15:6
    Jan HELLER
    (Smutný)

Wizards DDM SO Praha 10 - Banes Florbal Soběslav 15:6
branky: 1. Karel Smutný, 3. Karel Smutný, 11. Sebastian Maxa, 12. Sebastian Maxa, 19. Vojtěch Göpfert, 20. Martin Lazárek, 31. Filip Műller, 31. Vojtěch Göpfert, 40. Martin Lazárek, 40. Karel Smutný, 42. Karel Smutný, 48. Jan Heller, 52. Karel Smutný, 56. Sebastian Maxa, 57. Jan Heller - 8. Lukáš Pantoflíček, 30. Marek Dóka, 41. Adam Zíka, 46. Jan Dušek, 47. Jan Dušek, 55. Miroslav Hloušek; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 1:7; využití: 3:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Vít Svojše 13 - Vladislav Petržilka 10; po třetinách: 6:1, 4:1, 5:4
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Úspěšný vstup po přestávce. Potvrdili jsme roli favorita a získali důležité vítězství. Pěkná hra v domácí hale v Kunraticích nám vyhovovala. Rozhodli jsme utkání v prvních dvou třetinách, ve třetí třetině se dohrávalo o poznání volněji. Děkuji hráčům za výkon, divákům za podporu a soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Začala plesová sezóna a náš výkon v obranném pásmu místy připomínal spíše pánskou volenku v tanečních, kdy jsme tak úplně nevěděli, kterého z útočící pětky si vybrat. A naší narozhodnosti a nedůrazu dokázali domácí dokonale využívat. Paradoxně nejlepší pasáží naší hry byla oslabení, v jednomž z nich jsme dokázali i skórovat a v dalších si vypracovat slibné šance. Bohužel se nám hra v početní nevýhodě tak zamlouvala, že jsme si ji volili poměrně často, což ovšem vyrovnanějšímu obrazu hry opět příliš nepřispělo. Nový rok jsme tak nezačali úplně nejlépe, ale je třeba se poučit a jít dál. Soupeři děkujeme za zápas, gratulujeme k prvním bodům v roce 2023 a přejeme hodně sportovních úspěchů a hlavně zdraví.
60:00 Střely ve 3. části: 6:7
56:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 15:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #25 Karel Smutný (15:6)
55:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 14:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #74 Matyáš Rygl (14:6)
54:01 GÓL Banes Florbal Soběslav! 13:6
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #9 Miroslav Hloušek, asistoval #14 Adam Zíka (13:6)
51:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 13:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #7 Filip Műller (13:5)
47:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 12:5
46:55 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká florbalka
46:37 GÓL Banes Florbal Soběslav! 11:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek bez asistence (11:5)
46:37 Důša nám ukázal exkluzivní sólo zakončené o zadní tyč.
45:54 GÓL Banes Florbal Soběslav! 11:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #19 Marek Dóka (11:4)
41:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 11:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #23 Jan Heller (11:3)
41:00 Je vidět, že tihle dva spolu nějaký pátek hrajou.
40:37 GÓL Banes Florbal Soběslav! 10:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka, asistoval #25 Jakub Malecha (10:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 10:2
39:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 9:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #69 Daniel Kronďák (9:2)
39:09 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
39:09 Vyloučen hráč #19 Marek Dóka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
36:30 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za zvedání florbalky
30:29 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #22 Martin Lazárek (8:2)
30:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #25 Karel Smutný (7:2)
29:55 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #4 Jan Dušek (6:2)
29:30 Vyloučen hráč #94 Jindřich Zoth družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
26:37 Wizards obstřelují brankáře hostů co to jen jde.
24:19 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #39 Sebastian Maxa (6:1)
18:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #39 Sebastian Maxa (5:1)
11:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #7 Filip Műller (4:1)
11:55 Maxa opět doráží před bránou.
10:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #39 Sebastian Maxa, asistoval #23 Jan Heller (3:1)
10:12 Při hře 5 na 3 se prosazuje od prvé tyče Maxa.
10:01 Vyloučen hráč #14 Adam Zíka družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře
09:51 Vyloučen hráč #9 Miroslav Hloušek družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:20 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #92 Lukáš Pantoflíček, asistoval #15 Ondřej Vácha (2:1)
07:20 Wizards nám ukázují svojí klasickou přesilovou hru.
06:30 Vyloučen hráč #29 Martin Krátoška družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za špatné střídání
02:08 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
00:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
00:34 Ani jsme se nerozkoukali a Smutný už zavěsil pod horní tyč.