• 60 59:51
    7:8
    (Cejnar)

Floorball Club FALCON - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:8
branky: 27. Vojtěch Řádek, 35. Vojtěch Horák, 35. Patrik Koníček, 37. David Sgall, 37. Vojtěch Horák, 38. Jakub Hrubeš, 41. Miloš Beer - 2. Tomáš Balcar, 11. David Cejnar, 21. Marek Weinelt, 24. Rostislav Verner, 28. Marek Weinelt, 31. Šimon Vacek, 49. David Cejnar, 60. Marek Weinelt; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Malý 19 - Jan Beneš 29; po třetinách: 0:2, 6:4, 1:2
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Poté co jsme ve 2.třetině doslova vstali z mrtvých a na začátku 3.třetiny dokonce šli poprvé v zápase do vedení, jsme pomýšleli na vítězství. Zbytečné góly, které jsme dostali ve vlastní přesilovce a následně z neubráněné standardky devět vteřin před koncem nás stály zápas.
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Znáte přísloví: "Povolit, přitáhnout."? Toto utkání by se nedalo popsat výstižnějšími slovy. První třetina a první polovina té druhé byla v naší režii. Ale co by to bylo za Rtyni, kdybychom nedali soupeři čichnout? Soupeř využil své momentum dokonale. Naštěstí jsme se srovnali v hlavách a dovedli utkání k vítěznému konci. Děkujeme soupeři za utkání a těšíme se na odvetu v Orlovně.
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
59:54 Timeout Floorball Club FALCON
59:51 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (7:8)
48:57 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #93 Adam Petera (7:7)
47:43 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
40:59 GÓL Floorball Club FALCON! 7:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #61 Miloš Beer, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:6)
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
37:43 GÓL Floorball Club FALCON! 6:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #79 Jakub Hrubeš bez asistence (6:6)
36:26 GÓL Floorball Club FALCON! 5:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #70 Šimon Bulvas (5:6)
36:08 GÓL Floorball Club FALCON! 4:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #30 David Sgall, asistoval #68 Patrik Koníček (4:6)
34:44 GÓL Floorball Club FALCON! 3:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #68 Patrik Koníček, asistoval #75 Vojtěch Řádek (3:6)
34:29 GÓL Floorball Club FALCON! 2:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák bez asistence (2:6)
30:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (1:6)
27:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:5
26:46 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #30 David Sgall (1:4)
23:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #67 Rostislav Verner, asistoval #68 David Cejnar (0:4)
20:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:3
20:00 Střely v 1. části: 14:13
14:59 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
10:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #68 David Cejnar, asistoval #47 Marek Weinelt (0:2)
02:48 Vyloučen hráč #67 Rostislav Verner družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
01:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar bez asistence (0:1)