• 60 59:11
    2
    Tomáš ZÍBR

FBC Pitbulls Kolín - TJ Sokol Dvůr Králové nL 5:6
branky: 4. Filip Pletka, 17. Tomáš Kukal, 20. Filip Pletka, 28. Jan Dus, 42. Filip Pletka - 12. Pavel Kuneš, 22. Šimon Říha, 32. Dan Kazda, 33. Rudolf Suk, 35. Karel Vašák, 59. Tomáš Zíbr; rozhodčí: Alexander McIntosh - Jakub Krise; vyloučení: 0 + Jan Janeček 4:4; využití: 2:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Aleš Moc 21 - David Stibor 26; po třetinách: 3:1, 1:4, 1:1
60:00 Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Byl to vyrovnaný zápas, který se přelíval z jedné strany na druhou. Nakonec bohužel rozhodla naše neproduktivita a větší štěstí na florbalkách soupeřů. Děkujeme divákům za neutichajíchí podporu a užijte si dnešní večer, nashledanou.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:11 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
58:41 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
58:41 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #13 Rudolf Suk (5:6)
56:00 náš časoměřič nedává pozor a byl sestřelen mičkem
55:14 naši rovnači mantinelu mají v této poslední třetině jednoznačně nejvíce práce
52:15 hra se konečně trochu uklidnila, ale nemyslim si že to bude na dlouho
48:59 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:00 hra se odehrává spíše na polovině domácích i po neproměněném pokusu domácích
43:30 Dvůr měl par střel na bránu za sebou ale ani jednou neproměnili
41:49 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 5:5
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #48 Jan Janeček (5:5)
40:43 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
38:30 tak to byla krásná záchrana od golmana domácích
34:41 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (4:5)
34:00 Lexuan nam tu ukazuje své akrobatické kousky
32:12 Tenisový gol skoro z vysoký u kterýho byla střela tak silná že Suk přišel o florbalku
32:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #10 Tomáš Zíbr (4:4)
31:15 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #76 Dan Kazda bez asistence (4:3)
30:30 Ztráty tohoto zápasu jsou zatim dva míčky a Kukalova florbalka, tak uvidime jestli se počet zvýší
27:28 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #75 Marek Reithar (4:2)
25:54 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
24:00 i rozhodčí jsou jen lidé a velmi zajimavý gol od Janečka neplatil, domácí to vzali sportovně
23:45 Moc byl krásně u tyčky připraven na střelu
23:13 Humpolák ztratil krásnou šanci na gol
21:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #76 Dan Kazda (3:2)
21:42 zrovna jsem chtěla psát že má míčet převážně tym hostů, ale v tu chvíli dali gol který jsem bohužel neviděla
20:00 Střely v 1. části: 12:10
19:51 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:1
16:57 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #88 Tomáš Kukal, asistoval #66 Tomáš Humpolák (2:1)
11:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #13 Rudolf Suk (1:1)
09:23 Humpolák se dostal k bráně hostí, ale soupeři ho nasledně dostali do rohu kde byla hra přerušena
07:46 Tak toto nebyl ani trochu pekný zákrok, soupeř je ale naštěstí bez zranění
07:45 Vyloučen hráč #48 Jan Janeček družstva FBC Pitbulls Kolín na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
06:47 krásný ale velmi těsný zákrok rukou golmana hostí
05:15 Po golu je míček převáně na florbalce domácích
03:17 Tak toto byl krásný gol, Pletka donutil golmana si lehnout a samotný gol už byla jen třešnička na tomto krásnem zákroku
03:16 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:0
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #41 Vítězslav Malínský (1:0)
01:45 Moc dostává střelu přímo do hrudníku
00:01 Dobrý večer a vítáme vás při dnešním divizním zápase. Úvodní bule vyhrává Kolín