• 60 59:42
    2
    Daniel MORAVEC

FBC Pitbulls Kolín - FBŠ Všestary 4:13
branky: 16. Jan Dus, 16. Jan Janeček, 35. Filip Pletka, 44. Filip Pletka - 2. Jakub Moravec, 3. Filip Píše, 5. Mikuláš Ryba, 11. Miloš Macháček, 28. Filip Píše, 28. Miloš Macháček, 34. Jan Kubec, 46. Štěpán Novák, 49. Vojtěch Bureš, 50. Mikuláš Ryba, 53. Mikuláš Ryba, 55. Mikuláš Ryba, 57. Jan Lankaš; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 1:4 + Mikuláš Ryba 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 24, Aleš Moc 4 - Jaromír Žák 30; po třetinách: 2:4, 1:3, 1:6
60:00 Komentář domácích: Dneska to nebyla uplně florbalová poezie navzdory brankovým hodům. Z naší strany jeden z nejhorších výkonů v sezoně, soupeř si to užil asi o kousek více. Hořká třešnička na hořké sezóně.
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): První komentář se mi neuložil. Tak že teď tady už nebudu vypisovat, jak jsme první třetinu hráli nic moc, druhou dobře a třetí jsem si to pohlídali. Po první třetině jsem musel zvýšit hlas a pak už to bylo dobrý. Dnes nás můžete čekat na plese v Rosnicích. Jste srdečně zváni. Děkuji soupeři za utkání. Za týden doma, ahoj.
60:00 Střely ve 3. části: 6:16
60:00 Tři body putují do Všestar, gratulujeme a přejeme příjemnou cestu domu
59:42 Vyloučen hráč #3 Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
58:26 Ráda bych podotkla, až si příště někdo z hráčů bude chtít vzít (vstřelenej) míček sebou domu...je slušnost se zeptat :D Nejste v samoobsluze hoši
56:27 GÓL FBŠ Všestary! 4:13
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #81 Jan Lankaš, asistoval #24 Filip Píše (4:13)
54:25 GÓL FBŠ Všestary! 4:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #18 Mikuláš Ryba, asistoval #74 Miloš Macháček (4:12)
53:47 Vyloučen hráč #10 Jan Dus družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání
53:47 Všestary v šesti
52:29 A máme tu další rybí gol, ohromující
52:28 GÓL FBŠ Všestary! 4:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #18 Mikuláš Ryba bez asistence (4:11)
50:10 Všestary se očividně snaží vyrovnat počet golu a počet trestných minut
49:47 GÓL FBŠ Všestary! 4:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #18 Mikuláš Ryba bez asistence (4:10)
49:47 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Aleš Moc družstva FBC Pitbulls Kolín
48:23 Tak co, padne dneska desítka?
48:14 GÓL FBŠ Všestary! 4:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #66 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (4:9)
45:50 GÓL FBŠ Všestary! 4:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #99 Štěpán Novák, asistoval #67 Jakub Moravec (4:8)
43:07 Tak vracím zpět můj předchozí výrok. Přeci jenom se někteří šťastlivci k zakončení dostanou
43:06 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 4:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #41 Vítězslav Malínský (4:7)
43:00 Hra je svižná a většinu času vyrovnaná, jen domácí nejsou schopni zakončit.
40:00 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
37:00 Škoda, že se za sbírání trestných minut neuděluje žádný oficiální titul
36:40 Vyloučen hráč #24 Filip Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za zdržování hry
34:07 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 3:7
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #27 Filip Pletka, asistoval #10 Jan Dus (3:7)
33:37 GÓL FBŠ Všestary! 2:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec, asistoval #18 Mikuláš Ryba (2:7)
31:50 Hráči Všestar by si mohli založit debatní tým. Na střídačce hostů by se našlo spousta nadaných řečníků
27:40 Opět se tu s vytírám podlahy můžou hráči přetrhnout. Zatím jsem nepřišla na to, čím je ta podlaha tak láká
27:19 GÓL FBŠ Všestary! 2:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #66 Vojtěch Bureš (2:6)
27:06 GÓL FBŠ Všestary! 2:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #24 Filip Píše, asistoval #30 David Píše (2:5)
25:44 Hráč číslo 99 mi připomíná postavu Hodora z mého oblíbeného seriálu Game of Thrones. Nostalgie
22:55 Vyloučen hráč #18 Mikuláš Ryba družstva FBŠ Všestary na 2+2 minuty za hrubost
21:00 Už dokonce neskutečných 20 fanoušků sleduje z tibuny tůhle úžasnou, florbalovou podívanou
20:00 Střely v 1. části: 14:11
19:03 Začíná se nám to tu rozostřovat. Padají tu argumenty, lepší než v prezidentské debatě.
18:50 Lukáš Mareš skáče v bráně, jak hopík
15:55 Neuvěřitelné, přejeme konečne dobré ráno domácím hráčům
15:54 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 2:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #48 Jan Janeček, asistoval #75 Marek Reithar (2:4)
15:20 GÓL FBC Pitbulls Kolín! 1:4
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil #10 Jan Dus, asistoval #48 Jan Janeček (1:4)
12:40 Asi to pro hráče Všestar bylo moc jednoduché hrát v pěti, tak pro další 2 minuty zvolili hru 3+1
12:24 Vyloučen hráč #30 David Píše družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
11:05 Vyloučen hráč #8 Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:33 GÓL FBŠ Všestary! 0:4
06:51 F a velký respekt pro zraněného
06:50 Historie se opakuje, máme tu opet zranění genitálií
04:11 GÓL FBŠ Všestary! 0:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #18 Mikuláš Ryba, asistoval #81 Jan Lankaš (0:3)
04:11 Miček hráče číslo 18 vklouzl do branky, jak ryba do sítě
02:07 Hosté se na dnešní zápas očividně dobře vyspali. Druhý gol, druhá minuta. Jestli to takhle půjde dál, tak si nejsem jistá, zda to zvládnu zapisovat
02:06 GÓL FBŠ Všestary! 0:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #24 Filip Píše, asistoval #81 Jan Lankaš (0:2)
01:34 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #99 Štěpán Novák (0:1)
00:00 Přejeme vám krásný podvečer z našeho studia uprostřed nehostiné kolínské divočiny, kde už se za pár krátkých momentů rozehraje dnešní zápas. Zdravíme všech 8 fanoušků na tribuně i ty, co horlivě čekají u obrazovek na můj skvělý zápis.Přece jenom maturitní slohy se blíží, tak musím trénovat.