58
  • 58 57:19
    2

Panthers Praha B U23 - FBC Štíři Č. Budějovice B 7:4
branky: 5. Jáchym Hlaváč, 17. David Kolář, 19. David Pech, 20. David Polcar, 37. Michal Sládek, 46. Kryštof Malý, 47. Daniel Škvor - 25. Martin Vacek, 33. Zdeněk Valdauf, 41. Adam Severin, 56. Tomáš Drobiš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jan Kobza 25 - Radek Kulhan 19; po třetinách: 4:0, 1:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Weber Štěpán (Trenér): Klíčový byl náskok, který jsme si, celkem překvapivě, vypracovali již v první třetině. Pak už jsme to hráli víceméně na zkušenost a že to stačilo a využívali individuálních kvalit. Nedali jsme spoustu tutovek, stejně tak soupeř, ale dnes jsme byli produktivnější v těch méněprocentních šancích. Díky všem za fér zápas.
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Dnešní zápas se těžko hodnotí. Pasáže, kdy nás soupeř přehrával, střídali pasáže, kdy sme soupeře tlačili. Co rozhodlo byla přesnost zakončení, kdy soupeř, i přes spoustu spálených šancí, brejky proměňoval, zatímco my trefovali první hráče a i to pověstné štěstíčko, kdy se na soupeřovo hole odrazilo všechno, co mohlo. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do posledních dvou zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:12 Hosté neproměnili šanci v podobě standartní situace před brankou.
58:41 Holub trefuje tyč.
57:19 Vyloučen hráč #42 Jáchym Hlaváč družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
57:19 Hlaváč sahal po odraženém balónku a trefil u toho i čepel protihráče. To znamená další přesilovou hru pro hostující tým.
56:20 Hosté zkoušejí změnit stav utkání hrou v šesti.
55:57 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
55:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 7:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #4 Tomáš Drobiš, asistoval #6 Matyáš Cajthaml (7:4)
55:56 Štíří pár vteřin po konci přesilovky střílí čtvrtou branku.
55:39 Kaluža poslal prudkou střelu, Kobza chytá.
53:54 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:53 Hosté dostanou další početní výhodu.
49:37 Backhendové nahození Sládka Budějovická obrana zachytává.
48:17 Hosté nevyužili situaci 3 na 1.
46:38 GÓL Panthers Praha B U23! 7:3
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #90 Daniel Škvor, asistoval #52 David Polcar (7:3)
46:37 Škvor po necelé minutě přesilovou hru ukončuje sedmou brankou Panthers.
45:53 Vyloučen hráč #36 Vítězslav Holub družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
45:52 Holub se vracel do obrany, u toho však shodil domácího hráče za mantinel a dostane za to trest.
45:23 GÓL Panthers Praha B U23! 6:3
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #74 Kryštof Malý bez asistence (6:3)
44:07 Polcar zkouší 2 střely tahem. Ani jedna nekončí gólem.
40:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin, asistoval #47 Mikuláš Fořt (5:3)
40:33 Severin rychle přeběhl celé hřiště a krásně trefuje roh branky.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
38:59 Pech se po hezké kličce dostal až k brance, ale jeho střela skončila na hrudi hostujícího gólmana.
36:11 GÓL Panthers Praha B U23! 5:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #98 Michal Sládek, asistoval #52 David Polcar (5:2)
32:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #9 Zdeněk Valdauf, asistoval #47 Mikuláš Fořt (4:2)
32:22 Valdauf z otočky snižuje.
32:08 Fořt od mantinelu trefuje tyč.
28:28 Domácí i tohle oslabení úspěšně ubránili.
26:50 Kolář ve vlastním oslabení málem skóroval.
26:28 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
26:02 Další odložené vyloučení pro Štíry.
24:13 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #60 Martin Vacek, asistoval #39 Lucie Bicková (4:1)
24:12 Bicková backhandem přihrává před branku, kde míček trefuje Vacek. Hosté tak vstřelují svůj první gól dnešního utkání.
21:34 Škvor sám před brankou míjí.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:25 GÓL Panthers Praha B U23! 4:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #52 David Polcar, asistoval #4 David Kolář (4:0)
19:24 Obdobná situace, tentokrát 3 na 2. I tu Panthers dokázali proměnit a střílí do šatny už svůj čtvrtý gól.
18:34 GÓL Panthers Praha B U23! 3:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #87 David Pech, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (3:0)
18:33 Z akce 2 na 1 Pech bez problémů proměňuje.
16:01 GÓL Panthers Praha B U23! 2:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #4 David Kolář, asistoval #74 Kryštof Malý (2:0)
16:00 Kolář těsně vedle branky doťukává do branky. Panthers odskakují o 2 branky.
15:15 Rolan tvrdou střelou z velkého brankoviště pouze do gólmana hostů.
14:05 Havelka si už položil Kobzu, ale ten i přesto zasahuje, nájezd chytá a zůstává neprůstřelný.
14:04 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil #24 Ondřej Havelka.
14:03 Domácí zastavili nadějnou akci hostí nepovoleně, uvidíme trestné stříleni.
13:05 Fišer z první, Kobza chytá.
11:59 Vacek se prokličkoval obranou domácích, ale ke střele už se nedostal.
10:20 Sládek trefuje připraveného Fořta v bloku.
07:56 Kolář hned poté, co vyběhl z trestné lavice, zachytává přihrávku hostů a posílá domácí do útoku.
07:27 Zelinka na velkém brankovišti střelou z první přestřeluje.
05:56 Vyloučen hráč #4 David Kolář družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
05:55 Po odloženém vyloučení dostanou hosté šanci na vyrovnání.
04:25 GÓL Panthers Praha B U23! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #42 Jáchym Hlaváč, asistoval #87 David Pech (1:0)
04:24 3 rychlé nahrávky dostaly Hlaváče do výhodné pozice, ze které střílí první gól dnešního zápasu.
01:25 Rolan zkouší rychlou střelu z půlky hřiště, střela ale gólem nekončí.
00:01 Hezký podvečer všem. Vítáme vás u 20. kola divize mezi domácími Panthers Praha a hostujícími Štíry z Českých Budějovic.