5:4
    Roman DOSTÁL
    (Bureš)

FBC Kutná Hora - FBŠ Všestary 5:4
branky: 1. Jiří Schwarz, 4. Josef Chalupa, 25. Jiří Schwarz, 44. Jiří Petrásek, 49. Jiří Schwarz - 9. Pavel Hellmann, 22. Vojtěch Bureš, 59. Tomáš Holomek, 60. Roman Dostál; rozhodčí: Daniel Jireček - Pavel Houserek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 18 - Vojtěch Kuča 18; po třetinách: 2:1, 1:1, 2:2
60:00 Komentář hostů: V první řadě chceme říci, že jsme nastupovali bez kapitána a trenéra, který si užívá autobus plný děvčat a dle informací se jeho snubní prstýnek válí na poličce doma. Klasický Všestarský ospalý začátek, střední část zlepšená, konec skvělý (hra v 6), ale na bodový zisk to nestačilo. Děkujeme soupeři za zápas a jdeme na kuřata. Zdary zdary Všestary
60:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Podprůměrná divizní plácaná ve všech směrech. Pozitivní jsou tři body a... No to je asi vše. Doufám, že si ve zbytku sezóny pinkneme líp. Na závěr si neodpustím jednu poznámku: Hosté by měli přijet s DVĚMA sadami dresů. Tak až příště někdo pojedete do KH, vemte prosím nějaké světlé (je to vždycky ve hlášence).
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:59 6 vteřin do konce a je to výhra pro domácíííí.
59:26 Timeout FBC Kutná Hora
59:26 GÓL FBŠ Všestary! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Roman Dostál, asistoval #28 Vojtěch Bureš (5:4)
58:16 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #34 Tomáš Holomek, asistoval #28 Vojtěch Bureš (5:3)
56:08 Další přesilovku hostů, přidají hosté gól?
56:07 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
55:43 Timeout FBŠ Všestary
54:45 Plno šancí domácích.
52:50 Dlouhý drží svůj tým, úžasný zákrok.
49:00 Každá střela Schwarze končí v bráně, i tato nebyla výjimkou.
48:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #97 Antonín Tvrdík (5:2)
45:27 Krásná střela Tvrdíka a ještě lepší zákrok gólmana hostů.
43:37 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #51 Jakub Jedlička (4:2)
41:35 Šance domácích, konkrétně Pešla, končí za bránou.
40:20 Přesilovka hostů pokračuje i v této třetině. Padne i hostům gól v přesilovce.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:49 Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
39:37 Utkání pokračuje ve vysokém tempu s prvkama hodně ostrých soubojů.
37:29 První přesilovka hostů a viděli jsme krásný únik Petráska, který byl bohužel zastaven faulem.
36:20 Vyloučen hráč #23 Martin Hampl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
34:00 Krásný zákrok Dlouhého.
28:20 Od navýšení skóre jsou domácí ve většině času na míčku.
24:02 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #23 Martin Hampl (3:2)
22:00 Máme tu shodné skóre, tohle bude ještě zajimavé utkání.
21:50 GÓL FBŠ Všestary! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #28 Vojtěch Bureš, asistoval #29 Roman Dostál (2:2)
20:30 Viděli jsme šanci hostů, domácí zkušeně zastavili tuto akci.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:59 Přesilovka bude pokračovat i v další třetině.
19:02 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
19:00 Ruka nahoře, další přesilovka pro domácí.
17:00 Domácí v plném počtu.
14:46 Druhá přesilovka domácích, uvidíme opět gól?
14:45 Vyloučen hráč #3 Daniel Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání
13:19 Vidíme tu i pár ostrých soubojů.
08:41 Nyní jsme viděli krásnou akci hostů, domácí to trochu zchladilo.
08:40 GÓL FBŠ Všestary! 2:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Pavel Hellmann, asistoval #8 Tomáš Krejsa (2:1)
07:08 Hra se přelevá nahoru dolu, ale jde vidět, že domácí jsou si jistější na míčku.
03:51 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #48 Jiří Petrásek (2:0)
03:50 Utkání je prozatím ve vysokém tempu.
00:56 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #11 Lukáš Martin (1:0)
00:56 To bylo rychlé. První přesilovka a gooool.
00:28 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Bureš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
00:01 Vítáme vás na 16. kole Divize mužů. V dnešním utkání přivítáme FBŠ Všestary.