• 60 59:59
    2
    Jan KEYZLAR

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC ROKYCANY 10:3
branky: 2. Matěj Doubek, 6. Ondřej Řezník, 14. Matěj Doubek, 17. Jan Keyzlar, 21. Jan Keyzlar, 27. Jakub Kotrba, 29. Adam Černý, 34. Petr Dolejš, 43. Jan Keyzlar, 48. Matěj Doubek - 2. Václav Hajšman, 12. David Kozelka, 53. Václav Hajšman; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 4 + Daniel Hrůza OS:1; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Luboš Zeman 24 - Martin Štochl 34; po třetinách: 4:2, 4:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Vedoucí): Strašný,hrozný a možná i příšerný. Nedokážeme navázat na kvalitní výkon z minulého týdnu. Chápu, že je těžké pro hráče najít motivaci a hrát naplno, ale pokud chtějí kluci kvalitní zápasy tak musíme postoupit. Jsem rád, že body zůstali doma a víc se asi ke hře nebudu vyjadřovat. Děkuji a zárověn se omlouvam fanouškům. Příště budeme lepší!! <3 DOŠWICH MILEVSKO<3!!
60:00 Komentář hostů Michálek Václav (Trenér): Díky velké marodce skládáš pár dní před zápasem sestavu, aby si měl aspoň 10+1, přijdeš do haly a zraní se před rozcvičkou jeden hráč a po 5 minutách zápasu další. I tak děkuji všem hráčům, kteří přijeli a především 8 hráčům v poli, kteří to nezabalili. Soupeři přeji hodně úspěchů v dalších zápasech a zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:59 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
56:49 Došwich hraje 4 minuty oslabení. Zatím tuto situaci skvěle zvládá
53:43 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO - osobní trest
53:43 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nesportovní chování
52:41 GÓL FBC ROKYCANY! 10:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #4 Lukáš Bendek (10:3)
47:46 Milevsko se co nejvíce vzdaluje soupeřům.
47:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 10:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #63 Ondřej Řezník (10:2)
44:39 I na začátku třetí třetiny se hosté snaží co nejvíce útočit a snaží se dostat soupeře.
42:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 9:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #63 Ondřej Řezník (9:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
38:15 Hosté se snaží pressovat a co nejvíce napadat. Domácí odolávají.
33:56 Došwich jasně dominuje dnešnímu zápasu.
33:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 8:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (8:2)
28:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý bez asistence (7:2)
26:37 Přesilovka domácích také na výborno. Navyšují svůj náskok.
26:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Jakub Kotrba, asistoval #29 Adam Černý (6:2)
25:30 Vyloučen hráč #10 Martin Štván družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání
24:29 Jak je již známo, Milevsko zvládá bránit i útočit v oslabení. Dnešek není vyjímkou.
21:59 Vyloučen hráč #91 Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
20:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:2
20:00 Střely v 1. části: 20:9
16:05 Po faulu Milevsko mělo možnost nájezdu, který krásně využila ve svůj prospěch.
16:04 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar z trestného střílení (4:2)
13:18 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #99 Marek Čáp (3:2)
11:30 Hosté rychlou akcí snižují náskok Došwihu.
11:29 GÓL FBC ROKYCANY! 2:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #39 David Kozelka, asistoval #56 Václav Hajšman (2:2)
09:41 Milevsko silně útočí a drží hosty v šachu.
05:04 Za méně než 2 minuty stihly oba týmy poprvé zaskorovat.
05:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #63 Ondřej Řezník, asistoval #29 Adam Černý (2:1)
01:51 Za méně než 2 minuty stihly oba týmy poprvé zaskorovat.
01:50 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #43 Matěj Doubek, asistoval #73 Jan Keyzlar (1:1)
01:21 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #5 Jiří Winter (0:1)