4:6
    Jakub ŽIVČÁK
    (Leiš)

Banes Florbal Soběslav - Panthers Praha B U23 4:6
branky: 21. Jan Ludvík, 21. Jan Hyánek, 47. Jan Dušek, 47. Adam Zíka - 6. Michael Kočandrle, 20. Vojtěch Zdrubecký, 32. Ondřej Bouška, 38. Michael Kočandrle, 49. Vojtěch Zdrubecký, 60. Jakub Živčák; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - David Podařil; vyloučení: 6:2; využití: 0:1; diváků: 136; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 28 - Jan Buzík 41; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Dnešní zápas jsme nezvládli střelecky a před zaplněným hledištěm možná i trochu psychicky. Dnes ale budu tak opovážlivý, že si troufnu napsat, že jsme i přesto byli přeci jen lepším týmem a dokázali jsme si vypracovat velké množství šancí. Bohužel naše produktivita byla naprosto tristní a navíc jsme si vytvoření nějakého soustavnějšího tlaku komplikovali i častými vyloučeními, která jsme sice většinou spolehlivě ubránili, soupeři jsme však umožnili vracet se do hry. To se naplno projevilo i dalším faulem dvě minuty před koncem, který definitivně zhatil naše naděje na body ze zápasu. Děkujeme soupeři za napínavé utkání, přejeme šťastnou cestu domů a hodně sil do zbytku sezóny.
60:00 Komentář hostů Weber Štěpán (Trenér): Náročné utkání, které rozhodla naše lepší obranná činnost a zároveň také to, že jsme zvládli náročné momenty v hlavách a nenechali se rozhodit. Soupeř bojoval a skvělá návštěva ho hnala dopředu a nedal nám nic lacino. Jsem moc rád, že i přes problémy s naší sestavou jsme byli schopni počet dolepit i kluky z nižších rezervních týmů, kteří tuto výzvu zvládli skvěle. Díky všem za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 19:10
59:50 Obrovské nasazení, ani veliká bojovnost domácím nestačila. Body budou bohužel chybět. Děkujeme divákům za dobrovolné vstupné, kterým pomohli dětskému domovu Radenín. A nezapomeňte, že každý gól pomáhá.
59:16 GÓL Panthers Praha B U23! 4:6
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #34 Jakub Živčák, asistoval #57 Marek Leiš (4:6)
58:56 Timeout Banes Florbal Soběslav
58:05 Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:11 Dvě obrovské šance, ale brankář hostů se nedá překonat
54:57 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
52:50 Domácí v plném počtu, teď musí zabrat
50:50 Rozruch před domácím gólmanem končí dalším vyloučením Jirky Sobotky. Tohle teď Soběslaváci nepotřebují
50:49 Vyloučen hráč #17 Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hrubost
48:09 GÓL Panthers Praha B U23! 4:5
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #44 Jiří Hadamovský (4:5)
47:00 Opět dva rychlé góly domácích a hned máme srovnáno. Utkání bude napínavé až do konce
46:42 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka bez asistence (4:4)
46:00 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #15 Ondřej Vácha (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 10:17
40:01 Druhá třetina přinesla velkou přestřelku, ve které nakonec domácí tahali za kratší konec, nyní musí zápas otočit
37:45 GÓL Panthers Praha B U23! 2:4
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #98 Matěj Špalek (2:4)
35:40 Sobík opět ve čtyřech, snad se jim oslabení vydaří jako doposud přežít
35:35 Vyloučen hráč #15 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
34:30 Domácí nepozorní, ale Láďa drží!
31:25 Ziky si nepohlídal zbíhajícího soupeře a akce bohužel končí gólem v síti domácích
31:24 GÓL Panthers Praha B U23! 2:3
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #61 Ondřej Bouška, asistoval #2 Přemysl Vávra (2:3)
28:45 Láďa skvělým zákrokem zachraňuje domácí před inkasováním dalšího gólu
27:35 Vyloučen hráč #15 Ondřej Vácha družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:30  Pardon nestíhám vůbec komentovat utkání. Domácí přesilovka jak je zvykem moc šancí nepřinesla. Jedinou zajímavou střelu krásným zákrokem eliminuje gólman hostů
25:02 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za držení
21:00 Krásný úvod druhé třetiny
20:56 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #22 Jan Hyánek, asistoval #9 Miroslav Hloušek (2:2)
20:11 Jiří Sobotka vyslal nahrávku do předbrankového prostoru, kterým ve správnou chvíli proběhl Ludvík
20:10 GÓL Banes Florbal Soběslav! 1:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #27 Jan Ludvík, asistoval #17 Jiří Sobotka (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 16:7
20:01 V přestávce mezi třetinami vystoupila Soběslavská taneční skupina LUCIE a sklidila obrovský potlesk. Návštěva na dnešním utkání je opravdu nadstandartně  vysoká
19:02 GÓL Panthers Praha B U23! 0:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #2 Přemysl Vávra (0:2)
19:02 Po crossovce pálí hráč č.29 po zemi a podstřeluje Petržilku
18:00 Hra se posledních pár minut přelévá ze strany na stranu. Skóre se však nemění
13:08 Banes stále v tlaku, jen je to pořád bez gólu
11:02 Další velká šance domácích. Hyánek minul odkrytou bránu
09:00 Po úspěšně odbráněném oslabení následuje okamžitě další faul domácích.  Ovšem těm se i v početní nevýhodě daří ohrožovat branku hostů
08:44 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
06:35 Vyloučen hráč #17 Jiří Sobotka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
06:35 Sob likviduje šanci hostů, bohužel si pomohl nedovoleným zákrokem
05:46 GÓL Panthers Praha B U23! 0:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle z trestného střílení (0:1)
05:46 Po další šanci domácích následuje protiútok, který vede až k nájezdu
04:30 Jeden z hostů se prosmýkl mezi domácími obránci, golman jeho pokus pohotově likviduje
03:15 Hyánek svou chybu před vlastní branou rychle napravuje. Panters zatím Petržilku nevyzkoušeli. Naopak  na druhé straně nebezpečně pálí Dušek
00:50 Sobík od začátku utkání na balónku
00:00 Dobrý podvečer. Dnešní utkání se nese v dobročinném duchu. Vstupné a vstřelené góly přinesou finanční příspěvek pro dětský dům Radenín