• 60 59:54

• 60 59:54
    2

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - FBC Štíři Č. Budějovice B 5:7
branky: 15. Filip Rybnikár, 30. Tomáš Vlček, 39. Karel Eichler, 46. Karel Eichler, 59. Matyáš Moller - 7. Vojtěch Prokop, 17. Ondřej Havelka, 24. Vojtěch Basík, 52. Šimon Perek, 56. Šimon Perek, 58. Šimon Perek, 59. Adam Severin; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 6 + Karel Eichler TDKU + 4:7 + Martin Vacek OS; využití: 1:2; diváků: 14; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 21 - Tomáš Švehla 22; po třetinách: 1:2, 2:1, 2:4
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Souhlas s kolegou, že to bylo dost nevyrovnané utkání. Na můj vkus hodně vyloučení. Čekal bych, že se s tak důležitým zápasem popereme v hlavě daleko lépe. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Bicek Lukáš (Vedoucí): Dneska zápas na morál, nahoru dolu, kde pasáže kvalitní hry, střídaly pasáže totální bramboračka. Jsem rád, že jsme zápas zvládli. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:54 Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2+2 minuty za hrubost
59:54 Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B do konce utkání
59:54 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nesportovní chování
59:54 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B - osobní trest
58:36 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:7
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #13 Adam Severin bez asistence (5:7)
58:10 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:6
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller, asistoval #67 Matěj Soukup (5:6)
57:11 Timeout FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B
57:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #13 Adam Severin (4:6)
55:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #72 David Caha (4:5)
53:57 Vyloučen hráč #58 Tomáš Vlček družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hra rukou
52:05 Vyloučen hráč #29 Marek Fučík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #60 Martin Vacek (4:4)
50:50 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za zdržování hry
49:48 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
47:33 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za blokování florbalky
45:51 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 4:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #74 Karel Eichler, asistoval #9 Marek Zíka (4:3)
45:13 Vyloučen hráč #64 Marek Fuchs družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za hrubost
45:13 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
38:36 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #74 Karel Eichler, asistoval #26 Filip Rybnikár (3:3)
37:23 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře
33:11 Vyloučen hráč #9 Marek Zíka družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
29:41 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:3
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #67 Matěj Soukup (2:3)
28:10 Vyloučen hráč #60 Martin Vacek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za špatné střídání
23:35 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #58 Vojtěch Basík bez asistence (1:3)
22:20 Vyloučen hráč #72 Jiří Löffelmann družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
22:20 Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
20:24 Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 8:9
16:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #24 Ondřej Havelka z trestného střílení (1:2)
14:37 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #74 Karel Eichler (1:1)
06:09 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #2 Vojtěch Prokop, asistoval #78 Vojtěch Fišer (0:1)