• 58 57:17
    9:4
    (Hess)

FBC Kutná Hora - FBC Panthers Liberec 9:4
branky: 2. Jiří Schwarz, 9. Jiří Petrásek, 35. Martin Zelený, 36. Martin Hampl, 38. Lukáš Martin, 46. Jakub Jedlička, 51. Lukáš Martin, 53. Josef Chalupa, 54. Lukáš Martin - 6. Ondřej Neuman, 7. Ondřej Neuman, 47. Tomáš Szabo, 58. Josef Dalibor; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Miroslav Tomeš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 33 - Josef Slabý 30; po třetinách: 2:2, 3:0, 4:2
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Konečně trošku klidnější konec zápasu. První polovina ale byla velmi vyrovnaná a trvalo nám, než jsme se dostali do tempa. Pak jsme konečně začali využívat nějaké šance. Skvělé tři body a odveta za šílený výkon v Liberci. Díky za zápas a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Dneska velmi dobrý zápas. Škoda šancí do 35. minuty, které jsme zazdili. Domácí se přesilovkami chytli a byli pak lepším týmem. Přesto si myslím, že to dneska bylo na lepší výsledek. Děkuji všem zúčastněným.
60:00 Mějte krásný zbytek víkendu, hezký večer a děkuji za pozornost.
60:00 Kutná Hora zvládla odvetné utkání a na domácím hřišti ve sportovní hale Klimeška, kde tuto sezónu kraluje, slaví zasloužené tříbodové vítězství. Na výhře se hattrickem podílel muž zápasu Lukáš Martin, který těží z vynikající spolupráce s Martínkem a celé první útočné lajny. Před koncem základní části jsou Kutnohorští na vítězné vlně a doufejme, že si stejnou formu přenesou do blížící se vyřazovací části.
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
59:50 V tomto utkání vítězí domácí tým. Kutná Hora se opět vrací na vítěznou vlnu a ukazuje, že na domácím hřišti vládne a je nezastavitelná mašina.
57:17 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #80 Josef Dalibor, asistoval #36 Tomáš Hess (9:4)
57:17 Dalibor mě vyvádí z omylu a překonává domácího brankáře.
56:56 Snaha nelze hostům upřít. Ale chybí tomu závěrečná fáze, kloudné zakončení.
56:16 Míček už padal do domácí branky, ovšem bek Rejna byl proti a na poslední chvíli odpaluje míček do bezpečí.
54:36 A na tabuli skóre se mohla rozsvítit na domácí straně desítka, Vojtěch ale Slabého nepřekonal.
53:10 GÓL FBC Kutná Hora ! 9:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #77 Roman Martínek (9:3)
53:10 Tahle spolupráce prostě funguje a přináší ovoce. Domácí jdou do drtivého náskoku a soupeři vrací i s úroky porážku z prvního vzájemného měření sil.
52:33 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (8:3)
52:33 Signál ze standartní situace končí gólovou pumelicí. Vojtěch přihrál Chalupovi a ten už věděl co s míčkem.
50:00 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:3
50:00 Tak teď to konečně vyšlo. Další jedna z parádních kombinací na trase Martínek - Martin, tentokrát i s třešničkou na dortu.
47:00 Opět se nám začínají na hřišti dít zajímavé věci. Domácí, povězme si to narovinu, spálili dvě tutovky. Na druhé straně se připomněl brankář Dlouhý. Zápas graduje.
46:31 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #3 Jiří Špak (6:3)
46:31 Odpověď přišla záhy. Liberec snižuje na rozdíl tří branek.
45:49 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #21 Jan Novotný (6:2)
45:49 Jedno z okének v hostující obraně domácí zužitkovali v další vstřelenou branku. Jedlička měl nejlehčí a nejsnadnější úkol, doklepnout míček poskakující na brankové čáře do odkryté klece.
45:00 I v této plesové době si do sportovní haly Klimeška našlo cestu krásných 101 diváků! Děkujeme za podporu.
44:16 Liberec vysouvá napadání a díky vysoké aktivitě otevírá dvířka ve své obraně. Domácí tak během chvílie dostali několik příležitostí k přečíslení.
43:13 Martínek natáhl ke své obávané střele, jak je zvykem, tak všichni už zvedali ruce nad hlavu, bohužel pro domácí byl proti brankář Slabý a míček končí v jeho náruči.
40:01 Před námi je posledních dvacet minut základní hrací doby. Uvidíme, jakou partii oba týmy rozehrají.
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
39:50 Závěr druhého dějství patří Kutné Hoře. Zpevnila obranu a v útoku rozehrála gólové představení.
37:57 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:2
37:57 Parádní kombinace domácího celku. Martínek našel výbornou přihrávkou Martina osamoceného před brankou soupeře, ten nadvakrát a i s trochou štěstí překonal Slabého.
35:51 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #32 Tomáš Pešl (4:2)
35:51 Kapitán Hampl skóruje střelou z otočky na zadní tyč a Kutná Hora odskakuje do dvoubrankového vedení.
34:59 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #23 Martin Hampl (3:2)
34:59 Domácí účinně vyřešili přečíslení 2 na 1 a po přiťuknutí Hampla se o tyčku prosadil Zelený.
34:04 I druhá přesilová hra Kutné Hory nepřinesla změnu skóre. Pár střel okolo hostující svatyně, střelba bez patřičného efektu.
