59
  • 59 58:16
    Gorily

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ ATT Gorily Plzeň 5:3
branky: 25. David Bouda, 29. Daniel Kronďák, 50. Tomáš Branžovský, 55. Tomáš Branžovský, 58. Filip Műller - 1. Ondřej Budek, 10. Jiří Veselý, 56. Ondřej Budek; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Vít Svojše 16 - Vojtěch Šimůnek 20; po třetinách: 0:2, 2:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Vandák Jakub (Vedoucí): Utkání, které jsme měli dobře rozehrané, jsme ztratili z několika příčin. Soupeř dlouhodobě silný v přesilovkách, kterých jsme nabídli dnes opravdu moc. Druhou třetinu jsme vypadli z tempa, přestali být nebezpeční, hledali jsme zbytečně složitá řešení. Ve třetí třetině jsme měli velké množství šancí, bohužel jsme dnes totálně odešli střelecky, což v kombinaci s velmi častými nepřesnými finálními přihrávkami byl rozhodující problém. V rozhodující fázi zápasu si necháme dát gól ve vlastní přesilovce. nGratulace soupeři k vítězství, my se poučíme a jedeme dál.
60:00 Komentář domácích Kincl Jaroslav (Trenér): Máme obrovskou radost. Těžké utkání proti velice kvalitnímu soupeři, jak vypadá tabulka všichni víme. Museli jsme se vypořádat s absencí několika hráčů a další bojovali s nachlazením. Hráče chci pochválit za výkon, bojovnost i předvedený výkon. Těší mě, že jsme zvládli domácí utkání se Strakonicemi i dnes s Plzní. Děkuji soupeři za pěkný zápas, dikákům za podporu v hale.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
58:16 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
57:47 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #28 David Bouda (5:3)
57:47 Muller nainvestoval Wizards další gól.
56:27 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
56:27 Tábořík si připisuje hattrick vyloučení.
55:45 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #96 Vojtěch Beneš (4:3)
55:45 Dorážka ze vzduchu končí za Svojšeho zády. To bude ještě drama.
54:41 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #39 Sebastian Maxa (4:2)
54:41 Opět našel Maxa Branžovského. Ten s přehledem uklidil.
53:51 Vyloučen hráč #18 Vít Křivonoska družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za držení
49:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
49:52 Maxa našel před brankou úplně volného Branžovského. Zásluhu na tomto gólu má i Svojše svým výhozem.
49:18 Plzeň tlačí co to jde.
47:30 Hra se přiostřuje.
44:25 Vyloučen hráč #46 Filip Tábořík družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za držení
43:18 Jindřich Zoth vystřelil. Toto se často nestává.
40:30 Bouda trefil svou šlehou jen horní tyč.
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
30:00 Dnešní utkání sleduje 40 diváků. Děkujeme.
28:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #69 Daniel Kronďák, asistoval #28 David Bouda (2:2)
28:11 Daniel Kronďák nám pojišťuje srovnání skóre. Bouda ho našel krásným crossem.
26:52 Vyloučen hráč #49 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za zvedání florbalky
24:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda bez asistence (1:2)
24:37 Bouda skóruje rovnou ze stardartní situace.
23:31 Maxa trefuje přední tyč.
22:08 Plzeň nevyužila ani svojí druhou přesilovou hru.
21:06 Svojšeho teď zachránila jeho levá spojnice.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:59 Vyloučen hráč #13 Petr Krob družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
14:31 Vyloučen hráč #11 Ondřej Budek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
13:15 Vyloučen hráč #74 Matyáš Rygl družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
11:16 Brankář Plzně teď neuvěřitelně vychytal Boudu. Dvakrát.
09:06 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #13 Kryštof Lehečka (0:2)
09:06 Další gól jako přes kopírák. Znovu nedůraz před brankou. Plzeň zatím chce víc.
06:31 První útočné snažení Wizards nepřineslo ovoce.
05:00 Zatím mají ze hry více hosté. Nechtějí balónek pustit z holí.
00:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #49 Adam Hašek (0:1)
00:21 Tak to je začátek! Plzeň po nedůrazu Wizards před svou bránou otevírají skóre.