0

2

2.

FBC Kutná Hora - FBC Slavia Praha 1:2pn
branky: 51. Jiří Schwarz - 59. Ondřej Otáhal, N Jakub Procházka; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 27 - Lukáš Rašovský 27; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1, 0:0
Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): V první řadě bych chtěl poděkovat fantastickým divákům. Taková kulisa na divizi, to je prostě famózní. Doufám, že je dnešní "šachy" neodradili a přijdou nás podpořit i příště. Jinak zápas velmi vyrvonaný, ani jeden tým úplně nevěděl, jak překonat toho druhého. Škoda fatální chyby na konci, kterou jsme soupeře vrátili do zápasu. Tři body by byly příjemnější, ale jako zkušenost to dnes bylo obrovsky cenné. Díky za zápas hodně štěstí v dalších bojích.
Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Hodně opatrný florbal, oba týmy pečlivě dbaly na defenzívu. Tak tomu bylo většinu zápasu. Vodu trochu čeřili přesilovky, ale ani tam góly nepadaly. Zápas opravdu začal až s vedoucí brankou domácích. Se štěstím jsme v závěru vyrovnali a v prodloužení byly více na míčku. Rozhodnutí nakonec padlo až v nájezdech, ve kterém (stejně jako v celém zápase) zazářil Lukáš Rašovský. Zaslouženě bereme 2 body a těšíme se na pivko. Díky moc všem za zápas!
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #30 Jakub Procházka a vstřelil rozhodující gól (1:2).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #48 Jiří Petrásek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #85 Tomáš Svačinka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #77 Roman Martínek , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
60:01 Základní hrací doba nerozhodla a tak budeme pokračovat v prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
58:40 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #93 Dominik Beran (1:1)
56:05 Timeout FBC Slavia Praha
54:11 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
50:49 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #23 Martin Hampl (1:0)
50:49 Jiří Schwarz si našel míček po odrazu od mantinelu a otevřel gólový účet tohoto klání.
49:55 Roman Martínek šikovně tečoval střelu, brankář hostů však předvedl skvělý zákrok. Stav stále 0:0.
47:23 Trestné střílení družstva FBC Slavia Praha neproměnil #69 Michael Pitek.
47:23 Jarda Dlouhý podržel svůj tým a zlikvidoval trestné střílení hostů.
42:00 Na dnešní zápas si našlo cestu 253 úžasných diváků. Děkujeme za podporu!
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:00 Týmy se střídají v útočných výpadech, Stav je však stále bezbrankový.
32:30 Domácí svoji šanci nevyužila a naopak nyní bude čelit početní přesile.
30:20 Kutná Hora má nyní dvojitou přesilovou hru. A jejich šance na to vstřelit branku roste.
30:04 Vyloučen hráč #55 Ondřej Volf družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:20 Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
27:45 Honza Novotný právě vyjel z obrany a nebezpěčně vystřelil. Jeho střela bohužel mířila těsně mimo.
25:44 Hosté nyní zatlačili domácí na vlastní polovinu a snaží se vymyslet finální přihrávku.
22:00 Začátek druhé části zatím odpovídá dosavadnímu průběhu zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
16:19 Vyloučen hráč #16 David Laho družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
16:19 Kutná Hora bude bude mít nyní k dispozici přesilovou hru.
15:15 Na utkání se zatím podepisuje fakt, že se jedná o souboj o první místo tabulky. Zápas je velice opatrný a není k videní příliš střel.
10:00 V polovině 1. třetiny je stav stále 0:0. Oba týmy se snaží neudělat chybu v rozehrávce.
02:06 Sledujeme opatrný začátek zápasu z obou stran.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00 Dámy a pánové, vítejte na dnešním 18. kole divize C. V dnešní zápase se domácí tým utká s dosavadním lídrem tabulky FBC Slavia Praha.