině soupeře, ten ale dobře zachytává koncové přihrávky
57:40 Dalekosáhlá střela Žůrkové jen do rukou hostující golmanky
57:13 Timeout Finance Novák FBK Jičín
57:00 Jičín to zkouší v 6ti
56:20 Škorpová sama na středu, střela ji ale nesedla 100%, těsně mimo branky Velzelové
55:15 Veliká šance i na druhé straně, tam pro změnu vynikající Velzelová
55:00 Neskutečná akce Jičína, Žůrková jen do golmanky
54:21 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:6
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #24 Šárka Egrtová, asistoval #86 Michaela Kacelová (4:6)
54:00 Tigers v šanci 2 na 1, Velzelová s přehledem chytá
51:40 Zblokovaná střela Bachmaierové
50:05 Poláková opět zkoušela beckhand, střela ji ale nesedla
48:40 Nedáš - dostaneš. Tigers navyšuje svoje vedení
48:20 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #79 Tereza Hanzlíková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (3:6)
48:00 Kleinová v obrovské šanci, golmanka vyráží
44:40 Výborně teď Velzelová pokryla balón pod nohu proti osamocené soupeřce na malém brankovišti
44:05 Hra se opět přelévá ze strany na stranu a vidíme poměrně dost chyb na obou stranách
41:15 Jičín neproměnil další trestné střílení
41:14 Trestné střílení družstva Finance Novák FBK Jičín neproměnil #10 Gabriela Žůrková.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:40 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, větší šanci nevidíme ani na jedné z polovin
39:30 Prudká střela Škorpové mimo branku
37:45 Velzelová výborně vyrazila ostrou střelu Vejvodové
37:00 Střela Vejvodové ze standardní situace na polovině Jičína těsně vedle odkryté branky Velzelové
36:00 Pěknou šanci pro Noskovou vytvořila Kuchařová... střela těsně mimo
34:35 Hanzlíková v další velké šanci, přišla ji ale nahrávka vzduchem a nezpracovala, aby záda dostala za záda Velzelové
32:58 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #13 Eliška Poláková (3:5)
32:15 Velzelová nyní dvakrát se štěstím vyráží
31:40 V šanci teď konečně i Jičín, finální nahrávka na Preisslerovou ale nevyšla ideálně
31:30 Na balónku nyní především Tigers, Jičín ale dobře blokuje
27:45 Hanzlíková nebezpečně backhendem, Kleinová opět blokuje
27:00 Pěkná akce Jičína, Preisslerová nezakončila optimálně
25:30 Pěkná střela Tigers z poloviny, Kleinová blokuje
24:19 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (3:4)
24:10 Jednoduché nahození na hostující Polákovou, ta si s balónkem poradila a dostala ho za záda Velzelové
24:00 A vzápětí střela Egrtové, zblokována obranou hostujícího týmu
23:40 Egrtová teď opět výborně před svoji brankou
22:20 Pěkná střela Žůrkově těsně nad nohu golmanky, ta vyráží
21:40 Jičín ubránil oslabení
20:00 Střely v 1. části: 19:12
19:35 Žůrková na polovině soupeře, i když Jičín hraje ve třech ... drží balónek pod kontrolou
19:27 Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za vysoká florbalka
19:00 Přísné vyloučení pro Bachmaierovou, odpočine si 2 minuty na trestné
18:39 Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:00 Hned ve dvou šancích Jičína Nosková, pěkné střely ale likviduje golmanka hostí
17:00 Ostrá střela Kleinové, ale jen doprostřed branky
14:00 Po hře rukou před brankou Tigers jsme mohly vidět nájezd Jičína - gólmanka Tigers ale famózně nájezd Bachmaierové překazila a balónek rukou vytáhla
13:56 Trestné střílení družstva Finance Novák FBK Jičín neproměnil #85 Kristýna Bachmaierová.
13:20 Po chybné rozehrávce Tigers tu máme vyrovnání skóre
13:09 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková bez asistence (3:3)
12:22 Jičín teď drží balón na svých hokejkách
11:44 Upřímně se přiznám, že teď u stolku vůbec nestíháme... máme tu velký obrat Tigers během pár minut
11:19 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (2:3)
10:56 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #46 Kristýna Janglová (2:2)
09:04 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #13 Eliška Poláková (2:1)
07:35 Další gól ze standardní situace, zatím to dnes Jičínu vychází
07:33 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #46 Zuzana Svobodová (2:0)
07:00 Preisslerová nádherně nahrála Mullerové přímo před branku, ta ovšem nezvládla dobře zpracovat balónek a nezakončuje
06:05 Dnes vidíme domácí Šárku Egrtovou nečekaně na pozici obránce, zatím odvádí velmi dobrou práci
05:30 Další velká šance Tigers, střela jen do Velzelové
04:40 Na druhé straně zůstala osamocená pražská útočnice před Velzelovou, ta s trochou štěstí její šanci na vyrovnání skóre likviduje
04:20 Kacelová také sama před brankou ve velké šanci
03:43 Žůrková připravila neskutečnou šanci Preisslerové, která se ocitla sama před brankou. Trefuje ale jen do hostující golmanky
02:00 Pražská Špačková jen těsně mijí beckhandem odkrytou bránu Velzelové
01:40 V šanci nyní i hostující tým, Kleinová likviduje
00:52 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #6 Monika Hašková, asistoval #20 Nikola Kuchařová (1:0)
00:51 A máme tu gól z rozehrávky na polovině hřiště
00:48 Jičín hned v dobré šanci na polovině soupeře
00:45 Úvodní buly ve prospěch domácího celku
00:00 Dobrý podvečer dámy a pánové, vítáme vás u 11. kola Extraligy žen, ve kterém se utkají domácí tým FBK Jičín proti FAT PIPE Tigers Praha.