• 58 57:49
    2
    zdržování hry

TJ Sokol Koberovy - Florbal Primátor Náchod B 2:4
branky: 6. Ondřej Šmída, 8. Lukáš Švitorka - 18. David Špaček, 22. Matěj Mikšovský, 43. Matěj Mikšovský, 51. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer 27 - Matěj Stuchlík 12; po třetinách: 2:1, 0:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Brunclík Ondřej (Trenér): Dnes jsme dobře začali, drželi jsme se plánu a hráli jsme co jsme chtěli. Bohužel jsme to nedokázali udržet celý zápas a dnes nás to opět stálo body. Kalendář je neúprosný a do konce sezóny už moc bodů ve hře není. My se o ně budeme muset poprat a místo vánočního odpočinku zamakat v tréninku. Díky fanouškům, pořadatelům a soupeři za zápas. Hezké svátky všem.
60:00 Komentář hostů Prouza Daniel (Trenér): Typický zápas se soupeřem hrajícím o udržení soutěže, který je velkou zkušeností pro náš mladý tým. Koberovy vycházely z poctivé obrany, přímočaré hry a důrazu v brankovišti. Nám zejména tlak v brankovišti v některých pasážích zápasu scházel a proto jsme se na obrat příliš nadřeli. Od chvíle, kdy jsme se dostali do vedení 3:2 jsme však zápas kontrolovali a dovedli k zaslouženému vítězství. Když jsme začali ve třetí třetině hrát více na míčku, soupeři to moc nevonělo a viditelně mu docházely síly. Důležitých tří bodů si velmi ceníme, proti obětavě hrajícím domácím to rozhodně nebyla samozřejmost. Děkuji náchodským hráčům za předvedený výkon a soupeři přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 4:13
58:00 Leoš svým zákrokem pravděpodobně ukončil šance domácích na vyrovnání. 3el si odpočinout na 2 minuty, které vyprší téměř s koncem utkání.
57:49 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za zdržování hry
57:39 Domácí jsou v 6. v poli
57:38 Timeout TJ Sokol Koberovy
55:39 Stále se domácí nemohou dostat k míčku a když už ho mají ve své moci, během chvíle jim ho hosté opět vezmou.
54:42 obrovská šance hostí, kterou vytáhl fajfka vynikajícím zákrokem ramenem.
52:57 Hra je opět na polovině domácích, hosté hrají na  míčku a to jim v totu chvíli stačí, domácí se nemohou dostat do nějakého tlaku.
51:34 Švitorka se snažil protlačit do šance, ale branku netrefil.
50:12 Hosté už vedou o 2 branky. Domácí budou muset zabrat pokud ještě chtějí s tímto zápasem něco udělat
50:11 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (2:4)
49:00 Domácí se nyní dostali do brejku, ale je to spíše ojedinělá věc, hosté se snaží hrát na míčku, což je nejlepší obrana jak nedostat branku a udržet vedení.
47:29 Rozhodčí nyní přerušili hru kvůli hráči domácích který utrpěl nějakou bolístku a nechtělo se mu zvedat ze země.
45:04 Domácí se zatím nemohou dostat do útočného pásma aby mohli vyrovnat. Hosté dobře drží míček.
43:38 Slavík chtěl nyní vyrovnat, ale jeho střela letěla poměrně vysoko nad.
42:10 Hosté otáčí vývoj utkání a vedou 3:2.
42:09 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #21 Dalibor Vlášek (2:3)
41:14 Domácí nyní sportvoně přiznali vyhozený míček, snad se jim toto gentlemanské gesto vrátí.
40:17 první buly 3.třetiny vyhráli domácí.
40:00 Druhá část je u konce, díky přesilovkám se domácí vrátili do hry a byli ve druhé části střelecky aktivnější.  Branku ovšem vstřelili jen hosté a utkání rozhodne za stavu 2:2 až 3.třetina .
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
37:47 Hosté nyní opět převzali iniciativu a útočí, domácí ale dobře brání a unikají do protiútoků.
37:04 Je to opravdu boj o každý metr.
35:52 Přesilovky domácí sice neproměnili ale dostali se díky tomu do hry a tu vyrovnali a možná mají v tuto chvíli ze hry i více.
34:13 Lukáš Hlava poprvé na hřišti při standartním počtu hráčů 5na 5. do této chvíle hrál jen oslabení a přesilovky.
33:04 Dnešní utkání sleduje 22 fanoušků. Děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry.
30:54 První přesilovku domácí nevyužili a hned májí možnost využít další.
30:51 Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost
30:08 Standartka Koberov přímo před brankou hostí nevyužita Sláva trefil zeď.
29:35 I domácí si nyní vyzkouší přesilovku zatím je to bez střelby.
28:46 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
27:27 Zápas se proměnil v bitvu o střední pásmo. Hra plyne téměř bez střel na branku.
25:15 Koberovy stále na míčku ale bez zakončení. Hrají víceméně po mantinelech.
24:10 Koberovy 2. obdržená branka probudila a snaží se zase hrát na míčku a útočit.
22:00 Domácí přesilovku ubránili ,ale hosté ještě zůstali na míčku a hned po skončení přesilovky se prosazují a srovnávají stav utkání na 2:2.
21:31 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 3:14
19:43 Leoš je již podruhé na trestné lavici a hosté mohou hrát další přesilovku.
19:28 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
18:30 Rozehrávka domácích, bohužel zase rychle o balonek přišli a útok se valí na jejich branku. Hosté neproměnili.
17:17 Domácí si už o branku koledovali, jelikož byli velmi pasivní. Stav utkání 2:1.
17:14 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:1)
15:55 Dalši vynikající zákrok Fajfky. Hostům se o něm bude možná i zdát. Zatím opravdu perfektní výkon.
13:50 Domácí si nyní vysloužili trest na 2 minuty za blokování florbalky. Hosté tlačí, ale opět se podařilo švitorkovi pár vteřin zdržet v útočném pásmu
13:44 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování florbalky
12:38 Hosté nyní tlačí, ale domácí perfektně blokují a zatím nepustili hosty ke snížení.
10:55 Domácí jsou zatím velmi produktivní ze 3 střel proměnili 2 v gól.
09:48 Hosté nyní napadají rozehrávku domácích a plynou z toho pro ně šance, domácí golman zatím bezchybný.
08:43 Trochu jsem nyní bojoval s internetem, ale snad už to bude OK, domácí mezitím dorovnali skóre na stejný výsledek jako Argentina - Francie ve finále mistrovství světa a vedou nad hosty 2:0.
07:47 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #27 Daniel Bursa (2:0)
05:18 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #65 Lukáš Švitorka (1:0)
04:33 Hosté nyní kombinují le míček jim sebral švitorka a hned hledal před brankou volného spoluhráče, ten seovšem k zakončení nedostal.
02:23 Slavík nyní vyzkoušel golmana hostí a hned po jho zákroku se hra přesunula před domácí branku. Hosté také vyzkoušeli pozornost domácího golmana Pfeiffera
00:44 Koberovy zatím hrají na míčku a první střela od Jonyho v síti nekončí.
00:00 Týmy již nastupují dle uvedených line-upů. za chvilku utkání začne.
00:00 Zdravíme všechny fanoušky koberovského florbalu, jsme rádi, že jste si udělali čas na pořádný florbal v podání koberovských borců. Věříme v další body do tabulky.