7:14
    Jan KEYZLAR
    (Loskot)

Banes Florbal Soběslav - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:14
branky: 6. Jan Hyánek, 24. Miroslav Hloušek, 36. Jan Dušek, 45. Jakub Malecha, 45. Ondřej Vácha, 47. Ondřej Vácha, 57. Marek Dóka - 3. Jakub Loskot, 11. David Kolář, 19. Adam Černý, 22. Martin Dolejš, 27. Jakub Loskot, 27. Martin Dolejš, 29. Martin Dolejš, 30. Václav Strouhal, 37. David Staněk, 44. Jakub Loskot, 48. Matěj Doubek, 55. Petr Dolejš, 58. Jakub Loskot, 59. Jan Keyzlar; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 26, Alex Kováč 4 - Miloš Kahoun 26; po třetinách: 1:3, 2:6, 4:5
60:00 Komentář hostů: Dneska dobře zvládnuté utkání. Potvrdili jsme vítězství v divizní skupině. Děkuji hráčům za pozitivní přístup během celého utkání. Děkuji soupeři za férové utkání a omlouvám se za hru v šesti. Děkuji našim divákům , kteří za námi přijeli. Všichni se těšíme na playoff.
60:00 Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra): K našemu poslednímu utkání Divize jsme si nemohli přát lepšího soupeře než lídra skupiny z Milevska a i přes poměrně jednoznačný výsledek si troufnu konstatovat, že herně to bylo naše nejlepší utkání v novém roce. Milevska jsme se nezalekli a aktivním přístupem si dokázali vypracovat solidní množství zajímavých šancí, z nichž jsme však tradičně proměnili jen menší část. Přičteme-li naši slabší pasáž ve druhé třetině, ve které jsme se začali soustředit na vnější vlivy, které jsme jen stěží dokázali ovlivnit, více než na samotnou hru a pár zbytečných a okatých faulů, bylo o utkání ve prospěch Milevska rozhodnuto. Naše zmrtvýchvstání ve třetí třetině, kdy jsme v určitých pasážích předváděli krásné kombinace a soupeře přehrávali, už přišlo bohužel pozdě. Děkujeme soupeři za pěkné utkání ve vysokém tempu a přejeme mu hodně štěstí v nastávajícím play-off. Závěrečnou hru v šesti naprosto chápeme jako ostrý nácvik na play-off a není se třeba za něj omlouvat.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
58:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:14
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #58 Jakub Loskot (7:14)
57:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:13
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (7:13)
56:07 GÓL Banes Florbal Soběslav! 7:12
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #14 Adam Zíka (7:12)
55:13 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
54:27 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:12
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš bez asistence (6:12)
54:27 Střídání brankáře. Nový brankář #90 Alex Kováč družstva Banes Florbal Soběslav
50:00 Banesáci se nevzdávají a předvádí velmi bojovný výkon
47:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:11
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #91 Patrik Plocha (6:11)
46:00 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha bez asistence (6:10)
44:46 GÓL Banes Florbal Soběslav! 5:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #15 Ondřej Vácha, asistoval #87 Michael Šťovíček (5:10)
44:40 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:10
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha bez asistence (4:10)
43:48 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:10
40:42 Vyloučen hráč #6 Jan Dvořák družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 12:17
36:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #33 David Staněk, asistoval #60 David Kolář (3:9)
35:02 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:8
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #25 Jakub Malecha (3:8)
29:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:8
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #3 Václav Strouhal, asistoval #29 Adam Černý (2:8)
29:35 Domácí se nějak potřebují dostat do hry
28:38 Vyloučen hráč #64 Tomáš Odložilík družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky
28:11 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #73 Jan Keyzlar (2:7)
27:51 Vyloučen hráč #6 Jan Dvořák družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
26:53 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #66 Jan Loskot (2:6)
26:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #91 Patrik Plocha (2:5)
23:39 Sice nikdo neví jak ho tam dostal, ale Míra dal gól v oslabení
23:38 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #4 Jan Dušek (2:4)
23:33 Gondy při své divizní premiéře řádí
23:02 Vyloučen hráč #33 Michal Gondek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
21:16 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #3 Václav Strouhal (1:4)
20:00 Střely v 1. části: 9:12
18:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #82 Martin Dolejš (1:3)
17:00 Kasi: " lehkej kontakt tam byl, ale malinkej"
16:43 Vyloučen hráč #78 Ondřej Kasika družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
10:50 Přesilovka se jako již tradičně moc nepovedla
10:13 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #82 Martin Dolejš (1:2)
08:50 Vyloučen hráč #66 Jan Loskot družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
05:10 Nejdřív Pantofel napálil břevno. Poté Ondří nahrál crossovkou z rohu a Hyoš pálil z první za záda golmana
05:09 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #15 Ondřej Vácha (1:1)
02:19 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
00:15 Poslední divizní zápas pro naše kluky právě začal