60
  • 60 59:53
    2

Bulldogs Brno - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:7
branky: 39. Anna Brucháčková, 41. Ema Brucháčková - 7. Natalie Hurníková, 19. Malwina Zagórska, 26. Michaela Mlejnková, 28. Michaela Mlejnková, 29. Malwina Zagórska, 48. Malwina Zagórska, 54. Veronika Káčová; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Jana Prátová 29 - Veronika Tomšová 16; po třetinách: 0:2, 1:3, 1:2
60:01 Komentář nejlepších hráček utkání a trenérů najdete na sociálních sitích Bulldogs Brno a tomto odkaze: https://youtu.be/AoHQhtfV-ow
60:00 Ještě Vám představím hráčky zápasu. Za tým hostí FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráčka číslo 7 Malwina Zagórská. Za tým Bulldogs Brno hráčka s číslem 64 LIliana Bolfová.
60:00 Střely ve 3. části: 8:11
59:53 Vyloučen hráč #7 Malwina Zagórska družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
59:00 Poslední minuta dnešního utkání.
58:35 Bulldočky střílí seč jim síly stačí, ale zatím nic.
57:00 Začínají poslední tři minuty utkání.
56:20 Střely opět křižují hřiště. Ostrava nechce nic ponechat náhodě.
54:43 Bulldogs Brno střílí, ale bez úspěchu.
53:50 Ostrava vymetla pavučinu brance domácích. Chtělo by to pavoučky pro štěstí.
53:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Veronika Káčová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (2:7)
53:00 Ostrava přesilovky nevyužila, domácí gólmanka krásný zákrok a hra pokračuje.
51:30 Oslabení asi není to, co si Bulldogs Brno představovali, že se stane v poslední třetině.
50:09 Vyloučen hráč #91 Karolína Sovadinová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
50:08 Dechy fanoušků se zatajují.
49:05 Gólmanka domácích předvedla úžasný výkon při záchraně míčku.
48:02 Bulldočky se nesmí vzdávat, ještě není vše ztraceno.
47:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (2:6)
46:40 Oba týmy se snaží a míček co chvíli putuje po celém hřišti.
44:35 Míček je na obranné polovině domácích.
43:40 Domácí střílí, ovšem trefují gólmanku.
42:24 Ostrava se zmocňuje míčku.
41:49 Napětí stoupá na obou stranách.
40:42 Bulldogs začíná stahovat skóre.
40:41 GÓL Bulldogs Brno! 2:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #36 Anna Brucháčková (2:5)
40:01 A hraje se.
40:00 Za chvíli nás čeká poslední třetina. Vymyslí Bulldogs Brno nějaký hvězdný comeback? Stane se Ostrava vítězem dnešního boje? Za pár minut se nám všechny otázky zodpoví. Zůstaňte na příjmu.
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
39:35 Poslední minuta 2. třetiny.
39:17 Bulldogs se hrnou do útoku a střílí.
38:40 Srážka na hřišti dvou hráček. Snad bez újmy na zdraví.
38:06 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (1:5)
38:06 Bulldogs se vrací do hry přátelé.
37:18 Ufff míček se naštěstí nedostal až za barnkovou čáru domácích.
36:00 Další střela Ostravy bez úspěchu.
35:15 Bulldočky si drží míček na obranné polovině.
32:58 Myslím, že teď všichni fanoušci BB viděli míček v brance hostů. Krásné, jen tak dál.
32:00 Střely Ostravy bombardují bránu Bulldoček.
30:57 Anička Brucháčková skvělá šance.
30:24 Krásná záchrana míčku hráčky BB před prázdnou bránou domácích.
29:39 Bulldogs Brno musí něco vymyslet.
28:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #34 Veronika Káčová (0:5)
28:16 A další gól pro Ostravu.
27:35 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #99 Paulína Hudáková (0:4)
25:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #7 Malwina Zagórska (0:3)
25:51 Po dlouhém odrážení a poskakování míček doputoval až do domácí brány.
25:00 Bulldogs se snaží pohybovat dopředu.
22:54 Vzdušná střela Ostravy neskončila v bráně.
22:33 Míček se nebezpečně pohybuje u brány domácích. Mohl by se odkutálet jinam.
20:02 Týmy si vyměnily strany a Bulldogs asi i taktiku, protože se do hry pustily od první vteřiny plné sil.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
19:25 A poslední minuta 1. třetiny je zde.
18:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
17:52 Výborný zásah domácí gólmanky.
17:11 A BB zase v pěti.
16:54 Fanoušci podporují domácí v tuto těžší chvilku.
15:50 I přes chybějící hráčku se Bulldočky nevzdávají a jdou dopředu.
15:00 Vyloučen hráč #9 Markéta Vlčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky
15:00 A jde se vylučovat.
14:24 Teď to bylo o fous ve prospěch hostů.
12:57 Ostrava se nebezpečne chopila míčku.
11:40 Jedna šance domácích za druhou. Už by to tam mohlo spadnout.
10:50 Brno zkouší dorovnat skvělými šancemi.
08:18 Míček se už skoro zakutálel do branky hostů.
06:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natalie Hurníková bez asistence (0:1)
06:35 Bulldogs šance.
05:40 Další pěkná střela hráčky Bulldogs Brno.
04:11 Oba týmy opět zkouší štěstí.
03:05 Ostrava rozehrává u branky domácích.
02:17 První šance na obou stranách.
00:45 Fanoušci na obou stranách jsou velice nažhavení. Dnes to bude zajímavé dámy a pánové.
00:00 Nyní jsme si představili celkovou soupisku obou týmů.
00:00 Dobrý večer, vážené čtenářky a čtenáři. Vítám Vás u dnešního zápasu Bulldogs Brno proti FBC ČPP Bystroň Group Ostravě. Oba týmy se již pečlivě připravují na jistě zajímavý a napínavý zápas.