6:5
    Jakub MALECHA
    (Podlaha)

Florbal Jindřichův Hradec - Banes Florbal Soběslav 6:5
branky: 2. Martin Novák, 3. Jakub Tejnor, 34. Filip Šimek, 38. Daniel Danyi, 48. Jan Šimic, 56. Jan Šimic - 12. Libor Podlaha, 33. Marek Dóka, 35. Adam Zíka, 46. Libor Podlaha, 59. Jakub Malecha; rozhodčí: Filip Novák - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 24 - Vladislav Petržilka 31; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Těžké utkání, přesně jak jsme očekávali, které se nám, i přes spoustu chyb, podařilo vyhrát. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Vondruška Jakub (Asistent trenéra): Dnešní utkání bylo odehráno ve vysokém tempu od obou mužstev, za což zaslouží poklonu všichni hráči. My jsme bohužel vyrobili několik velkých chyb ve vlastní obraně, které domácí zkušeně využili. Naproti tomu, ani náš výrazný herní tlak v některých částech zápasu nepřinesl tolik přesných zásahů, kolik bychom si představovali a přáli, a to z části vlivem naší tradičně mizerné produktivity při střelbě, z části vlivem výborného výkonu domácího brankáře. Děkujeme soupeři za pěkné utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
58:30 GÓL Banes Florbal Soběslav! 6:5
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #25 Jakub Malecha, asistoval #12 Libor Podlaha (6:5)
57:16 Domácí hrají jako jeden muž, a díky této souhře se mohou těšit z dvoubrankového vedení.
55:32 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 6:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic bez asistence (6:4)
51:04 Brankář Jakub Rytíř (Florbal Jindřichův Hradec) prokázal, že v mládí chodil do houslí a ví, jak se drží. Díky němu je stav stále 5:4.
47:37 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 5:4
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #9 Jan Šimic, asistoval #17 Filip Šimek (5:4)
46:34 Samostatný únik vychytal Jakub Rytíř (Florbal Jindřichův Hradec).
45:25 GÓL Banes Florbal Soběslav! 4:4
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #12 Libor Podlaha, asistoval #27 Jan Ludvík (4:4)
44:32 Díky širokému kádru u obou mužstev je tempo hry stále vysoké.
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
37:16 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #57 Daniel Danyi, asistoval #16 Vojtěch Koutný (4:3)
36:40 Soběslav má více ze hry a svou zlepšenou hrou dostává domácí hráče pod tlak.
35:03 Gólový půst obou týmů skončil. Síly i branky jsou na hrací ploše vyrovnané.
34:24 GÓL Banes Florbal Soběslav! 3:3
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #14 Adam Zíka bez asistence (3:3)
33:20 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #27 Jan Pech (3:2)
32:11 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:2
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #19 Marek Dóka, asistoval #4 Jan Dušek (2:2)
30:30 Střela hostů jen těsně minula tři tyče Rytířovi brány (Florbal Jindřichův Hradec). I díky dobře postavené brance je stav stále 2:1.
27:45 Poslední změna skóre se sice udála v 1. třetině, ale tempo hry je stále vysoké. Nyní úřadují brankáři a nepřesnost na florbalkách.
21:36 Vyloučen hráč #27 Jan Ludvík družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 11:10
15:33 Zákrokem z kategorie magických předvedl Jakub Rytíř (Florbal Jindřichův Hradec) a hlavně díky němu je stav stále 2:1 ve prospěch domácích.
14:15 Zlepšenou hrou se hosté z Banes Florbal Soběslav dostali více do zápasu.
11:13 GÓL Banes Florbal Soběslav! 2:1
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil #12 Libor Podlaha, asistoval #78 Ondřej Kasika (2:1)
08:38 Vyloučen hráč #26 Filip Kopřiva družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za vysoká florbalka
06:30 Hraje se nahoru dolu ve vysokém tempu. Domácí jsou zatím nebezpečnější, ale hosté se dostávají do nebezpečných protiútoků.
04:02 Čtyři střely a dva vsítěné góly. Tato produktivita vystřelila domácí Florbal Jindřichův Hradec do vedení.
02:06 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor bez asistence (2:0)
01:08 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #18 Martin Novák, asistoval #16 Vojtěch Koutný (1:0)