60
  • 60 59:37
    Dvůr Králové

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbal Primátor Náchod B 8:2
branky: 14. Karel Vašák, 22. Petr Janíček, 40. Petr Janíček, 46. Petr Janíček, 48. Petr Janíček, 54. Dan Kazda, 54. Karel Vašák, 55. Tomáš Zíbr - 9. Adam Jakubský, 36. Jiří Neumann; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 6:5; využití: 2:0; diváků: 147; zásahy brankářů: David Stibor 31 - Jan Pop 11, Matěj Stuchlík 7; po třetinách: 1:1, 2:1, 5:0
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Přijeli jsme si zahrát, zatímco soupeř přišel vyhrát. Gratulujeme Dvoru k zaslouženým třem bodům.
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Skvělá bojovnost, skvělý návrat Davida do branky a kanonýr Janíček. Dík těmto faktorům jsme dokázali Náchod porazit a prolomit šňůru tří zápasů bez bodu. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:37 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
55:04 Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
54:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 8:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #13 Rudolf Suk (8:2)
53:29 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (7:2)
53:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #76 Dan Kazda, asistoval #20 Karel Vašák (6:2)
53:26 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod B
52:45 Vyloučen hráč #98 Matouš Vágner družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
52:10 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:36 Vyloučen hráč #63 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
47:48 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #17 Jiří Vlček.
47:48 Domácí gólman opět čaroval ve svém brankovišti a nájezd s přehledem vychytal
47:24 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (5:2)
46:36 Další nebezpečná střela na domácího gólman ale ten dnes čaruje
45:14 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (4:2)
45:14 Využitá přesilová hra posouvá domácí tým poprvé v zápase do dvougólového vedení
44:36 Vyloučen hráč #33 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
42:27 Další zranění na straně domácích hráče číslo 71 Pavel Kuneš tak snad se i tady nestalo nic vážného
40:01 Úvodní bule mají opět hosté
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:50 Třetina končí střelou domácích
39:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #18 Martin Heřmanský (3:2)
35:20 Po přihrávce hostujícího týmu brankovištěm domácích si bohužel domácí hráč sklepl balón do vlastní branky
35:19 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
Vlastní branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #6 Jiří Neumann (2:2)
34:51 Při přesilové hře hostů jsme viděli spoustu nebezpečných střel ale domácí gólman je neprůstřelný
32:51 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
30:59 při hře 4na4 jsme neviděli ani jednu nebezpečnou střelu
30:29 Zranění hostujícího hráče číslo 24 tak snad i tady to nebude nic vážného
28:59 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost
28:59 Vyloučen hráč #76 Dan Kazda družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
26:47 Samostatný únik jednoho z hráčů hostů v suchém tričku chytá
24:19 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
23:35 Domácí vstoupily do druhé třetiny aktivněji
21:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #77 Michael Havran (2:1)
21:44 Po nádherné souhře v přesilové hře se dostávají domácí do vedení
21:14 Zranění hráče domácích číslo 20 Karel Vašák tak snad to nebude nic vážného
20:43 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
20:01 Úvodní bule druhé třetiny je opět pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:48 Hosté budou zakončovat třetinu nebezpečnou standartní situací
14:25 Domácí hráč číslo 19 Jakub Háze dostal úder do oblasti hlavy ale rozhodčí to bohužel přehlédli
13:37 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
10:11 Vyloučen hráč #32 Matěj Voves družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
08:56 Přichází série "chybiček" ze strany domácích a vznikají z toho nebezpečné šance hostů
08:24 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (0:1)
07:41 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod B neproměnil #33 David Špaček.
06:49 Hostující tým měl nebezpečnou standartní situaci ale nic většího z toho nebylo
06:00 První nebezpečnou střelu hostujícího týmu si pohlídal domácí gólman
05:10 Nahrávka hráče číslo 13 Rudolf Suk málem skončila za zády hostujícího gólmana
04:20 Na domácího gólmana zatím nešla ani jedna nebezpečná střela
01:01 Domácí tým je zatím aktivnější
00:01 Úvodní bule vyhrávají hosté