58
  • 58 57:21
    2

FBŠ Všestary - TJ Sokol Dvůr Králové nL 7:4
branky: 6. Miloš Macháček, 13. Jakub Moravec, 32. Daniel Moravec, 35. Mikuláš Ryba, 42. Vojtěch Bureš, 49. Jan Freiberg, 56. Miloš Macháček - 2. Michael Havran, 29. Rudolf Suk, 37. Karel Vašák, 41. Petr Janíček; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Drahný; vyloučení: 7:5; využití: 0:2; diváků: 90; zásahy brankářů: Vojtěch Kuča 22 - David Stibor 28; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Suk Rudolf (Vedoucí): Dnes chtěl soupeř body víc a bylo to znát. nMusíme se do dalších zápasů zvednout.  nSoupeř tvrdě trestal naše chyby, což se nám nedařilo.  nGólman nás držel ve hře, ale dneska to nestačilo.  nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Freiberg Jan (Trenér): Jooo, dneska jsme chtěli tři body moc. Trochu jsme zaspali začátek, ale pak už jsme do toho šlapali. Škoda druhé třetiny a zbytečných vyloučení. Teď půjdeme zápas rozebrat do místního podniku. Musíme se poučit z chyb a příště být koncentrovaní na 100% celý zápas. Děkuji soupeři za zápas. Zdary zdary Všestary.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:59 A máme tu konec. Všem děkujeme, kdo zůstal až do konce. Mějte se hezky a uvidíme se na příštím online. Zdary zdary Všestrary!
59:01 A máme tu poslední minutu zápasu. Vypadá to, že Všestary vracejí prohru Dvoru a berou tři body!
58:02 Statistika vyloučených bude zajímavá.
57:25 Tak toto už opravdu musí být taktika! To už není možný, tolik vyloučených.
57:21 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
56:25 Využijí konečně Všestarští hráči přesilovku?
55:43 Vyloučen hráč #18 Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
55:43 Opět hra čtyři na čtyři. Není to taktika jednoho z týmů?
55:05 GÓL FBŠ Všestary! 7:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #29 Roman Dostál (7:4)
55:05 Nedáš dostaneš. A tak náš rychlík Macháček se nenechal odradit hrou ve čtyřech a vypravil se dopředu, kde střelil gól i po dvou faulech.
54:53 Nádherná sehrávka soupeřů u domácí branky. Hráč ale přestřelil.
54:21 Dvůr má šanci snížit náskok domácích. Zatím marně.
54:20 Vyloučen hráč #6 Jan Kubec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře
54:20 Další vyloučení, chlapi co se to s Vámi děje?
52:32 Myslím, že všichni tu víme, co bude náplní příštího tréninku.
52:29 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil #64 Mikuláš Ryba.
52:29 Ryba bohužel domácího golamana nevykoupal, a tak budeme hrát dál s dvoubrankovým náskokem.
52:29 A máme tu nájezd! Na Macháčka byl nedovolený zákrok a Všestary z toho mohou těžit.
51:13 Dvůr nemá co ztratit, a tak soupeř napadá domácí tým.
49:22 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
49:22 Tento zápas převážně jeden nebo druhý tým hraje ve čtyrech. Je až otázkou, hrají kluci přísně nebo jsou přísní rozhodčí?
48:37 Zápas ale není u konce. Všestary stále tlačí a vyplatilo se jim to. Budou hrát přesilovku. Zatím hrají v šesti bez golmana.
48:12 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
48:12 GÓL FBŠ Všestary! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #67 Jakub Moravec (6:4)
48:12 Kapitán vyslyšel prosby své ženy a vstřelil góóól. Nemusí se bát, že by odměna doma neproběhla.
47:12 Hra se přelévá z jedné strany na druhou, soupeř vystřelí a Všestary mazají na útočnou polovinu. To samé platí obráceně. Dvůr sebere balón a už se snaží o akci do domácí branky.
46:13 Nadhoz nad Kubce, který balonek trefil. Bohužel mimo branku.
44:38 Domácí golman dostal od soupeře do hlavy. Ten se z toho oklepal a bojuje dál.
43:19 Hráči na hřišti jsou kompletní.
42:40 A je tu přesilovka Všestar na minutu a kousek.
41:31 GÓL FBŠ Všestary! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #98 Aleš Klemš (5:4)
41:31 Omlouvám se, ale nestíhám psát. Na tom hřišti se toho děje tolik. Máme tu opět hru čtyři na čtyři. A následuje góóól do soupeřovi branky.
41:19 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hra rukou
40:32 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #76 Dan Kazda (4:4)
40:27 Vyloučen hráč #34 Tomáš Holomek družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
40:27 Hra čtyři na čtyři je oblíbená, protože ji tu máme znovu.
40:10 Všestarská přesilovku pokračuje.
40:00 Je tu poslední část napínavého zápasu mezi domácími Všestary a hostujícími hráči ze Dvora Králové.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:59 A máme tu konec druhé části napínavého zápasu.
39:28 Hellman si vyčkal u soupeřovi branky, aby nahrál ve správnou chvíli Rybovi. Nahrávka ale neprošla.
39:00 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
39:00 Dvůr je pod takovým natlákem, že udělal faul. Máme tu hru čtyři na čtyři.
38:31 Domácí tým opět v oslabení. Je neuvěřitelné, ale balónek drží Všestary. Dvůr je pod nátlakem.
37:48 Vyloučen hráč #3 Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení
37:42 Dlouhý balón na Klemše, který vystřelil, ale golman vše uviděl a střelu vyrazil.
36:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #77 Michael Havran (4:3)
36:42 Smůla se teď nalepila na naši hokejku, kdy od domácího obránce se střela odrazila do branky. Dvůr snižuje náskok Všestar v tomto utkání.
