1

2

3.

BUTCHIS - FBC Draci Říčany 5:6pn
branky: 3. Antonín Šubrt, 10. Lukáš Mencler, 13. Vojtěch Špejzl, 22. Matěj Štrobach, 22. Antonín Šubrt - 27. Filip Borl, 35. Štěpán Schneider, 35. Marek Honzák, 40. Jakub Maxmilian Hošťálek, 44. Vojtěch Honzák, N Marek Svoboda; rozhodčí: Tomáš Tóth - Karel Kotyza; vyloučení: 1:4 + Marek Svoboda OS + Vojtěch Honzák OS; využití: 3:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Kvíz ? - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 3:0, 2:1, 0:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #33 Marek Svoboda a vstřelil rozhodující gól (5:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #36 Matěj Hosperger , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #34 Vojtěch Honzák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #81 Matyáš Horák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Draci Říčany hráč #63 Marek Honzák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva BUTCHIS hráč #86 Tobiáš Policar a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:06 GÓL FBC Draci Říčany! 5:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák bez asistence (5:5)
42:24 Timeout FBC Draci Říčany
39:23 GÓL FBC Draci Říčany! 5:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Jakub Maxmilian Hošťálek, asistoval #30 Filip Borl (5:4)
34:34 Timeout BUTCHIS
34:34 GÓL FBC Draci Říčany! 5:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (5:3)
34:15 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Štěpán Schneider, asistoval #30 Filip Borl (5:2)
26:00 GÓL FBC Draci Říčany! 5:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #30 Filip Borl, asistoval #33 Marek Svoboda (5:1)
24:28 Vyloučen hráč #45 Ivo Krastin družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
21:52 GÓL BUTCHIS! 5:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #20 Patrik Vodrážka (5:0)
21:26 GÓL BUTCHIS! 4:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #25 Matěj Štrobach, asistoval #38 Antonín Šubrt (4:0)
20:33 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
20:33 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
19:49 Vyloučen hráč #27 Antonín Lávička družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:00 GÓL BUTCHIS! 3:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #63 Vojtěch Špejzl, asistoval #16 Matěj Jiří Marek (3:0)
09:16 GÓL BUTCHIS! 2:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #11 Lukáš Mencler, asistoval #36 Matěj Hosperger (2:0)
07:24 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
07:24 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
02:47 GÓL BUTCHIS! 1:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #38 Antonín Šubrt, asistoval #51 Alfréd Benko (1:0)