1

0

3.

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:3pn
branky: 15. Petr Janíček, 18. Petr Janíček, 54. Jakub Háze, N Pavel Kuneš - 12. Marek Weinelt, 46. Vojtěch Bureš, 59. Marek Weinelt; rozhodčí: Václav Křepelák - Lukáš Drahný; vyloučení: 6:8 + Miroslav Kábrt 4; využití: 2:1; diváků: 190; zásahy brankářů: David Stibor 19 - Jan Seidl 22, Jan Beneš ?; po třetinách: 2:1, 0:0, 1:2, 0:0
Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Bojovnost, diváci a gólman. Díky těmto 3 aspektům máme další 2 body do tabulky. Díky soupeři za utkání.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Vyrovnané utkání s fantastickou kulisou. Na nájezdy byli šťastnější domácí. Díky za utkání!
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #47 Marek Weinelt , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #77 Michael Havran , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #68 David Cejnar , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #71 Pavel Kuneš a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #29 Miroslav Kuře , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL hráč #13 Rudolf Suk , ale gól nevstřelil.
65:01 Domácí kapitán nastřelil břevno.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 A dočkali jsme se nájezdů.
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
65:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Beneš družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
64:40 Hosté jsou na míčku a okupují útočnou půlku.
64:11 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
64:11 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
64:11 Po sériích vyloučení se stává hra poněkud nepřehledná.
62:32 Domácí kombinují a snaží se dostat ke střele.
62:21 Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
62:00 Hráč hostí vypíchl přihrávku a zamezil střele do prázdné
61:52 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
61:00 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
61:00 Hrači Dvora hrají přesilovku 4 na 3.
60:25 Hosté začali prodloužení velmi agresivně.
60:00 Týmy nastupují k prodloužení a atmosféra houstne.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:59 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
59:59 Vyloučen hráč #30 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:59 Ani 60 minut nerozhodlo o vítězi tohoto utkání a dočkáme se prodloužení.
58:45 Hra bez brankaře se hostům vyplatila. Stav utkání je nyní srovnán.
58:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #26 Vojtěch Bureš (3:3)
58:08 Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
57:11 Hráči si trochu odpačali a čeká nás zajímavý závěr.
57:10 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
57:09 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
55:48 Hráč hostí promáchl nadějnou přihrávku.
54:36 Střela z úhlu nebyla pro domácího brankáře velký problém a střelu úspěšně chytá.
54:14 Hráči Dvora Králové ochotně padají do střel.
53:31 Standartka pro domácí z bezprostřední blízkosti branky.
53:11 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #10 Tomáš Zíbr (3:2)
53:11 Domácí se ujímají vedení 3:2
52:26 Hosté hrají v plném počtu.
50:45 Kombinační hra domácích vyústila v zajímavou příležitost, ale míček v poslední chvíly odskočil z čepele hokejky.
50:16 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:16 Domácí zahajují další přesilovou hru.
48:20 Krásná přihrávka přes celé hřiště do běhu domácímu hráči skončila skvělým zákrokem brankáře hostí.
47:45 Hra se nám v posledních minutách poněkud vyostřuje.
47:21 Hosté pod tlakem zahazují míček do zámezí.
46:35 Za vyrovnaného stavu emoce na hřišti gradují.
45:57 Nešťastná srážka útočníka hostů a domácího brankaře se naštěstí obešla bez zranění.
45:40 Hosté kombinují v rohu na polovině soupeře.
45:20 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #26 Vojtěch Bureš, asistoval #68 David Cejnar (2:2)
44:16 Hostující útočník sřílí  ze slibné poziuce vysoko nad.
43:35 Kombinace na první dotek domácích byla odměněna slibnou šancí.
42:40 Nenápadný volej domácích branku neohrozil.
42:10 Hosté se dostali útočnpou polovinu a kombinují po mantinelech.