36:22 Domácí tým brání. Brání jak jen to jde. Střela na Kuču byla marná.
35:19 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za držení
35:19 Všestary hrají oslabení. Nad tímto rozhodnutím spousta lidí tu kroutí hlavou.
35:07 Domácí tým je na vlně, nádherná přihrávka od Bureše na prázdného Klemše, který střelil přímo do golmana.
34:45 GÓL FBŠ Všestary! 4:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #64 Mikuláš Ryba, asistoval #6 Jan Kubec (4:2)
34:45 Ryba a Kubec, další dvojka, která překvapila sehráním u soupeřovi branky. Všestary opět navyšují skóre.
34:08 Další gól, který neplatil. Ten Dvůr má dnes ale smůlu.
33:37 Rozherávka u domácí branky. Rovnou do bříška jednoho z našeho hráčů. Ještě, že nás to nebolelo.
33:26 Kuča musel vyjet ze své branky, aby zabránil srovnání skóre!  Drž se tam kámo!
33:07 Hra je vyhrocená, udrží oba týmy nervy na uzdě?
31:46 Dvůr opět trestá přečíslením ale minul.
31:14 GÓL FBŠ Všestary! 3:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #3 Daniel Moravec, asistoval #21 Filip Píše (3:2)
31:14 Góóóóól.... Nátlat Dvůr nevydržel a Všestary navyšují náskok nad soupeřem.
30:53 Domácí kapitán míchá s balónkem za soupeřovu brankou.
30:28 Novák a Hellman opět vepředu předvedli krásnou souhru.
29:30 Nádherný protiútok provedl soupeř, střela ale hráči sjela a k brance se ani nedostala.
28:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #77 Michael Havran (2:2)
28:04 Všestary oslabení nevydrželi a podlehli soupeři. Skóre je opět vyrovnané.
27:35 Dvůr drží balónek a snaží se Všestary potrestat. Domácí obránce Dostál opět zachránil tým před dorovnáním.
27:25 Vyloučen hráč #59 Martin Vlastník družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za špatné střídání
27:25 Špatné střídání Všestar bude potrestáno.
25:05 Střela z půlky od obránce Bobana, přímo do golmana. Golman si našel místo a všechno viděl.
24:50 Z této přesilovky využil domácí tým pouze pět střel na branku.
24:34 Píše střílí, nádherná střela, kterou golman vyráží.
23:22 Všestary drží balónek, první střela putovala do soupeřovi boty.
23:15 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:15 A máme tu vyloučení, Všestary hrají přesilovku.
22:42 Mlaďáci ze Všestar neuvěřitelně drží zápas v tempu.
20:55 A málem jsme tu měli gól do domácí branky. Soupeř ale stál v brankovišti, takže rozhodčí gól neuznal.
20:41 Macháček na Bureše, Bureš střílí ale minul.
20:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým.
20:00 A máme tu začátek druhé třetiny. Pro ty, kteří nedorazili do haly, prohloupili jste. Tento zápas má vše, co má mít.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:28 Moravec zkusil z výšky trefit balon, ten však netrefil. Střela by to byla ale krásná.
18:44 Domácí hráč ztratil balonek na domácí polovině, nevzdal to a balónek zase vybojoval. Tak to má na tom hřišti vypadat!
17:54 Rozehrávka u domácí branky. Nahrávka na Hellmana, který střelil ale minul.
16:56 Všestary tlačí, jak jim síly stačí.
15:07 Dlouhý balónek po zemi k tyči soupeřův golman viděl. Ten okamžitě poslal dopředu a soupeř se dostal opět do přečíslení. Soupeř přestřelil, Všestary si oddychly.
13:46 Protiútok Všestar, který bohužel nevyšel. Balónek hráči proklouznul a dostal se k němu soupeř.
12:49 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #67 Jakub Moravec, asistoval #7 Pavel Hellmann (2:1)
12:49 A máme tu gól! Všestary navyšují skóre.
12:22 Pro fanoušky to je nádherná hra, kdy se balónek přelévá z jedné strany na druhou.
11:30 Soupeř hraje tvrdou hru ale tu mu domácí tým obrací.
10:55 Nebezpečná střela od soupeře, která minula tyčku jen o milimetry.
10:11 A domácí golman chytá nechytatelné. Neuvěřitelné, co dneska Vojta všechno musí zkusit, aby tým podržel.
09:13 Soupeři balónek odskakuje, a máme tu útok domácích, kdy Aleš Klemš vystřelil na golmana. Gól z toho ale nebyl, sakra.
08:59 Domácí tým se drží o sto šest.
08:38 Všestary hrají oslabení, všichni ale vědí, že hrají vždy oslabení znamenitě.
08:02 Vyloučen hráč #8 Tomáš Krejsa družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
07:58 A bohužel nájezd nebyl proměněný. Ale cinklo to!
07:57 Trestné střílení družstva FBŠ Všestary neproměnil #6 Jan Kubec.
07:57 A máme tu  nájezd.
07:22 Špatná domluva mezi Všestary a máme tu další protiútok.
06:12 Soupeř se snažil o protiútok, ale na našeho kapitána si nepřijde. Ten tým podržel a rval se jako lev.
05:31 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #28 Vojtěch Bureš (1:1)
05:31 Macháček a Bureš, to je dvojka která je opět na hrišti vidět.
05:31 A máme tu vyrovnáno!
05:11 Zatím se více na balónku drží  Všestary!
04:37 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
01:51 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #98 Matouš Vágner (0:1)
00:00 Dobrý den, vítám Vás u dnešního online. Dnes se domácí tým Všestar z devátého místo potká s pátým Tj Sokol Dvůr Králové.