• 60 59:36
    0:6
    (Uvíra)

TJ Sokol Koberovy - Floorball Club FALCON 0:6
branky: 7. Petr Nejedlý, 22. Ondřej Bouma, 37. Jakub Škrdla, 53. Daniel Budáč, 55. Petr Nejedlý, 60. Petr Nejedlý; rozhodčí: Ladislav Láska - Marek Pohunek; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 26 - Michal Novák 23; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Dnes soustředěný výkon celého týmu od první do poslední minuty. Navíc podpořený výborným výkonem našeho brankáře. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Komentář domácích Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Dneska tam nebylo skoro nic. Ze soupeřova gólmana jsme udělali hráče zápasu (nijak nechci snižovat jeho svělý výkon), ale naše zakončení dneska bylo tragické. Obrana dnes fungovala jako den a noc. Chvílemi super a pak dostaneme góly, ze situací, které řešíme několik měsíců. Takhle to nejde. Pokud budeme takhle impotentní v zakončení, tak náš další soupeř může hrát s klidem celý zápas v šesti. Omlouvám se za celý tým našim fanouškům a soupeři přejeme hodně štěstí ve zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:36 GÓL Floorball Club FALCON! 0:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #39 Hynek Uvíra (0:6)
58:47 golman hostí neprůstřelný, nutno dodat že mu domácí hráči svou střelbou často mimo branku docela pomohli
57:48 Další přesilovka domácích zatím bez střely na branku
56:54 Vyloučen hráč #4 Matěj Nezbeda družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
56:26 Nyní už musíme sportovně u časomíry uznat, že hosté dnes předvedli lepší výkon.
54:58 GÓL Floorball Club FALCON! 0:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #48 Jakub Škrdla (0:5)
54:58 A je rozhodnuto, Škrdla dnes čaruje jednu hezčí nahrávku než druhou
54:17 čas letí domácím velmi rychle.
52:25 Hosté přesilovku využili, s domácími to vypadá velmi špatně
52:13 GÓL Floorball Club FALCON! 0:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #48 Jakub Škrdla (0:4)
51:31 hostům hrají tyto chyby domácích vyloženě do karet.
51:17 Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
50:56 domácí budou vyloučeni za špatné střídání.
48:43 Je to opravdu souboj o každý metr na hřišti. Bohužel Koberovy měli zatím jen 4 střely ve 3.třetině a další asi 2 které letěli mimo, to je opravdu málo. Budou to mít s otočením tohoto zápasu velmi těžké.
46:47 Golman hostí je neomylný nyní zastavil i dorážku z bezprostřední blízkosti.
46:06 koberovy mají k dispozici zkrácenou přesilovku.
45:14 Vyloučen hráč #45 Petr Nejedlý družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
45:10 hra ve 4 na obou stranách to tu dnes ještě nebylo.
44:50 Minuta přesilovky za námi azatím hrají koberovy dobře a nepouští hosty ke střelám.
43:50 První přesilovka hostí, uvidíme jak si povedou.
43:49 Vyloučen hráč #23 Lukáš Hradecký družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
43:00 Další vynikající zákrok fajfky který čelil soupeři který už byl před ním sám.
40:05 3.třetina zahájena, falcon na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 Druhá třetina je u konce, domácí i přes 2 přesilové hry nedokázali vstřelit branku, zato hosté 2 branky vsítili a skore je tedy 0:3.
39:02 Falcon se opět probral z tlaku koberov do kterého se dostali díky přesilovkám a už opět diktuje tempo zápasu a hraje více na balonku.
36:29 Bohužel přichází trest, po neproměněných šancích Koberov skórují hosté a už je to o 3 branky.
36:28 GÓL Floorball Club FALCON! 0:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla bez asistence (0:3)
36:15 další dobrá šance koberov, střela míří opět mimo branku.
34:51 švíťa nyní netrefil branku v dobré šanci, hra se vyrovnala a už to není jen na jednu stranu.
33:48 Dobrá šance Koberov i bez přesilovky, pojďme chalpci ono to půjde.
32:33 Přesilovka u konce a domácím se nedaří prostřelit dobrou obranu hostí. stav utkání stále 0:2.
30:57 po zákroku hostí vysokou holí, hrají domácí další přesilovku
30:40 Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za vysoká florbalka
30:16 Hra se nyní trochu uklidnila a rychle plyne ze strany na stranu, ovšem stále více ze hry mají hosté.
26:25 Domácí i přes velký tlak přesilovku nevyužili, dokonce do ní nastoupil i kapitán Hlava který se snažil o několik střel, bohužel je vidět že ho bolavá ruka limituje a střely neměli dostatečnou razanci.
24:19 Vyloučen hráč #72 Alexander Marek Bera družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
21:52 Hosté vstřelili druhou branku , po hezké střele z poloviny hřiště.
21:07 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #11 Radek Blažek (0:2)
20:05 Bohužel po první třetině skončilo utkání pro domácího kapitána Lukáše Hlavu, který si pravděpodobně poranil své zápěstí.
20:01 První třetina za námi, více šancí měli jednoznačné hosté, domácí se snaží z poctivé obrany do rychlých protiútoků.
20:00 Střely v 1. části: 6:15
19:06 Po nahrávce kros od falcon, opět fajfka na svém místě.
18:23 Standartka Falcon v útočném pásmu končí blokem zdi.
16:04 Fajfka v brance čaruje, opravdu náherné zákroky domácího golmana
14:10 Střelu kapitána Hlavy golman Falcon chytá.
12:12 Nyní obrovská šance Falcon po hrubce Slavíka naštěsí máme ještě vynikajícího fajfku v brance, tudíž branka nepadla
10:44 Útočná standartní situace Koberov, končí střelou Slavíka, bohužel mimo branku.
09:19 Koberovy nyní hrají na balonku a snaží se vyrovnat.
06:29 První branku vstřelili hosté přesnou střelou pod horní tyč.
06:28 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
05:48 Obrovská šance Koberov, bohužel nevyužita.
04:28 Kobreovy hrozí z rychlých protiútoků ovšem zatím bez střely na branku.
02:12 Hráči Falcon se snaží v úvodním tlaku zatlačit Koberovy, naši borci zatím dobře brání.
00:01 Tradiční komentátor našich utkání Michal Fabián na náš tým nezanevřel ani v roce 2023 a již vyhlašuje nastupující sestavy obou týmů.
00:00 Zdravíme fanoušky koberovského florbalu poprvé v roce 2023. Přejem všem mnoho úspěchů v tomto roce a správnou volbu prezidenta za čtrnáct dní. V dnešním velmi důležitém zápase o udržení v Divizi se utkáváme se sousedem v tabulce týmem Florbal Falcon. Uvidíme kdo bude v dnešním utkání šťastnější. Přejeme všem fanouškům hezké čtení a kdo můžete doražte ještě do železnobrodské hay podpořit naše borce.