10:6
    Jan BURKOŇ
    (Král)

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FBC Panthers Liberec 10:6
branky: 1. Marek Weinelt, 1. Matěj Labík, 2. Rostislav Verner, 11. Marek Weinelt, 14. Kamil Hebelka, 24. Šimon Vacek, 31. Dominik Hebelka, 39. Dominik Hebelka, 41. Adam Petera, 51. Marek Weinelt - 4. Jan Král, 28. Ondřej Neuman, 44. Ondřej Neuman, 53. Jan Král, 58. Šimon Krebs, 60. Jan Burkoň; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Beneš 20 - Josef Čihula 22; po třetinách: 5:1, 3:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Vedoucí): Co k tomu říct. Utkání, které jsme mohli mít na svých holích po celých 60 minut, jsme proměnili ke konci v klasickou bramboračku. O to míň chutná toto vítězství. Alespoň jsme uzavřeli kalendářní rok výhrou. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Jo a to, šťastný a veselý!
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Dneska jsme šlapali vodu, byli jsme všude o fous později a společně s nepovedeným začátkem a zahozením několika velkých příležitostí v nevhodnou dobu z toho nemohlo vyjít nic jiného než zasloužené vítězství domácích. Díky všem zúčastněným a Hezké Vánoce všem.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:43 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:6
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #22 Jan Král (10:6)
59:43 Liberec se usilovně snaží dorovanat, což se projevuje i na jejich hře.
57:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:5
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #71 Josef Dalibor (10:5)
57:55 Liberec využívá přesilovky.
57:35 Král vystřelil bombu do brány, ale Beneš opět skvělým přesuem střelu vyráží.
57:06 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
55:32 Beneš skvělý zákrok.
53:43 Petera si pěknou kličkou obehrál soupeře a mohl jít sám na bránu. Míček mu však sjel a následně o něj i přišel.
52:09 Král využívá přesilové hry krásným gólem do levé šibenice.
52:08 GÓL FBC Panthers Liberec! 10:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #18 Tomáš Szabo (10:4)
51:50 Vyloučen hráč #30 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
51:50 Liberec si zahraje další přesilovku.
50:39 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 10:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #30 Rostislav Verner (10:3)
50:39 Krásná kombinace Rtyně končí gólem do prázdné.
49:29 Vacek vyváží balon, nahrává na Labíka, ale ten střílí vysoko nad.
47:14 Liberec nevyužil přesilové hry.
47:10 Martinec sprintem doběhl do rohu, získal balon a střílel. Jeho střelu vyrazil Čihula, Balcar se snažil dorazit backhandem, ale opět do Čihuly.
45:14 Vyloučen hráč #29 Miroslav Kuře družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
43:18 Neuman střílel na Benešovu, kterou nikdo nebránil a snížil tak skóre Liberce na 3:9
43:17 GÓL FBC Panthers Liberec! 9:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #10 Jan Burkoň (9:3)
40:51 Geisler ze středu na Peteru, která střílí gól od mantinelu k levé tyči.
40:50 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 9:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #83 Filip Geisler (9:2)
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
38:11 Rtyně na poslední chvílí využívá přesilové hry.
38:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka, asistoval #12 Jakub Téra (8:2)
37:51 Neuman sbírá balon na středu, jde sám na bránu a střílí. Jeho střela jde však mimo.
36:12 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
34:13 Šimáně sám na bránu, Čihula opět vyráží maskou.
33:46 Martinec střílí z půlky, ale Čihula vyráží.
30:21 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #7 Dominik Hebelka bez asistence (7:2)
30:21 Vacek střílel z půlky, Čihula vyráží a Hebelka D. doráží.
29:28 Krebs střílí od mantinelu, ale Beneš vyráží.
27:39 Liberec měl mít rozehrávku před rtyňskou brankou, ale za zdržování hry dostala rozehrávku Rtyně.
27:35 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman bez asistence (6:2)
25:53 Hebelka D. chtěl nahrát z rohu na Vacka, který stál před bránou, ale nahrávka byla zastavena Obermannem.
23:56 Trunec sám na Beneše, ale střela šla nad bránu.
23:33 Vacek našel malou skulinku mezi florbalkami a střílí další gól pro Rtyni.
23:32 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #15 Matěj Labík (6:1)
23:01 Beneš nám ukazuje skvělé zákroky.
20:09 Cejnar střílí z půlky, ale jeho střela je zblokována.
20:00 Střely v 1. části: 13:13
18:30 Bednář chtěl vyběhnout s balonem, ale ten ztratil na mantinelu.
17:30 Liberci se nedaří vstřelit branku ani v oslabení. Další tyč, tentokrát od Krále.
17:01 Neuman mohl střílet do prázdné, ale trefuje pouze tyčku.
16:42 Beneš v oslabení skvělý zákrok.
16:16 Vyloučen hráč #12 Jakub Téra družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
13:56 Bratrské duo Hebelkových zasahuje. Dominik z rohu brány posílá na Kamila a ten z půlky střílí gól k pravé tyči.
13:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka, asistoval #7 Dominik Hebelka (5:1)
13:00 Hebelka D. opakovaně zastavuje nahrávku Liberce a získává tak balon pro Rtyni.
12:09 Většinu času je na balonu Rtyně. Liberec se do mnoha šancí snížit skóre nedostává.
10:58 Weinelt si zaběhl za bránu a poslal 4. gól Rtyně zpoza brány.
10:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt bez asistence (4:1)
10:19 Beneš skvěle podržel svůj tým krásným zákrokem.
09:28 Hebelka D. na Labíka, ten střílí backhandem. Jeho střela jde však mimo.
08:44 Petera na Geislera, který stál před bránou, ale ten byl dostoupen dvěma hráči z Liberce, kteří mu zabránili ve vstřelení dalšího gólu.
07:45 Kuře na Martince z rohu, tomu odskakuje balon a nemůže tak skórovat do prázdné.
06:50 Labík střílí od mantinelu, ale Čihula rukou vyráží.
06:38 Dalibor samostatný únik po mantinelu. Verner ho však doběhl a střele zabránil.
06:01 Lustig střílel od mantinelu, ale Beneš vyráží.
03:56 Neuman poslal nahrávku z rohu na krále a ten střílel z první, čímž snížil skóre na 1:3
03:55 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #22 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (3:1)
02:00 Cejnar si zaběhl za bránu soupeře, posunul na Vernera který stál před bránou a ten navýšil skóre na 3:0
01:59 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #30 Rostislav Verner, asistoval #68 David Cejnar (3:0)
01:45 Burkoň mohl střílet na Beneše, ale míček mu sjel.
00:56 Rtyně se do zápasu opřela už od začátku, jak je vidět na na skóre.
00:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:0
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #15 Matěj Labík, asistoval #12 Jakub Téra (2:0)
00:29 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:0
00:01 Úvodní buly pro hostí.