2:3
    Marie HAVLÍČKOVÁ
    (Balková)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3
branky: 27. Paulína Hudáková, 44. Denisa Kotzurová - 28. Andrea Břeská, 59. Natálie Balková, 60. Marie Havlíčková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 148; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 11 - Jana Christianová 32; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:2
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček obou družstev najdete zde
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #85 Natálie Balková (2:3)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:03 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #85 Natálie Balková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (2:2)
57:36 Vrlíková ukončuje tlak hostů výhozem míčku za polovinu hřiště.
56:04 Chodov to zkouší bez gólmanky.
55:41 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
53:37 Hezká rozehrávka Vrlíkové z obrany nakonec vedla k nebezpečné akci Káčové, která však opět přestřeluje.
51:44 Štolbová se skoro mohla chytat za hlavu, po tom co si málem dala vlastní gól.
49:53 Ostrava vyvíjí obrovský tlak a obstřeluje bránu Christianové z každé strany.
48:22 Nyní si tyčku označkovala Káčová.
46:45 Nebezpečný chumel před bránou nakonec uklidňuje Tomšová chycením míčku do svých dlaní.
44:50 Právě probíhá boj o míček za domácí branou.
43:26 Mlejnková rozeznívá tyč!
43:01 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #34 Veronika Káčová (2:1)
42:13 Zagórska měla vymyšlený dobrý plán, akorát realizace trošku pokulhává a bohužel ztrácí míček.
41:10 Káčová pálí mimo bránu.
40:01 Buly pro domácí tým.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:01 Holky z obou týmů běhají ze strany na stranu a obstřelují brány protihráček. Sledujeme opravdu atraktivní utkání.
36:04 Dnešní zápas sleduje na hale 148 diváků, děkujeme!
34:57 Domácí tým hraje v plném počtu.
34:32 Hudáková perfektně překazila útočnou akci, bohužel po pár metrech míček ztrácí a opět musí bránit oslabení.
33:59 Hosté hrají v plném počtu.
32:57 Vyloučen hráč #66 Michaela Mlejnková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
32:36 Rozhodčí opět zvedají ruku, Ostrava jde také do oslabení.
31:59 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:28 Domácí tým hraje v plném počtu.
30:46 Káčová vypálila z první, bohužel míjí bránu.
29:47 Zagórska se zmocnila míčku a dokonce se dostala i ke střele, na kterou však byla Christianová připravená.
29:28 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
28:32 Ostrava obléhala útočnou polovinu, avšak po chybě se míčku ujímá soupeřící tým a zakládá rychlý protiútok.
27:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #18 Magdaléna Plášková (1:1)
27:13 Chodov na sebe nenechává dlouho čekat.
26:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #5 Markéta Vrlíková (1:0)
24:49 Párkrát už to vypadalo, že bude Chodov otevírat skóre, ale domácí hráčky bojují zuby nehty a šikovně brání.
23:31 Hosté stále drží míček na útočné polovině.
22:17 Chodov teď zamakal a několikrát ohrozil domácí bránu.
20:48 Chodov dobře napadá a nenechává domácí hráčky rozehrát.
20:01 Buly pro domácí tým.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:23 Góly sice nepadají, ale hraje se nahoru dolů.
15:54 Břeská se dostala k balónku a vypálila pořádnou bombu, Tomšová může být ráda, že míjí bránu.
14:08 Mlejnková v obrovské šanci, Christianová ji však opět perfektně vychytala.
12:56 Nepřehledná situace před domácí bránou vyústila ve střelu, kterou Tomčová vyráží.
11:46 Chodov uklidňuje hru ve svém obranném pásmu.
10:18 Nebezpečná rozehrávka Chodova z rohu útočné poloviny. Finální střela nakonec končí nad bránou Tomšové.
08:31 Prontekerová prozkoušela Tomšovou, ta je však, stejně jako Christianová, připravená.
07:15 Nyní se ke střele dostala Pudišová, Christianová je však zatím neoblomná.
05:54 Ostrava drží Chodov pod tlakem, akorát střel jsme zatím moc neviděli. Jedinou střelu zatím vyslala Sigmundová.
04:25 Pudišová tahem namířila do první protihráčky a ztrácí míček.
02:51 Škopková schytala celkem jedovatou střelu do břicha, avšak ji to nezaskočilo a nakonec vzala míček do svých rukou a běžela směr brána hostí.
01:39 Chybu Sigmundové nakonec hasí její spoluhráčka Pudišová.
00:46 Zajímavá akce Vrlíkové se Zagórskou končí pouze střelou do bloku.
00:01 Úvodní buly vyhrává pro svůj tým Skálíková E.