• 60 59:38
    13:8
    (Kořínek)

FBC Liberec B - TJ Sokol Koberovy 13:8
branky: 3. Jan Blecha, 4. Ondřej Bím, 4. Jakub Horník, 6. Jakub Pecháček, 11. Filip Kučera, 18. Jakub Horník, 20. Sebastián Galbavý, 29. Filip Kučera, 30. Jakub Horník, 31. Marek Čmugr, 54. Filip Kučera, 59. Marek Žagan, 60. Filip Kučera - 7. Lukáš Vyhlídko, 17. Jiří Havrda, 27. Lukáš Hlava, 32. Štěpán Pohl, 44. Lukáš Hlava, 47. Michal Slavík, 49. Jiří Havrda, 50. Michal Slavík; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Jakub Tázler; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Jakub Mauer 18 - Lukáš Pfeiffer 28; po třetinách: 7:2, 3:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Svoboda Miroslav (Trenér): Dnes to mohlo, respektive mělo být víc na klid, ale namísto toho jsme soupeře pustili do zápasu a zbytečně to zdramatizovali. Nicméně jsme rádi za využité šance a důležité vítězství pro nás. Teší nás i výkon juniorů, kteří naši hru oživili. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní zápas si museli fanoušci užít. Spousta branek, šancí a chvílemi slušnej blázinec. Ani jeden z golmanů si nevybral nejlepší den. Nás může mrzet prochrápaný úvod a konec utkání. Nebýt toho, tak jsme mohli, zejména po výpadku soupeře ve třetí části, pomýšlet i na body. Nutno ale uznat, že soupeř byl výrazně lepší a zvítězil zaslouženě. Nás čeká další práce a musíme sbírat každý možný bod. Díky soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:38 GÓL FBC Liberec B! 13:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #67 Lukáš Kořínek (13:8)
58:09 GÓL FBC Liberec B! 12:8
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #95 Marek Žagan, asistoval #27 Filip Kučera (12:8)
57:07 Koberovy opět zahřívají trestnou lavici.
57:06 Vyloučen hráč #99 Tomáš Zeman družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
56:00 Po krátké hře 4 na 4 tu máme zkrácenou přesilovku domácích.
54:58 Vyloučen hráč #14 Štěpán Pohl družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:34 Koberovy mají k dispozici první přesilovku, uvidíme, zda ji využijí.
53:33 Vyloučen hráč #51 Jan Blecha družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání
53:25 Kořínek si převzal míček na půlce a těsně před brankou ještě nahrával Kučerovi a ten uklidil míček do prázdné brány.
53:24 GÓL FBC Liberec B! 11:8
52:31 Kořínek vyslal dělovou ránu na hostující branku, ale bohužel neprošla za záda gólmana.
50:42 Liberec přestal kontrolovat hru a má velký problém s protiútoky hostů.
49:29 Koberovští se do toho opřeli a střílí další gól.
49:28 GÓL TJ Sokol Koberovy! 10:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #15 Marek Šikola (10:8)
48:45 Nešťastný gól pro Liberec. Havrda vyslal míček na branku a ten se pomalu a k neštěstí domácích dokutálel až za brankovou čáru.
48:44 Timeout FBC Liberec B
48:44 GÓL TJ Sokol Koberovy! 10:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda bez asistence (10:7)
46:14 Koberovy rozehrávali před Mauerem a po kombinaci překonali liberecký blok i Maera a snižují.
46:13 GÓL TJ Sokol Koberovy! 10:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #25 Michal Slavík, asistoval #87 Jiří Havrda (10:6)
45:51 Liberec je trošku zaskočen tempem hry, které nyní hosté předvádějí. Koberovy se snaží připravit další gólovou střelu.
43:38 Šikola rozehrával od půlící čáry a přesně našel hokejku Hlavy, který snižuje.
43:37 GÓL TJ Sokol Koberovy! 10:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #15 Marek Šikola (10:5)
42:25 Koberovy srovnali hru a častěji napadají.
40:01 Máme před sebou poslední třetinu a vhazování vyhrál Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
37:20 Liberec přesilovku nevyužil a skóre zápasu se nemění.
35:19 Domácí dostávají k dispozici další přesilovou hru po sekání Hlavy.
35:18 Vyloučen hráč #83 Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
31:06 Po chybě v útočném pásmu se míčku chopil Šikola a nahrával Pohlovi, který si snadno poradil s Mauerem a snižuje rozdíl ve skóre.
31:05 GÓL TJ Sokol Koberovy! 10:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #14 Štěpán Pohl, asistoval #15 Marek Šikola (10:4)
30:24 GÓL FBC Liberec B! 10:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #71 Marek Čmugr, asistoval #69 Filip Radostný (10:3)
29:56 Po ztrátě hostů na půlící čáře si míček vzal Urban a po skvělé přihrávce Čmugr střílí další gól.
29:55 GÓL FBC Liberec B! 9:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #29 Tomáš Urban (9:3)
28:32 Domací se nyní odměnili za svůj tlak v útočném pásmu a navyšují svůj náskok.
28:31 GÓL FBC Liberec B! 8:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #95 Marek Žagan (8:3)
26:16 Havrda skvěle našel Hlavu a ten před sebou měl prázdnou branku a se svou střelou se nemýlil.
26:15 GÓL TJ Sokol Koberovy! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #83 Lukáš Hlava, asistoval #87 Jiří Havrda (7:3)
22:26 Do druhé třetiny domácí celek skočil aktivněji a vyslal na hostujícího brankáře již několik pokusů.
20:00 Střely v 1. části: 16:8
19:01 GÓL FBC Liberec B! 7:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #12 Sebastián Galbavý, asistoval #71 Marek Čmugr (7:2)
17:02 GÓL FBC Liberec B! 6:2
16:06 GÓL TJ Sokol Koberovy! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #27 Daniel Bursa (5:2)
10:28 GÓL FBC Liberec B! 5:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #27 Filip Kučera, asistoval #71 Marek Čmugr (5:1)
10:01 Po úvodním tlaku domácích se hra vyrovnává a hosté se častěji dostávají do útočného pásma.
06:20 Po krásné přihrávce Zemana vymetl Vyhlídko pavučinu v horním rohu Mauerovi branky.
06:19 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #20 Lukáš Vyhlídko, asistoval #99 Tomáš Zeman (4:1)
05:17 GÓL FBC Liberec B! 4:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #68 Ondřej Bím (4:0)
04:21 Koberovy se nyní poprvé dostali na delší dobu do útoku a zahrozili střelou, která skončila v rukou Mauera.
03:59 Libereckým opvradu stačí chvilička a máme tu další gól.
03:58 GÓL FBC Liberec B! 3:0
03:53 GÓL FBC Liberec B! 2:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #68 Ondřej Bím, asistoval #67 Lukáš Kořínek (2:0)
03:42 Koberovy zatím marně hledají cestu, jak domácím sebrat balónek a zaútočit.
02:29 Liberec zkušeně využívá přesilovku a ujímá se vedení.
02:28 GÓL FBC Liberec B! 1:0
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #51 Jan Blecha, asistoval #67 Lukáš Kořínek (1:0)
01:48 Liberec má k dispozici první přesilovku po chybě hostujícího hráče v brankovišti.
01:47 Vyloučen hráč #27 Daniel Bursa družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za vysoká florbalka
01:15 Již na začátku utkání se Liberec drží v útočném pásmu a prověřuje brankáře hostí první střelou.
00:01 Vítáme Vás u dnešního utkání. Úvodní vhazování vyhrál Liberec a zakládá svou 1. útočnou akci.