32:04 Vyloučen hráč #80 Josef Dalibor družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
31:58 Skončila početní výhoda domácích, ve které si nic nebezpečného nevytvořili. Vzápětí však dostávají další možnost.
29:58 Vyloučen hráč #89 Jan Král družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
29:58 První přesilovou hru zápasu si zahrají domácí. Král obdržel dvouminutový trest a odchází za katr.
29:18 V prvních osmi minutách utkání padly čtyři branky, od té doby stále čekáme na nějakou změnu skóre. A že jsme k tomu měli v určitých případech velmi blízko.
28:30 Dalo by se říci, že jsme v této části ještě neviděli, aby si jeden z týmů vyměnil několik přihrávek v postupném útoku na své polovině.
27:00 Fanoušci se v Kutné Hoře nenudí. Dneska se budu několikrát opakovat, ale hraje se pohledný a hlavně útočný florbal ve velmi vysokém tempu.
25:00 Máme za sebou pět odehraných minut ze druhé části a na střely na branku je to 6:6. Neskutečná ofenzivní smršť.
24:00 Teď to není na jednu branku, hraje se ve vysokém tempu nahoru dolů a jedna branková příležitost střídá tu druhou. Ani Dlouhý a ani Slabý zatím míček ve druhé třetině ze své sítě nelovili.
22:25 Roztrhl se nám pytel s šancemi. Ani jedna nebyla využita, ostrostřelec Martínek v gólové šanci selhal.
22:04 Na druhé straně tři zákroky Dlouhého. Ten se dneska opravdu nenudí a je neustále v permanenci.
20:05 Obrovská šance domácích hned v úvodu druhého dějství. Skóre se nemění.
20:00 Střely v 1. části: 7:14
19:58 Ač to vypadalo na velmi štědrou gólovou nadílku, první třetina končí výsledkem 2:2.
18:00 Ta minulá ojedinělá akce domácí nakopla a pomalu se Kutnohorští dostávají do tempa. Rychlý přesun přes střed hřiště a dva solidní náznaky šancí.
16:42 Ojedinělá útočné akce domácího výběru v posledních minutách. K ohrožení soupeřovy branky ale nedošlo.
14:10 Hosté našli další díru v domácí obraně. Ovšem pro tentorkát svou akci překombinovali a všechno zachránil včasným návratem bek Rejna. Vzápětí si další důležitý zákrok do sbírky zapsal gólman Dlouhý. A do třetice akce hostů - Neuman vs. Dlouhý = střela vedle branky.
10:18 Domácí jsou pod solidním zámkem. Tlak hostů narůstá a výsledkem jsou chyby v domácí rozehrávce.
09:47 Hosté se s aktuálním stavem skóre nechtějí smířit. Proti je branková konstrukce a poté také skvělý zásah Dlouhého. A než jsem to dopsal, další save.
08:00 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #4 Josef Chalupa (2:2)
08:00 Slibovaná ofenzivní podívaná je tady. Aktivní Chalupa našel zpoza branky na brankovišti zcela volného Petráska a ten se z jedničky nemýlil. 2:2
06:13 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #89 Jan Král (1:2)
06:13 Útočnou situaci 2 na 1 zakončili hosté ukázkově. Král předložil Neumanovi a ten se nemýlil. Panthers otáčí vývoj utkání.
05:29 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #3 Jiří Špak (1:1)
05:29 Klidnou pasáž hry ukončil svými výpady hostující forvard Neuman. Nejprve si sice vylámal zuby na domácím brankáři, poté však míček dostal do domácí sítě. Máme srovnáno.
02:20 První větší zákrok si připsal domácí brankář Dlouhý, po zmatku před brankou se domácí dostávají k míčku a uklidňují hru.
01:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz bez asistence (1:0)
01:47 Elitní snajpr domácích Schwarz natáhl ke střele a jeho umístěná střela na zadní končí v síti. Nutno podotknout, že domácí hráli ve výhodě.
01:17 Začínáme v klidném tempu. O první větší rozruch se postaral domácí útočník Petrásek, který vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Slabého.
00:00 Domácí tým si ziskem jednoho bodu v zápase se Slavií Praha zajistil účast v play up o Národní ligu. Soupeř z Liberce musí o svou účast ve vyřazovacích bojích ještě zabojovat a bezpodmínečně poslední tři duely základní části vyhrát. Takže je stále o co hrát, Kutné Hoře jde o nadvládu na domácím hřišti a o lepší postavení do play up.
00:00 V zápasech s Panthers Liberec padá vždy hodně branek a na útočný kolotoč se mohou fanoušci těšit i v tomto dnešním utkání. V loňské sezóně padlo ve vzájemných duelech 30 branek! Letos má mužské áčko Kutné Hory svému soupeři co vracet. První vzájemné měření sil vyznělo lépe pro tým ze severu Čech, Liberec vyhrál přesvědčivě 9:2.
00:00 Sportu zdar, florbalu zvlášť! Vážení čtenáři, krásný sobotní podvečer ze sportovní haly Klimeška. Dnes nás čeká 20. kolo mužské Divize. Domácí výběr kutnohorského trenéra Jiřího Vokřála poměří síly s ofenzivně laděným týmem ze severu Čech - FBC Panthers Liberec.