• 64 63:30
    8:9
    (Švitorka)

FBC Panthers Liberec - TJ Sokol Koberovy 8:9p
branky: 9. Jan Burkoň, 19. Tomáš Szabo, 28. Jiří Špak, 34. Jiří Špak, 45. David Petr, 47. Jan Král, 49. Jan Burkoň, 54. Jiří Špak - 17. Leoš Kopáček, 19. Lukáš Švitorka, 21. Jiří Havrda, 27. Lukáš Hlavnička, 29. Lukáš Švitorka, 43. Lukáš Švitorka, 59. Lukáš Maršík, 60. Lukáš Maršík, 64. Leoš Kopáček; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Vít Vaníček 12, Josef Slabý 1 - Lukáš Pfeiffer 29; po třetinách: 2:2, 2:3, 4:3, 0:1
65:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Opět nezvládnutý zápas z naší strany, hlavně závěr, kdy jsme soupeři vůbec dali šanci k vyrovnání. Třeba někdy příště :)
65:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Pro nás dnes hořkosladké vítězství. Dvě třetiny se nám dařilo držet soupeřově střelce na uzdě, ale ve třetí jsme zbytečně povolili. Nakonec z toho byla šťastná výhra v prodloužení. Děkujeme soupeři za zápas a hodně štěstí do sezony-
65:00 Střely v prodloužení: 0:1
63:30 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:9
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček, asistoval #65 Lukáš Švitorka (8:9)
63:30 Hosté rozhodují z rychlého přečíslení a připisují si zajisté cenné vítězství.
62:52 Zatím kombinují střídavě oba týmy, ale střely se nekonají.
60:01 A máme tu atraktivní prodloužení 3 na 3. Prosadí se domácí zkušenost nebo hostující mládí a elán?
60:00 Střely ve 3. části: 14:5
60:00 Domácí tlak v posledních vteřinách k rozhodnutí nevedl a budeme sledovat prodloužení.
59:45 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #83 Lukáš Hlava (8:8)
59:45 Hosté hrají power play a daří se jim vyrovnat.
59:14 Timeout TJ Sokol Koberovy
58:54 Domácí vyhazují přes celé hřiště a snaží se udržet míček za hostující bránou. To se jim daří. A máme tu tajm hostů.
58:17 GÓL TJ Sokol Koberovy! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #26 Leoš Kopáček (8:7)
58:17 Tlak hostů je korunován a schyluje se k dramatické koncovce.
57:02 Dlouhý výhoz na špaka, ale ten ztrácí a hostující střelu skvěle likviduje Pepa.
56:15 Domácí drží míček, hosté je nahánějí po celé ploše, ale zkušenosti z mnoha florbalových bitev jsou na domácí straně.
54:08 Téměř totožná akce, ale tentokrát domácí střelec ztroskotal na Pfeifferovi.
53:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #77 Pavel Sekyra (8:6)
53:04 Kombinace Szabo - Sekyra - Szabo - Sekyra a kanonýr Špak = vedení o 2 branky.
51:05 A máme tu nevídanou věc. Hosté začínají aktivně napadat rozehrávku domácích téměř až u panteří branky. Na hřišti je k vidění mnnoho osobních soubojů, domácí hráči mnohdy předržují balonek, který si zkušeně kryjí a hosté se dopouští mnnoha jemných faulíků, a ne všechny jsou odpískané. Nervozita stoupá narozdíl od teploty v hale :-)
50:21 Emoce působí. Rozhodčí musí uklidňovat hostující lavičku. Zákrok domácího borce byl na hraně pravidel a hostující útočník se jen ztěžka vrací na svou střídačku.
49:40 Buráka chtěl napodobit Domíno, ale hostující brankář zasahuje ramenem a hbitě kryje i dorážku z bezprostřední blízkosti.
48:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #71 Josef Dalibor (7:6)
48:46 Burákovo hokejové zapěstí a brankář zaregistroval prudkou střelu až za svými zády. Domácí vedou!!!!
47:12 Nyní skvělý zásah Slabého, Svým chapadlem vyrazil umístěnou střelu a udržel nerozhodný stav.
46:30 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král bez asistence (6:6)
46:30 Špakovu dělovku vykopl brankář jen ke Královi, který neomylně zavěsil. Máme srovnáno.
44:28 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #39 David Petr, asistoval #33 Dominik Trunec (5:6)
44:28 Když to nejde zkušeným borcům musí zaskočit mlaďasové. Gratulace Davovi k první divizní brance.
43:58 A opět hostující přečíslení, ale golovou nahrávku blokuje Sabič a stejně tak i následnou střelu.
43:13 Domácí se tlačí vpřed a nechávají vzadu okénka. Nyní hosté míjí prázdnou branku.
42:13 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka bez asistence (4:6)
42:13 Jednoduchá branka hostů. Výběh z rohu a přes domácícho beka trefená šibenice.
41:02 Celá minuta odehrána na hostující polovině, míček na čepelích domácích, hosté betonují a co projde chytá výtečný Pfeiffer.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Josef Slabý družstva FBC Panthers Liberec
40:00 Do gtřetí třetiny jsou domácí nuceni střídat brankáře. Víťovo koleno nevydrželo....
