9:5
    Šimon VACEK
    (Hebelka)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - TJ Sokol Dvůr Králové nL 9:5
branky: 1. Filip Geisler, 8. Filip Geisler, 30. Šimon Vacek, 32. Miroslav Kábrt, 40. Kamil Hebelka, 49. Rostislav Verner, 52. Šimon Vacek, 57. Šimon Vacek, 60. Šimon Vacek - 6. Petr Janíček, 22. Petr Janíček, 27. Karel Vašák, 29. Rudolf Suk, 48. Šimon Říha; rozhodčí: Aleš Jansa - Jakub Vlček; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 71; zásahy brankářů: Jan Seidl 12 - Jakub Kučera 17; po třetinách: 2:1, 3:3, 4:1
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Těžké utkání jsme po bojovném výkonu zvládli. První třetinu jsme odehráli podle toho, co jsme si řekli. Po výpadku ve druhé třetině jsme třetí zvládli na jedničku. Díky soupeři, divákům a časomíře.
60:00 Střely ve 3. části: 9:3
59:27 Hebelka K. nahrává vzduchem na Vacka a ten v oslabení opět navyšuje.
59:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (9:5)
59:09 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za zvedání florbalky
57:02 Geisler sám před bránou, ale Kučera skvělým zákrokem zasahuje.
56:10 Rtyně nepřestala být aktivní ani v oslabení což se jim vyplatilo. Vacek navyšuje střelou do šibenice.
56:09 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:5
55:34 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
54:15 Zápas je čím dál tím více vyhrocený.
51:26 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
51:26 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (7:5)
48:24 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #30 Rostislav Verner, asistoval #68 David Cejnar (6:5)
48:24 Verner střílí z půlky k tyčce Kučery.
47:25 Říha vyrovnává nájezdem.
47:24 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha z trestného střílení (5:5)
46:32 Rtyně Dvůr k moc šancím vyrovnat nepouští.
44:23 Hebelka K. na Vacka před bránou, ale tomu odskakuje balon.
41:07 Dobrý blok Hebelky K.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:40 Hebelka K. unikl s balonem a navýšil skóre.
39:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #12 Jakub Téra (5:4)
36:32 Další skvělý zákrok Seidla.
35:33 Vyloučen hráč #17 David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
33:57 Rtyně má většinu času Dvůr pod zámkem, ale gól se jim vstřelit nedaří.
31:03 Kábrt vyrovnává střelou do šibenice.
31:02 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #30 Rostislav Verner (4:4)
30:45 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
29:07 Vacek si obehrál dva hráče a snižuje skóre.
29:06 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #12 Jakub Téra (3:4)
28:29 Dvůr prostřelil zeď Rtyně a dává další gól.
28:28 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #7 Petr Janíček (2:4)
28:08 Seidl zabraňuje gólu dalším skvělým přesunem.
26:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (2:3)
26:01 Dvůr rychle využil přesilovky nahrávkou z rohu na střed odkud Vašák střílí a navyšuje.
26:00 Vyloučen hráč #31 Aleš Bednář družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
22:13 Cejnar poslal nahrávku vzduchem na Kábrta, ale ten míjí.
21:12 Janíček vyrovnal střelou z dorážky.
21:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #20 Karel Vašák (2:2)
20:41 Míček prošel těsně u Seidlovy tyčky.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:00 Janíček střílí do prázdné. Seidl však skvělým přesunem vyrovnání zabraňuje.
15:45 Suk byl sám před bránou Rtyně, střílel, ale Seidl vychytal.
15:28 Dvůr nevyužil přesilovky.
13:28 Vyloučen hráč #30 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
12:17 Krásná kombinace Weinelta a Cejnara.
07:44 Kábrt nahrává z rohu na sbíhajícího Geislera a ten navyšuje skóre Rtyně.
07:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #10 Miroslav Kábrt (2:1)
05:48 Janíček dává gól ze vzduchu.
05:47 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (1:1)
05:21 Kazda střílí ze středu, ale Seidl však chytá.
02:51 Po ztrátě balonu na domácí polovině mohl hráč ze Dvora vyrovnat. Seidl však vyráží.
01:54 Už od začátku má zápas velmi vysoké tempo.
00:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #47 Marek Weinelt (1:0)
00:01 Buly pro domácí.