58
  • 58 57:15
    2

MITEL Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians 2:11
branky: 13. Michaela Bauerová, 30. Daniela Švejdová - 1. Karolína Mezerová, 7. Adéla Bočanová, 17. Karolína Mezerová, 20. Natálie Bartošová, 23. Karolína Mezerová, 27. Lucie Hernandezová, 27. Kateřina Strnadová, 40. Anna-Marie Divišová, 40. Lucie Veselá, 44. Natálie Bartošová, 48. Tereza Šípková; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Eva Klementová 20, Marie Topolová 16 - Kristýna Karli 8; po třetinách: 1:4, 1:5, 0:2
60:00 Střely ve 3. části: 0:17
59:45 Hosté si už kontrolují míček a klidně dohrávají dnešní zápas.
57:15 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:14 A máme tu již čtvrtou přesilovou hru hostů.
56:35 Lytorová umisťuje míček do brány hostí, bohužel po odpískání, rozehrávka pro hosty.
55:02 Vyloučen hráč #94 Daniela Švejdová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
55:01 Hosté si dnes zahrají třetí přesilovou hru.
53:34 Na straně domácích zaznělo břevno.
52:28 Hosté jsou pořád hladoví po dalších gólech.
51:19 Topolová předvádí v bráně neuvěřitelné zákroky.
50:38 Neuvěřitelný dvojitý zákrok Topolové.
50:10 Zmatek na půlce domácích se snaží využít hosté.
47:08 GÓL FbŠ Bohemians! 2:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #15 Tereza Šípková, asistoval #2 Kateřina Strnadová (2:11)
47:07 Tereza Šípková se ukázala před bránou domácích a s klidem zakončila balón do odkryté brány.
45:39 Lytorová netrefila lob před bránou hostí.
43:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #46 Michaela Urbanová (2:10)
43:06 Hosté kombinací se dostali k dalšímu zakončení a opět mění skóre ve svůj prospěch.
41:42 Topolová si připisuje první zákrok.
40:01 Hosté si vytvořili slušný náskok. Uvidíme zda domácí dokáží ještě něco udělat s výsledkem.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Marie Topolová družstva MITEL Florbalová akademie MB
40:00 Střely ve 2. části: 2:17
39:56 GÓL FbŠ Bohemians! 2:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #9 Karolína Mezerová (2:9)
39:55 Hosté se dvakrát po sobě dokázali prosadit během pěti vteřin.
39:51 GÓL FbŠ Bohemians! 2:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Anna-Marie Divišová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (2:8)
38:07 Nebezpečná střela domácích končí těsně vedle brankové kontrukce.
36:01 Hosté jsou dnes ve výborné střelecké náladě a snaží se prosadit téměř ze všech pozic.
35:12 Tempo hry se trošku uklidnilo.
32:52 Hosté mají k dispozici standartní situaci na útočné půlce.
30:04 Kombinace Mayyi Lytorové a Daniely Švejdové končí za zády brankářky hostí.
29:43 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:7
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #80 Mayya Lytorova (2:7)
29:17 Odpálený balónek domácích končí v obličeji hráčky hostů.
27:53 Nebezpečná střela domácích z výběhu končí zákrokem brankářky hostí.
26:41 GÓL FbŠ Bohemians! 1:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová, asistoval #18 Klára Minářová (1:7)
26:16 GÓL FbŠ Bohemians! 1:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #44 Lucie Hernandezová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:6)
26:15 V posledních vteřinách přesilové hry, hosté využívají početní výhodu.
24:15 Hosté si v dnešním utkání zahrají druhou přesilovou hru.
22:57 GÓL FbŠ Bohemians! 1:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #21 Aneta Faltová (1:5)
22:56 Karolína Mezerová ladně proplula obranou domácích a úspěšně zakončuje.
21:48 Vypadá to že domácí se dostávají do stejného tempa jako hostí.
20:01 Začíná nám druhá třetina utkání. Uvidíme zda domácí dokáží dohnat náskok hostí.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:35 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #23 Natálie Bartošová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:4)
19:34 Hosté využívají přesilové hry.
18:54 Hosté se snaží využít přesilové hry, zatím bez úspěchu.
17:45 Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
17:44 Máme tu první vyloučení na straně domácích.
16:55 GÓL FbŠ Bohemians! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #22 Kristýna Dvořáková (1:3)
16:54 Nahození na branku domácích končí po nešťastné teči za zády Klementové.
15:26 Hosté stále vyvíjejí větší tlak na domácí.
13:57 Domácí se snaží dostat na útočnou půlku, ale bez úspěchu.
13:22 Klementová chytá nebezpečnou střelu z výběhu.
12:45 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (1:2)
12:44 Bauerová využila nepřesné přihrávky v obraně hostí.
11:20 Chyba domácích vyústila v další nebezpečnou situaci pro hosty.
10:23 Švejdová se tlačila do brány hostů, její pokus byl zablokován.
09:03 Klementová si připisuje zákrok.
08:53 Hosté kombinují za bránou domácích.
08:01 Hosté jsou dnes při chuti a tlačí se do branky domácích.
06:27 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #9 Karolína Mezerová (0:2)
06:26 Krásná kombinace hostů a rychlé zakončení posouvá skóre na dvoubrankový rozdíl pro hosty.
04:51 Tvrdý souboj za bránou hostí končí pádem hráčky Bohemians.
03:41 Bauerová se dostala před branku soupeře, tam ale o míček přišla.
01:24 Domácí se snaží srovnat skóre rychlím přečíslením. Míček ale končí za mantinelem.
00:16 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #94 Adéla Bočanová (0:1)
00:15 Máme tu první rychlou akci hostů, která nám otvírá skóre dnešního utkání.
00:01 Dámy a pánové, vítáme vás u druhého kola extraligy žen. Dnes proti sobě nastoupí Mitel FAMB proti Fbš Bohemians.