60
  • 60 59:34
    2

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - Panthers Praha B U23 5:2
branky: 23. Adam Petrák, 29. Tomáš Vlček, 40. Šimon Jonáš, 43. Tomáš Vlček, 47. Vojtěch Porazil - 19. Matouš Hrubý, 28. Přemysl Vávra; rozhodčí: Adam Hofhansl - Karel Hencl; vyloučení: 6:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 18 - Pavel Chlup 21; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Gregořica Petr (Trenér): Konečně výsledkově zvládnutý zápas. Vyhrál nám jej výborný brankář a nezvládnuté (mnohdy laciné) přesilovky soupeře. Všem klukům i soupeři díky za zápas.
60:00 Komentář hostů Weber Štěpán (Trenér): Ošklivý zápas na dlouhé vodítko, kdy ve třetí třetině nám trochu došla síla a nápady. Nedokázali jsme se srovnat se stylem a podmínkami a moc jsme se na to soustředili. Hlavní vina je ale pořád na nás, dali jsme málo gólů a sice jsme pořád chtěli přesilovku, ale ty, co jsme dostali, jsme zahodili. Na krásu se to prostě nehraje. Díky za obětavost a přístě se poučíme.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:34 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
55:26 Vyloučen hráč #26 Filip Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky
46:00 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 5:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #71 Vojtěch Porazil, asistoval #20 Petr Gregořica (5:2)
42:34 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 4:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #74 Karel Eichler (4:2)
40:00 Vyloučen hráč #61 Jan Svoboda družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:52 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 3:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #56 Šimon Jonáš, asistoval #64 Matěj Soukup (3:2)
34:28 Vyloučen hráč #56 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
28:48 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #58 Tomáš Vlček, asistoval #64 Matěj Soukup (2:2)
27:50 GÓL Panthers Praha B U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #2 Přemysl Vávra, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:2)
22:05 GÓL FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B! 1:1
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #62 Adam Petrák, asistoval #74 Karel Eichler (1:1)
21:53 Vyloučen hráč #17 Jan Tvrdek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:53 GÓL Panthers Praha B U23! 0:1
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #56 Tomáš Mánek (0:1)
14:22 Vyloučen hráč #74 Karel Eichler družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
11:51 Vyloučen hráč #32 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání