60
  • 60 59:29
    Lea VESELSKÁ

FbŠ Bohemians - Crazy girls FBC Liberec 9:1
branky: 2. Simona Pálková, 4. Anežka Projsová, 25. Simona Pálková, 26. Eliška Císařová, 28. Lucie Hernandezová, 36. Michaela Urbanová, 53. Natálie Bartošová, 55. Adéla Bočanová, 58. Aneta Faltová - 47. Petra Müllerová; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Kristýna Karli 17 - Kateřina Dlouhá 31; po třetinách: 2:0, 4:0, 3:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:29 Trestné střílení družstva Crazy girls FBC Liberec neproměnil #15 Lea Veselská.
59:26 Valešová trefuje tyčku.
58:23 Liberec bude dohrávat zápas v přesilové hře. Císařová se provinila sekáním.
58:16 Vyloučen hráč #41 Eliška Císařová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
57:46 GÓL FbŠ Bohemians! 9:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová bez asistence (9:1)
57:46 Nejprve Faltová chybovala v rozehrávce, ale následně získala míček zpět a dává devátou branku domácích.
57:14 Domácí nyní hrají dlouho v útoku a dobře otáčejí hru ze strany na stranu.
54:13 GÓL FbŠ Bohemians! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (8:1)
54:13 Pěkná souhra domácích a Bočanová neměla těžkou práci uklidit do prázdné branky.
52:23 Bartošová se prosazuje z brejku zkušeně nad nohu.
52:10 GÓL FbŠ Bohemians! 7:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (7:1)
51:52 Dobrá hra domácích v útoku končí střelou Dvořákové.
49:43 Valešová dobře zatáhla míček a následnou střelu jedné z obránkyň chytá Karli.
48:54 Timeout FbŠ Bohemians
47:01 Po závaru před domácí brankou se prosazuje Liberec a otevírá tak svůj brankový účet.
46:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #10 Petra Müllerová, asistoval #8 Karin Muchová (6:1)
45:56 Šance Žbánkové, ale Karli nemusela zasahovat, střela mířila vedle branky.
44:31 Další šance domácí, ale střela míří opět vedle.
43:06 Strnadová se individuálně probíjela středem hřiště, ale její střela byla zablokována.
41:36 Dvořáková nyní dobrým obraným zákrokem získává míček pro domácí.
40:21 Začíná třetí třetina a v sestavě domácích vidíme několik změn.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
38:53 Faul Mezerové, která se následně zmocnila míčku a běžela sama na branku, ale Dlouhá chytá.
37:23 Kvapilová ve velké šanci, ale Karli opět bezchybná.
36:06 Faul Havlové a oba týmy střídají. Liberec na míčku.
35:10 GÓL FbŠ Bohemians! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #44 Lucie Hernandezová (6:0)
34:19 Několik střeleckých pokusů Bohemky, ale bohužel pro domácí bez výsledku.
33:14 Hra se opět uklidnila a Liberec nyní na míčku kombinuje na vlastní polovině.
30:58 Třetí lajna Bohemky hraze velmi dobré utkání, nyní v šanci Strnadová.
27:32 Lucie Hernandezová se prosazuje krásnou střelou ze středu hřiště.
27:15 GÓL FbŠ Bohemians! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (5:0)
26:33 Liberec nyní rozehrává, ale Mezerová svým napadáním míček získává.
25:56 Císařová se prosazuje střelou ze střední vzdálenosti a Bohemka nyní zápasu dominuje.
25:48 Timeout Crazy girls FBC Liberec
25:48 GÓL FbŠ Bohemians! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #41 Eliška Císařová, asistoval #18 Klára Minářová (4:0)
24:49 Pěkná souhra Pálkové se Strnadovou a Bohemka vede už o tři branky.
24:35 GÓL FbŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Simona Pálková, asistoval #2 Kateřina Strnadová (3:0)
22:01 Bohemka v plném počtu, ale Liberec stále na míčku.
20:11 Druhá třetina začíná přesilovkou Liberce, který ale nyní nedokáže moc míček podržet.
20:00 Střely v 1. části: 25:7
19:51 První přesilová hra pro hosty. Vaníčková si jde odpočinout za nadzvedávání hokejky.
19:50 Vyloučen hráč #48 Gabriela Vaníčková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zvedání florbalky
18:22 Žbánková se nyní probíjela přes obranu domácích, ale až poslední hráčka dokázala míček získat pro domácí.
17:07 Hra přerušena po pádu Mezerové, ale naštěstí pro domácí se zvedá a hra bude pokračovat.
16:23 Pálková nyní několikrát dorážela, ale vše končí míčkem pro Liberec.
14:29 Hra se nyní uklidnila, ani jeden z týmů si nevytvořil nyní vyloženou příležitost.
11:36 Šmídková v dobré šanci, ale Karli zatím bezchybná.
09:58 Velká šance Liberce, ale Karli na svém místě a chytá.
07:49 Mezerová v brejku, ale dobrý blok hostující obrany.
07:01 Hernandezová proběhla středem hřiště, ale následná střela Minářové končí mimo branku.
05:19 Domácí zatím jasně lepší v tomto utkání, nyní ale jejich tlak zastavuje Faltová útočným faulem.
03:56 Dalekonosná střela Projsové a domácí vedou už o dvě branky.
03:49 GÓL FbŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #49 Anežka Projsová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (2:0)
02:31 Faltová dobře proběhla středem hřiště, ale brankářka hostí připravená.
01:47 GÓL FbŠ Bohemians! 1:0
01:19 Bohemka v první výraznější šanci, Minářová z výběhu mimo.
00:01 Úvodní buly pro domácí a ti zakládají první útok.