59
  • 59 58:28
    8:1

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 8:1
branky: 4. Vendula Maroszová, 9. Michaela Kubečková, 22. Michaela Šponiarová, 23. Sára Seevaldová, 31. Barbora Husková, 39. Zuzanna Krzywak, 56. Barbora Husková, 59. Barbora Husková - 58. Veronika Machálková; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Nikola Příleská 17 - Jana Prátová 15, Markéta Hošek Marková 3; po třetinách: 2:0, 4:0, 2:1
60:00 Pozápasové ohlasy zde
60:00 Skončilo nám utkání v rámci 9.kola extraligy žen mezi 1.SC Tempish Vítkovice a Bulldogs Brno. Brno celkem dobře vzdorovalo, přesto Vítkovice potvrdili svoji suverenitu a připisují další tři body do ligové tabulky. Děkuji Vám všem, kteří si udělali čas a moji tvorbu zvládli číst až do konce. Přeji hezký večer a třeba zas někdy.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
58:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (8:1)
57:54 GÓL Bulldogs Brno! 7:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #36 Anna Brucháčková (7:1)
57:47 Vyloučen hráč #32 Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
57:00 Poslední 3min třetí třetiny.
55:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:0
55:00 Rasputin oživuje halu, bohužel zápas to moc neoživilo.
53:10 Tvrdý souboj, Buczek v kotoulu na zemi, s bolestivou grimasou střídá. Naštěstí nic vážného.
52:10 Czeczinkar vybitý. Balon pro Vítkovice.
51:30 Šponiarová neměla komu, branku Markové bohužel dost přestřeluje.
50:00 Machálková chtěla ze středu zakončit, ale střela jí sjela a pro Příleskou nebyl problém balon po zemi rychlostí motýla chytit.
46:57 Po faulu Seevaldové se skore nemění a Bulldogs sice pár slibných střel mělo, ale přesilovou hr nevyužily.
45:23 První branku třetí třetiny má na svědomí Husková po pěkné nahrávce Kubalčíkové.
44:57 Vyloučen hráč #22 Sára Seevaldová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
44:00 Kubalčíková ze středu, ale branku Markové minula.
41:10 Žáková opět nad Příleskou, ale ta s touto střelou opět neměla problém.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Markéta Hošek Marková družstva Bulldogs Brno
40:00 Skončila nám druhá třetina, která byla v rychlejším tempu, ale úpřímně, zatím nic extra. Uvidíme, co nám přinese třetina poslední.
40:00 Střely ve 2. části: 14:2
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
38:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #67 Eliška Willmannová (6:0)
36:40 Lenfeldová špatně vyhodnotila situaci a Bulldogs ve velmi slibné akci, ale pouze přestřelují.
33:32 Brucháčková zpět z trestné, Vítkovice přesilovou hru nevyužily.
31:33 První přesilová hra v utkání pro domácí celek, Ema Brucháčková přisekla a jde se posadit na trestnou.
31:32 Vyloučen hráč #20 Ema Brucháčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
30:05 Koukatelná akce, která končí ladným zakončením Huskové. Krzywak nahodila a Husková navyšuje vedení na 5:0.
30:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #77 Zuzanna Krzywak (5:0)
29:35 Po chybě Hrobařové je nyní ve výborné šanci Sigmundová, ale Příleská s klidem chytá.
28:10 Kubečková otestovala pozornost Prátové, ale ta vyráží za mantinel.
27:20 Krásná kombinační hra z jedničky v lajně Ferenčíkové, kdy Husková finální narávku vyslala na Krzywak, ale ta už se k zakončení nedostala.
25:00 Začala nám druhá třetina, která je v mnohem vyším tempu než třetina první, Vítkovice se sice drží stále na balonu, ale střel tolik nevyprodukovaly, nyní však zaktivněly a během pár minut se ujímají již 4 brankového vedení.
23:39 Po faulu Ferenčíkové se vyskytla pro Bulldogs výhoda trestního střílení, ale Žáková nastřeluje pouze tyč.
23:38 Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #8 Michaela Žáková.
22:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #4 Michaela Kubečková (4:0)
21:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #3 Michaela Šponiarová, asistoval #7 Vendula Maroszová (3:0)
20:00 Skončila nám první třětina, která přinesla dvoubrankové vedení domácího celku. Uvidíme co nás bude čekat ve třetině druhé. Zpět tedy budeme cca v 17:33.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:50 Slibný protiútok pod taktovkou Maroszové, ale akce končí v rohu.
19:00 Začala nám poslední minuta první třetiny.
17:15 Co si budeme, zatím to žádná krása není, ale holky se snaží. Oko diváka zatím moc neplesá.
16:10 Plavcová z půlky příklepem, Příleská zlehka vyrazila, ale i tak měla balon pod kontrolou.
15:15 Krzywak z brankoviště v dobré šanci, ale Prátová si pohlídala tuto střelu z blízka.
13:13 Anna Brucháčková ukázala své kvality, ale Příleská se nedala. Stav nezměn.
11:40 Sovadinová v dobré šanci, nakonec jen poklekla před Příleskou.
08:36 Seevaldová výborně našla Kubečovou a pomalu se navyšuje vedení domácího celku.
08:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #22 Sára Seevaldová (2:0)
06:50 Trochu naslepo od Lenfeldové, ale pro její štěstí přebrala v klidu balon na Hrobařovou.
03:56 Nádhernou akcí se prosadila Maroszová po křižné od Hyršové. Stav tedy 1:0.
03:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #55 Denisa Hyršová (1:0)
03:45 Stuchlíková otestovala pozornost Příleské - ta s přehledem.
02:50 Zatím se hra moc nepřerušuje, nepřesnosti na obou stranách.
00:47 Anna Brucháčková ve slibné šanci, ale přestřeluje.
00:01 První vhazování pro Vítkovie, Buczek nekommpromisně.
00:00 Ještě před zahájením utkání bychom rádi ocenili hráčky z týmu 1.SC Tempish Vítkovice - Za 100 bodů v Estralize žen byla oceněna hráčka s číslem 4 - Michaela Kubečková. Hned po ní bychom rádi ocenili za 200 bodů v Extralize žen hráčku s číslem 8 - Dominiku Buczek. Oběma blahopřejeme a přejeme ať se nadále daří.
00:00 Dámy a pánové, přeji příjemný podvečer ze sportovní haly Dubina, kde se v rámci 9.kola Extraligy žen utká domácí celek 1.SC Tempish Vítkovice s hostujícími Bulldogs Brno.