60
  • 60 59:42
    2

FBC ROKYCANY - Florbal Jindřichův Hradec 2:15
branky: 16. David Šavel, 27. Lukáš Mašek - 1. Vojtěch Koutný, 3. Karel Matějka, 15. Jan Šimic, 16. Filip Šimek, 17. Kryštof Ille, 24. Karel Matějka, 33. Jan Cihlář, 35. Jan Šimic, 36. Michal Hřebíček, 47. Tomáš Karas, 48. Filip Šimek, 50. Tomáš Karas, 54. Kryštof Ille, 58. Vojtěch Koutný, 59. Kryštof Ille; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Filip Oberta; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Martin Štochl 27 - Jakub Rytíř 13; po třetinách: 1:5, 1:4, 0:6
60:00 Komentář domácích Štván Martin (Trenér): Takovou marodku jako máme teď jsem za celou kariéru nezažil. Museli jsme dnes improvizovat a složit tým z áčka, béčka a žen. Bohužel to na víc nestačilo. Děkuji všem, kteří dnes nastostoupili a reprezentovali náš klub. Děkujeme samozřejmě neúnavným fanouškům, kteří nás podporovali celý zápas. Soupeři gratulujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Výborný výkon a konečné skóre. Dnes pohodové tři body. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:42 Vyloučen hráč #56 Václav Hajšman družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
58:15 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:15
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #14 Jakub Tejnor (2:15)
57:34 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:14
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #16 Vojtěch Koutný, asistoval #17 Filip Šimek (2:14)
53:58 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:13
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #3 Kryštof Ille, asistoval #9 Jan Šimic (2:13)
49:27 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:12
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #15 Tomáš Karas, asistoval #3 Kryštof Ille (2:12)
47:00 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:11
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #16 Vojtěch Koutný (2:11)
46:30 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:10
40:00 Střely ve 2. části: 6:15
35:22 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:9
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #4 Michal Hřebíček, asistoval #22 Vít Hovorka (2:9)
34:36 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:8
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #3 Kryštof Ille (2:8)
32:55 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:7
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář, asistoval #18 Martin Novák (2:7)
31:19 Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za bránění ve hře
26:14 GÓL FBC ROKYCANY! 2:6
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #56 Václav Hajšman (2:6)
23:56 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:6
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #6 Karel Matějka, asistoval #18 Martin Novák (1:6)
20:00 Střely v 1. části: 4:16
16:28 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:5
15:52 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:4
15:38 GÓL FBC ROKYCANY! 1:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #47 David Šavel, asistoval #20 Lukáš Mašek (1:3)
14:13 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (0:3)
10:09 Oba týmy přesilovky nevyužily.
06:30 Vyloučen hráč #27 Jan Pech družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
04:14 Vyloučen hráč #20 Lukáš Mašek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
02:31 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:2
00:26 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 0:1
00:01 Úvodní buly pro Jindřichův Hradec.