• 60 59:36
    9:6
    (Řeháková)

FBS Olomouc - FAT PIPE Tigers Start98 9:6
branky: 6. Barbora Soušková, 19. Zuzana Hubáčková, 33. Vlaďka Maděrová, 33. Eliška Pešavová, 40. Vlaďka Maděrová, 45. Klára Horčičková, 46. Eva Řeháková, 60. Nelly Baumgartner, 60. Zuzana Hubáčková - 18. Barbora Špačková, 22. Markéta Baťková, 26. Kateřina Kovaříková, 29. Barbora Špačková, 56. Kateřina Kovaříková, 57. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 77; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 18 - Kristýna Janglová -7; po třetinách: 2:1, 3:3, 4:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:36 GÓL FBS Olomouc! 9:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #5 Eva Řeháková (9:6)
59:12 GÓL FBS Olomouc! 8:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Nelly Baumgartner bez asistence (8:6)
59:12 Nelly Baumgartner posílá míček do prázné branky a navyšuje vedení Olomouce.
58:20 Domací holky se snaží míček držet na půlce soupeře, ale nedaří jim udržet pozici a hostujicí hráčky se nebezpečně blíží.
57:55 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
57:15 Hektické poseldní minuty nám přinaší spostu střel na obous stranách.
56:04 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (7:6)
55:22 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 7:5
55:10 Olomouské hráčky se nyný potýkaji se hrou ve třech, zatím úspěšně bez ujmy.
54:07 Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
53:57 Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
53:45 V přesilovce domácích zatím nevidíme přiliš střeklecké aktivity.
52:45 Pešavová vyslala krásnou střelu, ale se vstřelení branky zaváhala a Janglová střelu pobírá tělem.
52:36 Vyloučen hráč #28 Kristýna Vejvodová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
50:53 Hanzliková s Polákovou se snaží co nejvíce vytěžit s rozehrávky v rohu, střela ale konči blokem domácí hráčky.
49:05 Tyč! Baumgartner střela pouze zazvonila.
48:35 Hostujicí tým se dostává pod tlak a domácí hráčky hrozí každou ztratou jejich míčku.
47:16 Hra na olomoucké palubove začiná značně nabírat obrátky.
46:41 Eva Řeháková svým zakončením posílala svůj tým do značného vedení a pokračuje v dalším atakování soupeřovi branky.
45:52 GÓL FBS Olomouc! 7:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #72 Nikola Krupičková (7:4)
44:27 GÓL FBS Olomouc! 6:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (6:4)
43:24 Řeháková vyhazuje moček do vzduchu, Poláková zpracovává tělem a dostává svůj tým do útoku.
42:46 Obrana hostujicích hráček teď hasí šanci Olomouce a dostavají míček pod kontrolu.
40:55 Souhra Maděrové a Baumgartner končí v rukou Janglové.
40:01 Ve třetí třetině padlo vítězná buly na stranu domácího celku.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:58 Posledni pokusy v druhé třetině o změnu stavu končí bez jakéhokoliv obratu.
39:23 GÓL FBS Olomouc! 5:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #50 Lucie Cholinská (5:4)
39:16 Maděrová pohotově doráží a připisuje na olomouckou stranu další branku.
37:36 Dlouhá pohotovými zákroky drží svůj tým.
36:02 Macháčková si odskakuje na střelu z první, ale branku Olomouce míjí.
34:30 Hostujicí hráčky vypadají zakočeně, ale pouští domácí ke své brance až moc blízko.
32:57 GÓL FBS Olomouc! 4:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (4:4)
32:57 Lavina olomouckých střel se spouští a domácí holky přidávají další rychlou střelu, která končí za zády Janglové.
32:36 GÓL FBS Olomouc! 3:4
32:36 Spolupráce Cholinské a Maděrové vyústila ve střelenou branku.
29:15 Hostujicí tým teď trápí své soupeřky rychlými výměnami míčků.
28:33 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:4)
28:33 Zlatniková posílá nahrávku Špačkové a ta s klidnou hlavou a jistotou zakončuje.
27:05 Hra na olomoucké palubovce se značně uklidnila
26:33 Vaculová posílá svou střelu až moc vysoko a míček tak padá za mantinel.
25:09 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková, asistoval #5 Zuzana Mervartová (2:3)
25:09 Kovaříková zamířila a vymetá všechny pavučinky v bráně domácích.
23:04 Hlaviznová míček ze zadní pozice krásně rozdává svým spoluhráčkám, které se pokouší ohrozit vyrovnaný stav utkání.
21:50 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #9 Markéta Baťková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:2)
21:50 Výhled Dlouhé zablokovaný přes hráčky se nevyhnul inkasované brance a tak míček končí za jejími zády.
21:15 Maděrová prochází přes první hráčku. Druhá klička, ale nevychází a Reimerová spolehlivě zachraňuje celou situaci.
20:01 Buly do druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:15 Řeháková bere míček a rychlým sprintem míří k soupeřově brance.
18:25 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (2:1)
17:45 Hra se nyní vyrovnala a domácí tým se snaží rychle dostat na soupeřovu polovinu.
17:07 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (1:1)
15:55 Střela Cholinské konči pouze v boční siťce.
14:23 Hostujicí celek v posledních  chvilích svými pokusy atakuje olomouckou branku.
13:43 Hanzlíková střílí, ale Dlouhá si svým tělem střelu pokrývá. Hanzliková druhým pokusem doraží,ale bez úspěchu.
12:22 Hostujicí tým se snaží opět probojovat k soupeřkám, ale olomoucké hráčky situaci berou do vlatních rukou.
11:30 Baťková zkouší pozornost domácí golmanky. Dlouhá je, ale ve své brance plně připravena.
10:11 Domací celek drží většínu času hostujcí hráčky pod zámkem na jejich polivině.
09:42 Kovaříková se snaží svůj tým posunout do útoku, ale míček přebírá domácí Zmrzlá.
08:01 A další střela, pokus Palinkové končí v rukou brankářky hostů,
06:28 Domácí hráčky po vstřelené brance přidávají další nebezpečnou střelu, ale neúspěšně.
05:04 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:0)
02:13 Hosté se snaží dostat na útočnou polovinu, ale domácí celek je pro zatím daleko nepouští.
00:01 Úvodní buly zápasu získávají hosté.