• 64 63:22
    5:6
    (Jahn)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Liberec B 5:6p
branky: 9. Michael Havran, 16. Matouš Vágner, 33. Petr Janíček, 44. Karel Vašák, 47. Pavel Kuneš - 14. Jakub Stejskal, 25. Filip Radostný, 53. Marek Čmugr, 55. Filip Radostný, 58. Marek Čmugr, 64. Jakub Stejskal; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 5:5; využití: 1:2; diváků: 130; zásahy brankářů: David Stibor 39 - Daniel Kupec 35; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Hezký zápas, který jsme si bohužel prohráli sami svoji hloupostí. Vedeme 5:2 pár minut do konce a necháme se zase vysypat a pustíme tak kvalitního soupeře do několika přesilovek. Před zápasem bych byl za bod rád, teď to beru jak ztrátu. Díky všem zúčastněným za zápas, speciálně divákům.
65:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Trenér): Dnes jsme odehráli zápas, který měl všechno. Z relativně dobrého průběhu jsme se dostali na dno a z něj opět povstali vzhůru. Velký dík všem klukům za předvedený morál a že to nevzdali. Tenhle zápas jsem si užili a týmovým výkonem vyhráli. Díky soupeři za super zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 5:5
63:22 GÓL FBC Liberec B! 5:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #32 Jakub Stejskal, asistoval #91 Petr Jahn (5:6)
61:26 hra je už 3 na 3
60:20 Dvůr má přesilovku a dostává Liberec pod tlak
60:00 Střely ve 3. části: 9:17
59:12 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání
59:12 5 na 3 to musí být gol
58:09 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
58:09 Vyloučen hráč #32 Jakub Stejskal družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vysoká florbalka
58:09 šance domácích na to vzít si vítěztví
57:38 Hala se oprávněně zlobí za zákrok hostí na Vašáka
57:22 GÓL FBC Liberec B! 5:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #91 Petr Jahn (5:5)
56:05 To bude zajímavý závěr utkání
56:02 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za vysoká florbalka
54:35 Liberec je teď na koni
54:06 GÓL FBC Liberec B! 5:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný, asistoval #5 Filip Kapitán (5:4)
53:28 Napětí stoupá
52:05 GÓL FBC Liberec B! 5:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #68 Ondřej Bím (5:3)
50:41 Kazda neudržel nervy na uzdě a je z toho vyloučení na 2+2
50:27 Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
50:27 Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:11 Liberec tlačí, ale dvůr je už v 5
47:47 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
47:24 Hrásky teď měl letecký den okolo Libereckého Ještědu
46:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš, asistoval #13 Rudolf Suk (5:2)
44:52 Krásná fotbalová přihrávka od Heřmánského u rozhodčích neprošla
43:45 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (4:2)
43:45 goool Vašák se dnes nemíjí
42:10 Stibor je dnes jako zeď
40:38 Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil #5 Filip Kapitán.
40:38 Stibor teď předvedl výtečný zákrok
40:00 Dvůr si jde dnes pro 3 body
40:00 Střely ve 2. části: 18:13
38:43 Dalši střela Hráského
37:40 Vágner teď po důrazu soupeře svým tělem setřel podlahu
35:58 Hra se přiostřuje a Dvůr má početní převahu
34:56 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:33 Dvůr ted zaskočil svou rozehrou Liberec, ale suk minul bránu
33:41 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
33:41 Vyloučen hráč #5 Filip Kapitán družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování
32:17 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #18 Martin Heřmanský (3:2)
32:17 Střelou Janíčka Dvoru zuby dorostly a hala šílí
31:43 Přesilovka Dvora je zatím bezzubá
30:58 Vyloučen hráč #71 Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za držení
30:53 Obětavý zákrok Vašáka
28:53 Krásná akce Hráského, ale bohužel nekončí golem
26:15 Zápas napínavě sleduje 130 lidí
24:27 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #69 Filip Radostný bez asistence (2:2)
15:08 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #98 Matouš Vágner, asistoval #77 Michael Havran (2:1)
15:08 Vágner se v předbrankovém prostoru nemíjí a zasunul míček do brány
13:44 GÓL FBC Liberec B! 1:1
08:07 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #21 Šimon Říha (1:0)
07:45 Říha míjí při přečíslení 2 na 1
05:00 Po úvodní pětiminutovce má Liberec menší převahu
03:10 nebezpečná střela Janíčka
01:41 první střela Liberce, ale brankář Dvora připraven
00:01 Dobrý den vítáme vás u dnešního florbalového večera