7:0
    Václav GRULICH
    (Vlček)

Florbal Primátor Náchod B - TJ Sokol Koberovy 7:0
branky: 7. Vojtěch Železo, 12. Matěj Mikšovský, 20. Adam Kosař, 35. Lukáš Jirásek, 48. Jiří Vlček, 50. Patrik Winter, 56. Václav Grulich; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:8; využití: 2:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 15 - Lukáš Pfeiffer 12; po třetinách: 3:0, 1:0, 3:0
60:00 Komentář hostů Miksánek Tomáš (Asistent trenéra): Soupeř dnes ve všech aspektech hry vyjma vyloučení lepší a zaslouženě zvítězil. S takovýmto přístupem nemůžeme na zlepšení natož bodový zisk vůbec myslet. Nezbývá než pracovat dál, intenzivněji a příště být aspoň o kousek lepší. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Klíčem k dnešnímu úspěchu byla celkem solidní hra na míčku a disciplinovanost. Chválím náchodské hráče za předvedený výkon, nesmíme ale usnout na vavřínech - v říjnu nás čekají další důležité zápasy. Díky soupeři a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:59 Náchod vyhrává dnešní zápas a zapisuje si tři body do tabulky.
58:00 Stuchlíkovi chybí dvě minuty k čistému kontu.
56:42 Pohledná kombinace Náchoda, ale o osmý gól se nejednalo.
55:06 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #37 Václav Grulich, asistoval #17 Jiří Vlček (7:0)
55:06 Vypršela všechna vyloučení a je tu další gól domácích!
52:27 Vyloučen hráč #70 Patrik Winter družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
52:27 Další vyloučení. Tentokrát je vyloučený střelec posledního gólu, Patrik Winter.
51:11 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
51:11 S první přesilovkou nenaložili hosté moc dobře. Po pár vteřinách se nechali vyloučit už po osmé.
50:56 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za sekání
49:48 Gól z volného úderu. Prosazuje se Patrik Winter.
49:45 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #70 Patrik Winter, asistoval #19 Martin Čečetka (6:0)
48:38 Jáchym Cejnar se dnes poprvé ukázal na hřišti a hned hledal Matěje Mikšovského před brankou, ten ale míček netrefil.
48:09 Kopecký zastavil útok hostů.
47:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #6 Jakub Vysoký (5:0)
46:18 Hosté zahrozili v oslabení, domácí zachránila tyčka.
46:00 Vyloučen hráč #93 Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za špatné střídání
44:30 Tomáš Havel mijí prádnou branku.
42:28 Počet využitých přesilových her se nemění.
40:29 Domácím dnes přesilovky nejdou, z pěti využili jen jednu. Teď mají k dispozici další.
40:28 Vyloučen hráč #26 Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování
40:00 Střely ve 2. části: 4:1
39:59 Druhá třetina přinesla jeden gól do sítě hostů. Náchod vede 4:0.
39:20 Koberovy hrají ve třech velmi dobře.
37:58 Vyloučen hráč #25 Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:23 Vyloučen hráč #30 Radek Primásek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost
37:23 Primásek se za svůj faul sportovně omluvil.
36:57 Rozhodčí zvedá ruku, bude se vylučovat opět na straně hostů.
35:57 Střela Mikšovského byla bohužel zablokována.
34:26 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #37 Václav Grulich (4:0)
34:26 Čtvrtý gól domácích!
32:47 Kopecký se probil ke střele. Míček branku neohrozil.
31:46 Koberovy se teď usadili na polovině domácích
30:22 Stuchlík si po delší době sáhl na balónek.
28:06 Tečovaná střela Knettiga nadělala problémy brankáři hostí.
26:33 Nebezpečná střela Mikšovského gól nepřinesla.
24:47 Vyloučen hráč #23 Lukáš Hradecký družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání
24:11 Bude se vylučovat. Náchod si zahraje další přesilovku.
22:00 Skóre se v přesilovce nezměnilo.
20:51 Koberovy vyváží míček v oslabení a hrají na utočné polovině.
20:01 Vyloučen hráč #30 Radek Primásek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za zdržování hry
20:01 Pozdní příchod hostů na hřiště znamená další přesilovku pro Náchod.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:32 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #48 Adam Kosař, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:0)
19:32 První přesilovka a první přesilovkový gól, který vstřelil Adam Kosař.
19:22 Vyloučen hráč #8 Petr Frkala družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:22 Na hřišti je zpět první náchodská formace.
16:00 Grulich vystřelil z větší vzdálenosti, brankář Koberov neměl problém s tím, aby střelu zkrotil.
14:35 Stuchlík je tu s dalším skvělým zákrokem.
13:47 Domácí zakládají další útok.
11:47 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #48 Adam Kosař (2:0)
11:47 Krásná střela Mikšovského a Náchod jde do dvoubrankového vedení!
10:33 Švitorka byl sám před domácí brankou, gól ale nevstřelil.
10:01 Náchod uklidnil hru a přestřídává své formace.
08:05 Vlášek nebezpečně namazal, následná střela Koberov naštěstí branku neohrozila.
06:00 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #74 Vojtěch Železo, asistoval #48 Adam Kosař (1:0)
06:00 Adam Kosař vyslal prudkou střelu na branku, kterou však brankář chytil. Na následnou dorážku Železa už ale nestačil.
05:27 Hosté se pokouší dostat na polovinu soupeře, ale marně.
04:23 Více ze hry mají prozatím Náchodští.
03:00 Matěj Mikšovský vybojoval volný úder u střídačky hostů.
01:57 Havel hledal Wintera před brankou, ten na míček nedosáhl.
00:28 První střelu zápasu si připisují Koberovy.
00:01 Úvodní vhazování pro domácí.