5:17
    Matěj PRČÍK
    (Měřička)

FBC ROKYCANY - FbC Písek 5:17
branky: 15. David Kozelka, 36. David Kozelka, 48. David Šavel, 50. David Kozelka, 51. Lukáš Bendek - 16. Ondřej Štěpán, 17. David Chvosta, 19. Štěpán Slunečko, 20. Matěj Prčík, 28. Michal Cigánek, 37. Michal Měřička, 39. Vít Prokopec, 39. Jan Králík, 40. Michal Cigánek, 42. Michal Měřička, 43. Jan Králík, 45. David Chvosta, 46. Václav Staněk, 49. Michal Cigánek, 51. Michal Cigánek, 54. Ondřej Walter, 59. Matěj Prčík; rozhodčí: Jan Husák - Jaroslav Němeček; vyloučení: 4 + David Šavel OS:0; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Nesét 23, Martin Štochl 4 - Karel Tvrdík 18; po třetinách: 1:4, 1:5, 3:8
60:00 Komentář domácích Michálek Václav (Trenér): Dneska jsme museli hrát antiflorbal, zaparkovaný autobus vydržel na svém místě jen do bizarních chvil našeho hráče. Za svojí hráčskou a trenérskou kariéru jsem tohle ještě nazažil, ale aspoň to mám už za sebou. Děkuji soupeři za fér zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Po celé utkání jsme byli lepším týmem a bylo jen otázkou času, než překlopíme skóre utkání na svou stranu. Až na zbytečně obdržené branky ve třetí třetině jsme hráli disciplinovaně i do obrany a díky tomu jsme byli téměř celé utkání na míčku. Jsem rád, že jsme se po delší době i výrazně prosadili střelecky. Díky věrným fanouškům, že dorazili a děkuji soupeři za férové utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:19
58:39 GÓL FbC Písek! 5:17
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #81 Michal Měřička (5:17)
53:46 GÓL FbC Písek! 5:16
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #46 David Chvosta (5:16)
50:35 GÓL FbC Písek! 5:15
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #98 Štěpán Slunečko (5:15)
50:35 Střídání brankáře. Nový brankář #53 Martin Štochl družstva FBC ROKYCANY
50:12 Timeout FbC Písek
50:12 GÓL FBC ROKYCANY! 5:14
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #99 Lukáš Nesét (5:14)
49:19 GÓL FBC ROKYCANY! 4:14
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #56 Václav Hajšman (4:14)
48:49 GÓL FbC Písek! 3:14
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #43 Filip Trkovský (3:14)
47:44 GÓL FBC ROKYCANY! 3:13
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #7 David Šavel, asistoval #56 Václav Hajšman (3:13)
45:36 GÓL FbC Písek! 2:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Václav Staněk, asistoval #81 Michal Měřička (2:13)
44:14 GÓL FbC Písek! 2:12
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #98 Štěpán Slunečko (2:12)
42:45 GÓL FbC Písek! 2:11
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík bez asistence (2:11)
41:43 GÓL FbC Písek! 2:10
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #55 Vít Prokopec (2:10)
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:20 GÓL FbC Písek! 2:9
Branku družstva FbC Písek vstřelil #18 Michal Cigánek, asistoval #63 Matěj Prčík (2:9)
38:37 GÓL FbC Písek! 2:8
Branku družstva FbC Písek vstřelil #6 Jan Králík, asistoval #48 Jakub Mikeš (2:8)
38:28 GÓL FbC Písek! 2:7
Branku družstva FbC Písek vstřelil #55 Vít Prokopec, asistoval #46 David Chvosta (2:7)
36:14 GÓL FbC Písek! 2:6
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička, asistoval #6 Jan Králík (2:6)
35:17 GÓL FBC ROKYCANY! 2:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #16 Karel Zelenka (2:5)
33:12 Vyloučen hráč #56 Václav Hajšman družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
31:24 Dorážka Fialy končí opět za bránou.
27:59 GÓL FbC Písek! 1:5
25:34 Vyloučen hráč #7 David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za špatné střídání
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:13 GÓL FbC Písek! 1:4
18:16 GÓL FbC Písek! 1:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #98 Štěpán Slunečko, asistoval #4 Václav Staněk (1:3)
18:13 Hajšmanovu střelu gólman hostí chytá.
16:02 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #81 Michal Měřička (1:2)
15:12 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #15 Ondřej Štěpán, asistoval #48 Jakub Mikeš (1:1)
14:45 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka bez asistence (1:0)
13:42 Vyloučen hráč #7 David Šavel družstva FBC ROKYCANY - osobní trest
13:42 Vyloučen hráč #7 David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování
10:32 Kozelka v úniku a trefuje pouze břicho gólmana.
10:30 Rokycany přesilovku ubránili.
08:19 Vyloučen hráč #7 David Šavel družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:08 Písecký tlak pořád přetrvává, ale Nesét pořád drží nulu.
04:00 Bendek našel volně nabíhajícího Fialu, ten ale velmi přestřelil.
02:51 Nesét opět chrání Rokycanskou svatyni před třemi dorážkami
01:44 První střelu Nesét vyráží helmou
00:01 Úvodní buly pro hosty.
00:00 Krásný podvečer Vážení diváci, vítám Vás u online zápasu, kde budou chtít domácí Rokycany zabojovat o nějaké ty bodíky do tabulky proti hostujícímu celku z Písku. Držme jim palce.