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
40:00 Po druhé třetině tu je vedení hostů. I když na střely je utkání vyrovnané, obraz hry je zcela jiný. Domácí tým kombinuje, ale hosty nedokáže překvapit a svými vlastními chybami a nedůsledností v obraně dopřává hostům brejkové situace.
39:54 Trestný úder z hranice velkého brankoviště. Signál domácích končí opět na tělech hostujících beků.
38:45 Domácí se tlačí za vyrovnáním. Hřiště je zkráceno a před hostujícím brankářem přehuštěno. Nemůže nic vidět, ale míček nemá kudy projít.
34:22 A opět polevení koncentrace po vstřelení branky a zcela volný hráč střílí, naštestí Víťa střelu chytá a pohlídal si i dorážku.
33:52 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #3 Jiří Špak, asistoval #18 Tomáš Szabo (4:5)
33:52 Dlouhý nához Sabiče Špaky zasmečoval do hostující brány.
33:10 Domácí útočí, Zkušení hráči točí hostující obranu, ale vždy se vynoří další hostující borec s blokem jako by hostů na hřišti bylo více.....
31:20 Po domácí chybě hosté málem překonali domácího Vaníčka, ale Víťa na poslední chvilku stihl míček na brankové čáře zachytit.
30:10 Rychlá Králova otočka, ale bomba končí na břevně. A hned další "extraligovou" střelu stejného hráče skvěle vykopává hostující brankář.
28:16 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #20 Lukáš Vyhlídko (3:5)
28:16 Hosté ihned odpovídají, když domácí obrana nechala bez povšimnutí dorážet hostujícího útočníka.
27:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:4
27:57 Nyní prošel dlouhý kros a domácí kanonýr se nemýlil.
26:40 Domácí hře chybí rychlost i moment překvapení. Stále sterotypně obehrávají hostující blok a i té střelby ubývá.
26:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #98 Lukáš Hlavnička, asistoval #26 Leoš Kopáček (2:4)
26:05 Domácí stále marně dobývají hostující obranný blok a z protiútoku hosté trestají.
22:47 Míček je v hostující brance bohužel Jenda Král míček tečoval těsně nad hranicí povolenou pravidly. Branka neuznána, stav zůstává.
21:45 Velká chyba domácího obránce, který jako poslední míjí míček a v samostatném úniku hostujícího útočníka skvěle vychytal domácí Vaníček.
20:45 Tomáš Szabo trefuje jen obránce a než se domácí stačí vrátit hosté skórují a dostávají se do vedení. Nedáš - dostaneš.
20:44 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #87 Jiří Havrda, asistoval #26 Leoš Kopáček (2:3)
20:00 Střely v 1. části: 13:8
20:00 První třetina končí zaslouženou remízou. Domácí určují tempo hry, hosté jsou efektivní.
18:28 A máme tu rychlý sled branek. Nejdříve domácí Szabo propálil brankáře dělovkou z poloviny hřiště a ihned po buly si domácí nepohlídali náběh hostujícího křídelníka a je tedy opět srovnáno.
18:26 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:2
18:05 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #17 Jan Obermann (2:1)
17:20 Po srovnání hostů jdou domácí okamžitě do tlaku, ale hostující obrana funguje velmi dob ře, mnoho střel blokuje a co projde pokryje brankář.
16:26 Koberovský střelec využil zakrytého výhledu domácího Vaníčka o střelou od mantineklu pod víko srovnává stav.
16:25 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #26 Leoš Kopáček bez asistence (1:1)
14:38 Nyní koberovští krásně řeší akci 3 na 2 ale útočník promáchnul před zcela prázdnou brankou .
11:33 Ani jednobranková ztráta nenutí hostující tým opustit svůj obranný blok. Koberovští borci trpělivě čekají na svou možnost brejku.
08:08 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #18 Tomáš Szabo (1:0)
08:08 Po místy kostrbaté akci dotlačili domácí v přesilovce míček do hostující branky a tím se ujímají vedení.
06:45 Vyloučen hráč #98 Lukáš Hlavnička družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hra rukou
05:42 Domácí bez problémů ubránili oslabvení a pokračují v kontrole míčku a svém tlaku.
05:02 Tomáš Szabo v oslabení obešel 4 soupeře, bohužel ten poslední mu zabránil v zakončení. Ale na pohled nádhera.
03:42 Burák si spletl florbal s hokejem a po souboji u mantinelu budou domácí v oslabení.
03:41 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:25 Sledujeme očekávaný obrázek utkání. Domácí zkušení hráči kombinují, hosté v bloku poctivě brání.
00:50 V první velké šanci hostující brankář vychytal Špaka.
00:01 Utkání mezi domácími Panthers a hosty z Koberov bylo zahájeno. Domácví tým má co napravovat. Poslední domácí utkání s Kolínem odehrál tým pod své možnosti a ani z pražské haly ASlávie body nedovezl.