8:4
    Karel ŘEZANKA
    (Houska)

FBC ROKYCANY - Fbc Strakonice 8:4
branky: 4. Jiří Winter, 10. Zbyněk Hora, 17. David Kozelka, 26. Zbyněk Hora, 32. David Kozelka, 47. Lukáš Bendek, 54. David Kozelka, 55. Lukáš Bendek - 6. Miloslav Blahuta, 15. Tomáš Houska, 27. Tomáš Houska, 55. Karel Řezanka; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martin Štochl 37 - Jan Staněk 10; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Dneska jsme předvedli zodpovědný výkon směrem dozadu a trochu lajdácký výkon dopředu. Každopádně to jsou 3 body do tabulky. Díky soupeři za fér utkání a souhlasím s trenérem, že příští sezónu tu body nenechají, neboť budeme hrát o ligu níže
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Trenér): Dneska jsme neodehráli vůbec špatný zápas na balonku, což mi teší. Soupeř ale vyhrál zaslouženě, byl důraznější v brankovišti a celkově hladovější po gólech. Nás hlavně trápila finální nahravká a milion střel mimo nebo do bloků taky nepomůže. nTeď se tešíme do Budějovic na poslední zápas. nDíky soupeři za férový zápas, příští rok už tu body nenecháme.
60:00 Střely ve 3. části: 6:15
56:18 tři dorážky na golmana hostí, ale míček do branky nedoputoval.
54:27 GÓL Fbc Strakonice! 8:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #9 Tomáš Houska (8:4)
54:10 GÓL FBC ROKYCANY! 8:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #25 Martin Fiala (8:3)
53:26 GÓL FBC ROKYCANY! 7:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #33 Zbyněk Hora (7:3)
52:23 Bendek sám na golmana, ale střela pouze jen do břicha.
49:29 Vyloučen hráč #6 Jiří Winter družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
46:55 GÓL FBC ROKYCANY! 6:3
44:57 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra na zemi
43:11 Štochl se dnes dobře vyspal a vytahává z kapsy perfektní zákroky.
40:00 Střely ve 2. části: 7:14
31:26 GÓL FBC ROKYCANY! 5:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #10 Martin Štván (5:3)
30:57 Vyloučen hráč #3 Miloslav Blahuta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
26:39 GÓL Fbc Strakonice! 4:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #6 Marek Harman (4:3)
25:48 GÓL FBC ROKYCANY! 4:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #33 Zbyněk Hora, asistoval #11 Denis Vitouš (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 5:12
16:30 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #56 Václav Hajšman (3:2)
15:35 Vyloučen hráč #33 Zbyněk Hora družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:26 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #3 Miloslav Blahuta (2:2)
09:07 GÓL FBC ROKYCANY! 2:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #33 Zbyněk Hora, asistoval #4 Lukáš Bendek (2:1)
06:31 Trestné střílení družstva FBC ROKYCANY neproměnil #39 David Kozelka.
05:28 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:1)
03:26 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #6 Jiří Winter, asistoval #11 Denis Vitouš (1:0)
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Dobrý večer vážení diváci, vítám Vás u online posledního domácího utkání FBC ROKYCANY proti celku Fbc Strakonice.