41:00 Odhalená brána týmu rtyně, zůstala nepotrestána. Hosté jsou teď pod tlakem.
40:40 Míčešk se proběhl po branklové čáře hostích, ale v brance neskončil.
40:14 Hosté jsou opět v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:24 Hráči Dvora intenzivně ostřelují branku soupeře.
38:58 Zajímavá střela domácích končí nad brankou soupeře.
38:30 Další standartní situace pro domácí.
38:09 Útočný faul domácích.
36:14 Vyloučen hráč #10 Miroslav Kábrt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2+2 minuty za sekání
36:14 Hráči Dvora Králové rozehrávají svojí další přesilovku.
35:56 Pěkná souhra domácích vyústila k střele z nebezpečného prostoru před soupeřovou brankou.
35:00 Brankář domácích měl problémy ze střelou zpoza bránícího hráče, ale nakonec střelecký pokus úspěšnš zlikvidoval.
34:20 domácí zahrávají zajímavou standartku.
33:00 Hráči Rtyně se těžko dostávají přes půlící čáru.
32:25 Zásahem rozhodčího skončil míček v zámezí.
32:10 Domácí buodu zahrávat standartní situaci pár metrů od brány hostí.
31:41 Jsme svědky velmi zajímavého zápasu stav utkání je 2:1
30:35 Hráč hostí číslo 17 se dostal k míčku před brankářem, ale nevystřelil.
29:22 Nastřelená tyč zabránila týmu Rtyně skórovat.
28:59 Hosté se usídlili na útočné polovině.
28:23 Zajímavý průnik domácích ve vlastním oslabení, končí rozehrávkou hostí z rohu.
27:59 Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
26:29 Hráči Rtyně se připravují na standartní situaci v rohu hřiště.
26:06 Střela z půlky na bránu hostí končí v zámezí.
25:28 Střela domácích končí vysoko nad brankou.
24:40 Domácí útočník Karel Vašák promáchl tutovou šanci.
24:19 Ruch před brankou hostí přerušil svým hvizdem rozhodčí.
23:03 Domácí hráč Karel Vašák vystřelil ze zajímavé pozice, ale jenom do brankářova břicha.
21:26 Hrající trenér domácích Tomáš Zíbr  se pokusil o kličku mezi třemi hráči bohužel neúspěšně.
20:56 Útočný faul hostí.
20:22 Hosté začínají s velmi opatrnou rozehrávkou.
20:00 Úvodní bully vyhrávají hosté.
20:00 Začíná nám druhá část našeho velmi zajímavého utkání.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:03 Krásný zákrok vytáhl ze svého inventáře domácí brankář David Stibor.
17:57 Bude následovat buly na středu hřiště.
17:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (2:1)
16:57 Domácí sehrávají další přesilovku.
16:50 Vyloučen hráč #71 Dominik Jansa družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
15:51 Hráči Rtyně zasypávají brankáře Dvora Králové střelami.
15:12 Dobře zahrána standratka hostí gólem nakonec neskončila.
14:08 Nadějná střela hostů skončila na betonu domácího brankáře Davida Stibora
14:01 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
13:14 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
12:55 Domácí hráči jsou nyní pod velkým tlakem.
11:50 Hostům se naskytla příležitost v podobě samostatného úniku, ale svojí šanci promarňují.
11:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
10:30 Hosté vyzkoušeli sehrát zajímavou přesilovkovou sehrávku
10:04 Vyloučen hráč #72 Denis Dlouhý družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za zvedání florbalky
09:35 Hosté zahrávají zajímavou standrtní situaci.
09:12 Domácí mužstvo předvádí vysoký pressing.
08:01 Hráči Rtyně rozehrávájí zpoza své branky.
06:58 Hráč domácích Denis Dlouhý zkusil svoje štěstí střelou z půlky.
06:00 Hráči Dvora Králové sehráli krasnou akci, ale skoré se nezměnilo.
05:28 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
05:12 Hráč Rtyně napřahoval knebezpečné střele, ale míček se mu svezl po čepeli.
04:30 Hráči Sokola zahrávají nebezpečnou standartku.
03:36 Překvapivá střela backhandem překvapila hostujícího golmana Rtyně, ale i tak zůstává nepřekonán.
02:22 Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho, ale bohužel z toho nevznikla nebezpečná střela
01:11 Hráči Rtyně nepouštějí domácí Sokol z obranného pásma.
00:30 Nadějná střela hráče Sokola Dvůr Karla Vašáka skončila zámezí.
00:01 Úvodní bully vyhrali hráči Rtyně.
00:00 Dobrý večer vítáme Vás u 6. kola Divize C. Dnes se utkají týmy Tj Sokol Dvůr Králové  nad Labem a Orel Rtyně v Podkrkonoší.