• 60 59:42
    1:6
    (Vaculová)

MITEL Florbalová akademie MB - FBS Olomouc 1:6
branky: 58. Daniela Švejdová - 12. Eva Řeháková, 13. Lucie Cholinská, 16. Eva Řeháková, 39. Zuzana Hubáčková, 54. Šárka Zhébalová, 60. Eva Řeháková; rozhodčí: Lucie Hejnová - Tomáš Kostinek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Eva Klementová 47 - Martina Schoupalová 14; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 4:18
59:59 Je tu konec prvního kola extraligy žen. FBS Olomouc si připisuje první body do tabulky.
59:42 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (1:6)
59:41 Olomouc si bere zpět pětibrankové vedení.
59:25 Hostí se snaží ještě změnit v poslední minutě skóre.
58:24 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:50 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:5
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #94 Daniela Švejdová, asistoval #95 Alena Machačová (1:5)
56:29 Vyloučen hráč #21 Sára Jakubkovičová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
53:03 GÓL FBS Olomouc! 0:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #84 Šárka Zhébalová, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (0:5)
53:02 Chyba před bránou domácích končí další brankou pro Olomouc
51:22 Hosté opět trefují tyč.
50:22 Klementová opět dostává od protihráčky přes prsty.
49:08 Machačová kombinuje s Havlíkovou na své obrané polovině.
48:29 Standartní situace pro domácí v útočném pásmu.
47:54 Hra se momentálně odehrává na půlce hřiště.
45:11 Střela od půlky na branku domácích končí v bloku.
42:55 Obě strany si zatím nevypracovaly žádné zajímavé akce. Celkově je hra z obou stran opatrnější.
40:01 Máme tu poslední třetinu utkání, uvidíme zda domácí zvládnou změnit průběh zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 4:17
38:02 GÓL FBS Olomouc! 0:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Zuzana Hubáčková, asistoval #19 Tereza Brančíková (0:4)
38:01 Hubáčková využívá nedůrazu domácích před bránou a navyšuje vedení o čtyři góly.
36:44 Vacardová teď nebezpečně prověřila brankářku hostí.
35:27 Hosté si vytvářejí nepříjemné šance.
33:44 Klementová si připisuje další zákrok a k tomu lehké seknutí přes prsty.
32:49 Hra se přélévá nahoru dolů, ale ani jedna strana se nedostala k zakončení.
30:32 Doležálková úplně sama před bránou hostí, ale jen promáchla.
29:04 Další střela od mantinelu na branku domácích.
28:30 Klementová si připisuje další zákrok.
27:33 Hosté nebezpěčně tlačí do branky domácích.
25:22 Hosté kombinují na vlastní půlce.
23:49 Dlouhým výhozem od Klementové se domácí dostali do šance, brankářka hostí ale zatím drží čisté konto.
22:18 Trošku zmatku teď vzniklo před bránou domácích, míček skákal v malém brankovišti, ale nedostal se za brankovou čáru.
21:09 Hráčka Olomouce se objevila úplně sama před brankou domácích, Klementová vychytala.
20:01 Začíná nám druhá třetina, úvodní bule opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 7:15
19:00 Poslední minuta první části.
17:36 Švejdová teď sama před bránou, bohužel nedotlačila míček za záda brankářky hostí.
15:36 GÓL FBS Olomouc! 0:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #12 Barbora Soušková (0:3)
15:35 Po další ztrátě v obraně domácích, si Olomouc připisuje další branku.
12:37 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #50 Lucie Cholinská, asistoval #55 Barbora Suchánková (0:2)
12:36 Lucie Cholinská po výběhu od mantinelu střílí na zadní tyč a upravuje skóre na dvoubrankový rozdíl.
11:13 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (0:1)
11:12 Po chybě v obraně domácích, Olomouc si připisuje první branku.
10:04 Domácí se dostali před bránu hostí, bohužel bez úspěchu.
09:10 Olomouc trefuje tyč.
07:47 Domácí nevyužili přesilové hry.
07:30 Domácí se snaží vyvinout tlak na branku hostí, bohužel zatím k žádnému většímu ohrožení branky nedošlo.
05:47 Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
05:46 Hráčka hostí neúmyslně zabránila pohybu hráčce domácích a byla za to vyloučena.
04:12 Domácí se teď dostali do zakončení, ale skóre pořád zůstává stejné.
01:06 Hosté si již vypracovali dvě nebezpečné střely, ale bez úspěchu.
00:01 Úvodní bule pro hosty.
00:00 Vážení diváci, vítejte u prvního domácího zápasu MITEL Florbalová Akademie proti FBS Olomouc.