60
  • 60 59:01
    Rokycany

Fbc Strakonice - FBC ROKYCANY 7:5
branky: 2. Tomáš Mareš, 3. Lukáš Pluskal, 10. Tomáš Houska, 20. Jan Staněk, 28. Tomáš Houska, 45. Tomáš Houska, 51. Karel Šavrda - 26. Jakub Košař, 32. Lukáš Bendek, 34. Lukáš Bendek, 46. Václav Hajšman, 50. Jiří Levý; rozhodčí: Kamil Vraspír - Radek Chýna; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Vaníček 30, Hynek Samec 2 - Lukáš Nesét 32; po třetinách: 4:0, 1:3, 2:2
60:00 Komentář hostů Štván Martin (Trenér): Bohužel si soupeř v první třetině vytvořil náskok, který jsme nedokázali dotáhnout. Škoda, ve třetí třetině jsme měli dostatek šancí na ještě větší zdramatizování zápasu, ne-li na srovnání skóre. Gratulujeme soupeři k vítězství. Děkujeme fanouškům u onlinu.
60:00 Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér): Dnes to bylo utkaní 2 zdecimovaných týmů. Děkujeme divákům, že bydrželi až do konce a sledovali tuto galashow. Ale důležité jsou 3 body a ty jsou v pořádku doma. Děkujeme soupeři a snad dorazí v pořádku domů přes zasněžené pláně. Teď nás čekají dva důležité zápasy, které je třeba urvat a pokud se to povede, tak bychom mohli na konci sezony být prostovlasí :D Strakonice Oléééééééééééé
60:00 Střely ve 3. části: 15:31
59:01 Timeout FBC ROKYCANY
57:39 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
50:41 GÓL Fbc Strakonice! 7:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #14 Jan Staněk (7:5)
49:05 GÓL FBC ROKYCANY! 6:5
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #25 Martin Fiala (6:5)
45:19 GÓL FBC ROKYCANY! 6:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #10 Martin Štván (6:4)
44:51 GÓL Fbc Strakonice! 6:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (6:3)
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
33:04 GÓL FBC ROKYCANY! 5:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #56 Václav Hajšman (5:3)
31:38 GÓL FBC ROKYCANY! 5:2
30:06 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
27:27 GÓL Fbc Strakonice! 5:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (5:1)
25:54 GÓL FBC ROKYCANY! 4:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:1
19:51 GÓL Fbc Strakonice! 4:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #38 Adam Přib (4:0)
09:24 GÓL Fbc Strakonice! 3:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (3:0)
02:38 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #19 Jiří Křesák (2:0)
01:42 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (1:0)