3:5
    Dominika BUCZEK
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
branky: 10. Veronika Káčová, 13. Linda Pudišová, 56. Michaela Mlejnková - 20. Sára Seevaldová, 33. Šárka Staňková, 50. Vendula Maroszová, 52. Michaela Kubečková, 60. Dominika Buczek; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 261; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 16 - Nikola Příleská 13; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:3
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:36 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominika Buczek bez asistence (3:5)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
57:45 Pudišová od mantinelu zkusila poslat míček dvacet nad led, Příleská se nenechala nachytat a míček vyráží.
56:46 Chyba domácích vedla k dalšímu ohrožení nyní prázdné brány. Nakonec však míček zpět vybojovala Pudišová.
56:06 Ostrava to zkouší v šesti.
55:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #42 Linda Pudišová (3:4)
55:32 Chyba Kotzurové dovolila Vítkovicím dostat se ke střele.
54:43 Vyloučen hráč #55 Denisa Hyršová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
54:30 Šponiarová tahem úplně mimo bránu.
53:34 Nádherný výjezd Vrlíkové dovedl FBC až ke střele, které se ujala Zagórska. Druhá jmenovaná však trefuje pouze Příleskou.
52:48 Vyloučen hráč #14 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
51:43 Domácí holky se trošku zalekly a Vítkovice přebírají otěže.
51:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #26 Barbora Husková (2:4)
50:21 Chúpeková mohla srovnat, bohužel netrefuje bránu.
49:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #8 Dominika Buczek (2:3)
48:55 Vítkovice vyvíjí obrovský tlak, který nakonec končí faulem FBC a odloženým vyloučením.
47:00 Domácí hrají v plném počtu.
46:17 Maroszová ze středu z první míjí bránu.
45:43 Vítkovice zatím bez střely.
45:00 Vyloučen hráč #14 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:22 Ránu Sigmundové Příleská přes tři lidi neviděla a měla celkem štěstí, že ji míček nakonec trefil do hrudi.
42:20 Husková si projela celé hřiště, nakonec však svou střelu míří mimo bránu.
41:13 Vítkovice drží míček ve svém obranném pásmu.
40:01 Buly opět pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 4:3
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:32 Káčová s Chúpekovou předvedly krásnou akci, která by i mohla skončit gólem nebýt perfektního zákroku Příleské.
36:33 Druhá ostravská lajna obléha Vítkovickou polovinu.
34:53 Závar před domácí bránou.
33:18 A Vítkovice v další obrovské šanci! Šponiarová nakonec míček nezpracovala, tudíž se skóre nemění.
32:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #15 Šárka Staňková, asistoval #8 Dominika Buczek (2:2)
32:09 Ferenčiková se dostala před Tomšovou, svou šanci však zahodila střelou nad.
31:00 Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 261 diváků, děkujeme!
30:53 Káčová si vyjela a... vystřelila do první hráčky.
29:54 Hra se přelévá ze strany na stranu.
28:33 Příleská nyní měla plné ruce práce, nakonec však svůj tým podržela.
27:12 Závar před domácí bránou nakonec vyúsťuje ve střelu na Tomšovou, ta parádně vyráží.
24:54 Hudáková P. poslala perfektní pass na Mlejnkovou, ta ale nebyla připravená a nemohla střílet z první.
23:26 Sigmundová to zkusila z dálky a po zemi, avšak míjí bránu.
22:45 Káčová překazila rozjetý útok Vítkovic, bere míček a sama se řítí na bránu hostí.
21:34 Hned od začátku třetiny se hraje nahoru dolů.
20:01 Buly pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová bez asistence (2:1)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:11 Ostrava dlouho vyvíjí obrovský tlak, akorát finální fáze trochu vázne.
15:38 První lajna FBC kombinuje na útočné polovině.
14:02 Ferenčíková spíš nahodila z poloviny hřiště, proto tento pokus nebyl pro Tomšovou nijak zvlášť ohrožující.
13:18 Hudáková perfekně zaklekla proti střele Matýskové.
12:03 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #10 Denisa Kotzurová (2:0)
11:06 Mlejnková místo toho aby střelila z první, tak čekala až se Příleská přesune a pak ji to hodila přímo do rukou.
10:38 Vyloučen hráč #26 Barbora Husková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
10:02 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro domácí!
09:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová bez asistence (1:0)
09:17 Tomšová se dnes nenudí, nyní se ji pokoušela přemoct Maroszová svou střelou do rohu brány, ale Tomšová perfektně vyráží.
08:15 Bínová vypálila pořádnou bombu, škoda jen že mimo.
06:24 Šponiarová si moc věřila a pokoušela se projít dvěma protihráčkami, její plán se ale neuskutečnil a také přichází o míček.
05:08 Husková si povodila Vrlíkovou, na Bínovou však nevyzrála a ztrácí míček.
03:42 Šponiarová dostala nabito před bránu, střela nakonec letí vysoko nad.
02:45 Maroszová si parádně míček pokryla a vyjela si na střed, ani tato střela však neměla vítězné zakončení a míček končí mimo bránu.
01:40 Nyní se ke střele dostala Buczek, avšak Tomšová byla na střelu připravená.
00:39 Hudáková P. poslala pěknou střelu z dálky, obránkyně Vítkovic však míček vyblokovala.
00:01 Úvodní buly pro Vítkovice.