3:4
    Jiří KROUSKÝ
    (Tůma)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - Florbalová akademie MB 3:4p
branky: 37. Rudolf Suk, 40. Karel Vašák, 50. Rudolf Suk - 23. Aleš Tůma, 25. Kryštof Šlambora, 30. Tomáš Malý, 64. Jiří Krouský; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 3:6; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: David Stibor 22 - Vojtěch Šimon 35; po třetinách: 0:0, 2:3, 1:0, 0:1
65:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Jsem rád, že jsme se po debaklu v minulém kole oklepali a podali kvalitní výkon. Pro diváku hezký zápas. Věřím, že na dnešní výkon navážem příští týden. Dík soupeři za férový zápas a přeju šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Houževnatý soupeř, z naší strany trochu nervóza, nakonec jsme tedy rádi za dva body z ne úplně kamarádského venkovního povrchu. Díky všem za utkání a divákům za bouřlivou sportovní atmosféru.
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
63:18 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #27 Jiří Krouský, asistoval #44 Aleš Tůma (3:4)
60:39 Hosté měli být vyloučeni ale po vzájemné dohodě rozhodčích odvolali svůj verdikt
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
55:46 Timeout Florbalová akademie MB
54:44 Hraje se velmi ryhcle oba týmy do toho dávají 100%
52:55 Přesilovka domácích začíná
51:56 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
51:21 Domácí tým prožívá těžké chvíle
50:55 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
49:06 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #71 Pavel Kuneš (3:3)
49:06 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
49:06 Po nádherné otočce dokázal hráč číslo 13 Rudolf Suk vyrovnat
47:34 V přesilové hře měli domácí spoustu šancí ale bohužel žádnou nedokázali proměnit v golovou
46:23 Utkání se začíná vyhrocovat snad to rozhodčí dokážou srovnat
45:45 Příznivci domácího týmu chtěji jen jedno a to vyrovnat
45:34 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
45:34 nyní je ideálni čas na to aby domácí vyrovnali
44:14 Hosté postupně zvišují svůj tlak
42:37 Domácí v poslední třetině velmi agresivně napadají
41:23 Hned z úvodu třetiny musel hostující golman zasahovat helmou
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:59 Ve druhé třetině jsme nejprve viděli tři góly hostujícího týmu, ale v závěru dvacetiminutovky domácí po dvou gólech dotáhli ztrátu na rozdíl jediné branky a čeká nás tedy ještě velice napínavá třetí třetina.
39:41 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #7 Petr Janíček (2:3)
38:25 Domácí družstvo nádherně kombinuje v útočném pásmu
37:58 Hráč hostů sportovně odevzdal míček
37:45 Vyloučen hráč #29 Petr Machač družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:52 Po vstřeleném golu domácích se opět hra velmi oživila
36:16 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #13 Rudolf Suk, asistoval #20 Karel Vašák (1:3)
34:41 Právě se hra velmi uklidnila hosté kombinují za svojí kasou
33:35 Po pádu hráče hostů bylo zapotřebí úklidové služby
32:21 Hráč domácích číslo 21 Šimon Říha pálil o 10cm výš
31:23 Další velkou šanci promáchl hráč hostů
29:10 GÓL Florbalová akademie MB! 0:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #44 Aleš Tůma (0:3)
28:52 Hostům se nedaří udržet souvislý tlak v útočném pásmu
28:50 Hráč hostů  při přesilové hře trefil tyč!!
28:23 Domácí zatím velmi slibně brání
27:03 Vyloučen hráč #73 Jakub Jebousek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře
24:30 Po rychlé dvougolovce jsou hosté lepším týmem
24:04 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #22 Kryštof Šlambora, asistoval #9 Vojtěch Hrůza (0:2)
22:42 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma bez asistence (0:1)
21:41 První nebezpečnou střelu druhé třetiny měl na své hokejce hráč číslo 22
20:01 Úvodní buly ve druhé třetina získala Boleslav
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:59 První třetina je za námi  a na obou stranách jsme viděli zajímavé šance ale stále čekáme na úvodní gol zápasu
18:22 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
18:05 Úžasný zákrok brankáře domácího týmu zajistil že dvůr stále drží bezbrankový stav
17:15 Rozhodčí mají zápas plně pod svojí kontrolou
16:21 Mladá Boleslav začíná mít malou převahu
13:21 Mezi diváky jsou i příznivci hostů
11:23 Při hře 5 na 5 je hra velmi vyrovnaná je otázkou kdo první vstřelí branku?
09:54 Dvůr měl několik šancí
09:12 Mladá Boleslav dobře kombinuje v útočném pásmu
08:22 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za vysoká florbalka
07:35 Uvidíme první přesilovou hru hostů
05:30 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL neproměnil #7 Petr Janíček.
04:30 První vážnou střelu vyslal domácí hráč číslo 13 Rudolf Suk
04:00 Hra se přelévá ze strany na stranu ale zatím pořád bez brankový stav
01:00 Zápas má pomalejší začátek
00:01 Úvodní buly pro Boleslav